Газобетон у Львові

Знайдено: 1 - 43 серед 43 товари

Купити газоблок у Львові

Безперервні пошуки енергозберігаючих матеріалів вимагають використання будівельної продукції з підвищеними тепловими та іншими характеристиками. Купити газоблок у Львові нескладно, адже в регіоні попит на дану продукцію один з найвищих в Україні. З цього, і пропозиція придбати блок в області великий, широкий вибір з торговельних марок: Ytong, Стоунлайт, Аерок, Бэто та інші. Причому Аерок і Стоунлайт везуться з центрального регіону і з-за цього ціна на місці у Львові збільшується. Це пояснюється тим, що блок зарекомендував себе як високоякісний і саме цим можна пояснити, що продукцію інших заводів, таких як газобетон з Чернігова – в західний регіон не завозять.

 Чому ж газоблок у Львові такий популярний? По-перше, сам матеріал прийшов до нас з Європи, він має відмінні технічні характеристики за відносно низьку ціну.

  1. Невелику вагу, завдяки чому стінові блоки менше тиснуть на фундамент в порівнянні із залізобетоном і цеглою;
  2. Пориста структура штучних виробів забезпечує підвищення звуко - і теплоізоляційних характеристик майбутньої конструкції;
  3. Стійкість до біологічної корозії, впливу вогню, низьких температур, здатністю виводити накопичилася в приміщенні вологу ;
  4. При укладанні виробів відбувається економія розчину, а так же кількості мостів холоду - це досягається за рахунок застосування конструкції пазів і гребенів, що з'єднують вироби в замок.

Використання і характеристики газобетону

При виробництві ніздрюватого газобетону використовують два види в'яжучих (вапно, цемент), чистий річковий пісок і воду. Сировинні компоненти перемішуються, у в'язку композицію додають алюмінієву пудру. Спучування і початковий набір міцності супроводжуються вібраційними нагрузками, остаточне затвердіння відбувається в автоклав: розрізані на штуки напівфабрикати поміщають в камеру з збільшеним тиском і температурою, де протягом півдоби их піддають дії гарячої пари. При виробництві газобетону повітряного (автоклавного) твердіння, отримані блоки, поступаються по міцності аналогічним матеріалів до трьох разів. Його можна купити у Львові для теплоізоляції.

Вартість газобетону у Львові

незалежно від виду блоку, або стіновий перегородковий – ціна за куб у Львові приблизно однакова. Пов'язано це низькою, майже нульовою собівартістю різання матеріалу. За умови, що сировина для дизайнер розмірів товару використано однакове. Маленька маса кожного виробу надає переваги менших витрат на транспортування товару з заводу до бази дилера або споживача.

Технологія при якій використовується додавання алюмінієвого  порошку забезпечує пористу структуру яка: по-перше сприяє економії в'яжучих, по-друге додає матеріалу важливі технічні характеристики.

Цілий набір корисних властивостей газобетону дає можливість вибирати його серед низки матеріалів, застосовуваних для малоповерхового і приватного будівництва такого як: шлакоблок, бетонний блок або керамічна цегла.

Хороша оброблюваність виробів. Пазогребневі торці дозволяють оперативно здійснювати монтаж виробів.

Ціна газоблоку у Львові варіюється в залежності від обраного виробника та розміру замовлення. Чим більше в партії кубів, тим дешевше обійдеться покупка товару, за рахунок не дорого логістики і прямий заводської ціни, найчастіше з обліку суттєвої знижки від офіційних дилерів. Львів та передмістя продовжують забудовуватися, реконструюватися, тому потреба в будівельних матеріалах з весни по осінь значно зростає, у цей період часто спостерігається дефіцит товару і відповідно підвищення вартості. Якщо замовляти газоблок в Дніпропетровську з заводу в Київській області, то ціна буде вище щодо Львівського регіону через доставки. Вартість доставки, яка закладається в ціну газоблоку залежить не тільки від дальності об'єкта, але і від комплексу факторів, таких як: стан доріг та логістичної актуальності регіону.