Газобетон в Миколаєві

Знайдено: 1 - 43 серед 43 товари

Купити газобетон у Миколаєві

При проектуванні будинку виникає питання, який матеріал вибрати і звичайно, де його придбати. Для будівельної компанії або для приватного забудовника дуже важливо, щоб обраний ними будматеріал відповідав суворим вимогам якості, був надійним і міцним. В останні роки провідним матеріалом вважається автоклавний блок. Це не дивно, тому що завдяки своїм фізико-технічними показниками він становить жорстку конкуренцію таких матеріалів як пінобетон і цегла. Можна купити газобетон у Миколаєві, адже газобетон відомий своєю міцністю, морозостійкістю, звукоізоляцією і простотою в обробці. Якщо ви шукаєте будматеріал, який прослужить вам довгі роки, то вам варто купити саме його.

Характеристики і властивості газоблоку у Миколаєві

Купуючи газобетон у Миколаєві за низькою ціною, ви отримуєте один з найбільш якісних матеріалів в Україні. Виробництво його проходить під ретельним наглядом. Вся продукція відповідає необхідним вимогам якості. Виготовляється даний блок з суміші цементу, води і кварцового піску. Для отримання пористої структури в цю суміш додають алюмінієвий порошок. Після того як всі компоненти змішують, виходить даний матеріал.

Для збільшення коефіцієнта міцності матеріал піддають автоклавної обробці. Цей процес також сприяє тому, що цей блок твердне значно швидше, ніж це відбувалося б в природних умовах. Автоклава являє собою металеву піч з високою температурою та підвищеним тиском. Все це характеристики товарів з заводів Аерок і Стоунлайт, які за роки зарекомендували себе як надійні торгові марки. Варто відзначити, що високоякісний блок виробляється на чотирьох заводах в Україні, з цього невеликі виробництва, такі як, наприклад, газоблок в Луцьку від невідомого виробника – точно будуть поступатися їм за характеристиками.

Завершальною стадією є різання матеріалу. Різка утворює рівні блоки з точними розмірами. В результаті бажаючі можуть купити газоблоки в Миколаєві, похибка сторін яких не перевищує 1-2 мм.

Переваги покупки цього товару в Миколаєві:

 • Висока міцність блоку дозволяє зводити будівлі будь-яких видів. Не рідко вони можуть використовуватися для зведення внутрішніх і зовнішніх стін малоповерхових будинків.
 • Хороша теплоізоляція. Завдяки своїй комірчастої структурі, вони добре утримують тепло в приміщенні взимку і прохолоду влітку. Це також сприяє зменшенню витрат на електроенергію, тому що немає необхідності витрачати її на кондиціонер і обігрівач.
 • Хороша звукоізоляція.
 • Високий рівень вогнетривкості. Автоклавні блоки мають властивість горіти і перешкоджати проникненню пожежі далі вогнища загоряння.
 • Натуральні компоненти роблять матеріал екологічно чистим і безпечним для проживання в будинках.
 • Маленький вага товару є вагомою перевагою, оскільки зменшуються витрати на робочу силу і додаткову техніку для транспортування вантажу. Також зменшується загальний час будівництва.
 • Простий в експлуатації. Блок легко піддається обробці: зварюванні, різанні, штукатурці, пиляння та іншим процесам.
 • Доступна ціна. Незважаючи на те, що газосилікатні блоки – це якісний матеріал, його можна купити за низькою ціною.

Низька ціна газобетону в Миколаєві

Прийнято, що виробники викладають ціну газоблоку за штуку або за кубічний метр. Їх вартість залежить від таких параметрів:

 • Міцність. Існують декілька різних марок міцності: D300 і вище. Чим вище марка, тим міцніше вважається матеріал, і тим дорожче він буде коштувати.
 • Габаритні розміри. Чим більше розміри блоків, тим вище буде їх ціна.
 • Сировина. Вартість безпосередньо залежить від того, наскільки дорогі складові використовували для виготовлення блоку.
 • Застосування дорогого устаткування при його виробництві збільшує його вартість.
 • Доставка. В цьому випадку ціна безпосередньо залежить від того, наскільки далеко ваш будівельний об'єкт знаходиться від складу продавця. Приміром, ціна з доставкою до об'єкта в Миколаївській області буде нижче, ніж доставка газоблоку до Одеси.