Газобетон в Одесі

Знайдено: 1 - 43 серед 43 товари

Купити газобетон в Одесі

З пошуком альтернативних способів будівництва стикаються багато жителів Одеси. Адже сьогодні цегла або дерево стоять пристойні гроші, тому зведення навіть малоповерхового будівлі влітає в копієчку. Попит в Одеській області на даний товар зростає і випереджає інші регіони України, з цього купити газобетон в Одесі для кінцевого забудовника стає все важче.

У цьому огляді ми спробуємо відповісти на всі питання: про переваги конструкцій з цього матеріалу, яка ціна на газоблок в Одесі, яке основне застосування матеріалу, як його правильно вибрати і інші нюанси.

Характеристики та переваги покупки газоблоку

Почнемо з переваг застосування газоблоку, так як одесит повинен знати відразу, з чим він має справу, що подальші міркування про критерії вибору матеріалу мали сенс. Отже, фахівцями з України та інших європейських країн виділяються наступні переваги:

  • Ціна в Одесі значно нижче класичних матеріалів виготовлення, одна блоку буде коштувати набагато менше, ніж пара десятків цеглин, а наявність відносно поруч Каховського силікатного заводу надає можливість вибору;
  • Теплоізоляційні властивості на вищому рівні: блок прекрасно утримує тепло в зимовий період – завдяки пористій структурі;
  • Легкість і простота будівництва: якщо ви вирішили вибрати газобетон для будівництва, то ви здивуєтеся, наскільки легко його можна перенести з місця на місце, при цьому час будівництва скорочується в кілька разів;
  • Морозостійкі показники: в європейських країнах не дарма вже протягом сімдесяти років використовують газоблок – він здатний витримувати кілька десятків циклів відтавання, і для різних регіонів найбільш підходящий буде певний блок, так наприклад рекомендований розмір газобетону в Полтаві буде 30х20х60;
  • Довговічність – такі будівлі стоять набагато довше, ніж цегляні або дерев'яні будівлі, на протязі всього терміну експлуатації вам потрібно всього лише пару косметичних ремонтів;
  • Усадка мінімальна, відсоток її становить всього лише 0.5%, тоді як цегляні споруди всідаються згодом від 10 відсотків.

Дійсно, якщо пройтися по якомусь місту в Європі і подивитися на низку приватних заміських будинків, то можна помітити, що для спорудження несучих стін використаний газобетон. Багатьом будівлям з цього будівельного матеріалу близько сімдесяти років – і вони виглядають свіжо.

Таким чином, ми виділили ряд переваг, які є переконливим аргументом на користь вибору газобетону для будівництва.

Газобетон за низькою ціною в Одесі

Нюанс за кінцевою ціною полягає в тому, що для доставки товару з заводів в Аерок або Стоунлайт необхідно перевезти газобетон через Миколаїв та область, де дороги знаходяться не в кращому стані – що позначається на ціні доставки. Отже, ми розібралися з основними перевагами, заради яких варто купити газобетон. Ми розібралися також, на які параметри слід звертати першочергову увагу при покупці. Тепер розберемося, для яких споруд він призначений.

протягом десятків років в Європі з допомогою даного матеріалу будувалися тільки малоповерхові будівлі. Саме такий тип побудови доцільний для застосування даного матеріалу. Рекомендована поверховість: до трьох поверхів. Отже, з них можна побудувати заміський будинок, офісні будівлі, гараж, невеликі складські приміщення і т. д. В цілому, використовувати газоблок в багатоповерхових будівлях теж можна. В основному, це зведення стін і перегородок в багатоповерхових будинках, каркас яких армований.

Ми вже зазначили, що всередині даних монолітних плит знаходяться повітряні бульбашки, які затримують тепло. Саме завдяки таким бульбашок плити стають легше. Наприклад, один блок в кілька разів легше, ніж пара десятків цеглин, які за обсягом будуть однакові. Відповідно, будівництво будівлі значно полегшується.

Фахівці відзначають, що і час зведення будь-якої споруди скорочується, особливо якщо використовується система паз-гребінь. Вартість газобетону в Одесі, як ми відзначили, дуже демократична. Більш того, сам процес будівництва грошей необхідно менше. Відсутність додаткових матеріалів та обладнання значно скорочують витрати на зведення споруди. Крім цього будівельних відходів від нього значно менше, ніж від цегли або того ж дерева (якщо будується, наприклад, дерев'яний заміський будинок).