Газобетон у Куп'янську

Знайдено: 1 - 43 серед 43 товари

Купити газоблок в Куп'янську

Куп'янський газобетон – надійний будівельний матеріал, що випускається на Куп'янському силікатному заводі, був заснований ще у 1905 році.

Цей блок відмінно зарекомендував себе на практиці. Це міцний, негорючий матеріал відрізняється прекрасною геометрією форм і високими теплоізоляційними характеристиками. Щорічно з газобетону в Куп'янську зводять десятки добротних будинків різної архітектури. Переважаючими формами є одне - і двоповерхові будинки, так як ніздрюватий бетон розрахований насамперед на малоповерхове будівництво.

Сьогодні купити газоблок в Куп'янську не представляє ніякої праці, так як потужностей заводу вистачає і на саме місто, і на Харківську область, і на всю Україну. Матеріал представлений в широкому асортименті стіновими боками затребуваних марок – D500 і D600. Чим більше марка – тим вище міцність на стиск.

Розмірний ряд включає в себе зразки 588х288х200, 588х288х100, 588х288х300 і 588х288х400 міліметрів. Відмінною особливістю виробника від інших більш модних і розкручених брендів є можливість продати блок найбільш низькою ціною на ринку України. В іншому пакетований газоблок в Куп'янську, ціна якого невелика, також є досить вигідним придбанням. Важливо зазначити, що товар з конвеєра Куп'янська буде дорожче більш якісних аналогів, якщо доставляти газоблок в Луцьк.

Якість продукції підтверджено «Сертифікатом Відповідності», виданими Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, а також «Радіактивним Сертифікатом» та Паспортом радіологічного якості сировини і будівельного матеріалу, виданих державною санітарно-епідеміологічною службою України.

Переваги і характеристики газобетону в Куп'янську

  • Низький коефіцієнт теплопровідності дозволяє зменшити розрахункову товщину зовнішніх стін більш ніж в два рази. До того ж у майбутньому ви зможете домогтися істотної економії на витратах на опалення, особливо якщо приділите належну увагу питанням утеплення.
  • Легко обробляється різним інструментом. Прокласти електропроводку, виконати монтаж гіпсокартону або просто прибити полицю або багету із стіною виданого товару не представляє ніякої праці.
  • Невелика вага однієї одиниці товару, який варіюється від 11 кг (перегородкові блоки до 32 кілограмів) дозволяє виконувати будівельні роботи швидше, не докладаючи значних фізичних зусиль і не привертаючи спеціальної підйомної техніки.
  • Вогнетривкість класу А, без сумніву, порадує всіх, хто вирішив будується з автоклавного блоку. Матеріал здатний витримувати вплив температури 300°С, хоч і недовго, проте цілком достатньо, щоб зупинити поширення побутового пожежі.
  • Низька ціна матеріалу для багатьох є вирішальним фактором. Купити газобетон з доставкою дуже вигідно особливо для жителів Харкова і Харківської області, так доставка обійдеться значно дешевше.

Ціна на газоблок в Куп'янську з доставкою

Щоб купити газоблок, Куп'янськ їхати не обов'язково. Наш інтернет магазин будматеріалів допоможе зробити вигідну покупку, не виходячи з дому. Доставка товару відбувається у всі регіони України, як по місту де знаходиться виробництво, так і в інші області, наприклад, за газоблок в Кривому Розі ціна може зрости.

Надаємо широку інформаційну підтримку в усіх питаннях, пов'язаних з вибором матеріалу для кладки стін, розрахунком необхідної кількості. Просто заповніть онлайн форму або зателефонуйте по телефону, і вже найближчим часом наші менеджери зв'яжуться з вами і допоможуть швидко і правильно оформити замовлення.

Гнучкі схеми оплати дозволять вам оплатити як готівковим, так і безготівковим способом.