Газобетон У Хмельницькому

Знайдено: 1 - 43 серед 43 товари

Купити газоблок в Хмельницькому

Ми часто задаємося для себе питанням: «Який я хочу додому?» Не довіряючи своїм знайомим, ми заходимо на сайти компаній в пошуках прийнятного для себе за ціною і якістю матеріалу для будівництва будинку своєї мрії. Зараз дуже популярно будувати будинок з газобетону, плюси якого всім вже давно відомі. У Хмельницькому газобетон зазвичай коштує на кількасот дорожче від заводської ціни, це пояснюється тим, що в ціну закладена логістика і націнка продавця на місці. Часто, закладена ціна  логістики в товарі визначається як вище середнього. Саме тому ми пропонуємо можливість замовлення блоку безпосередньо з заводу за мінімальною ціною товару. Нашою перевагою є те, що ціна доставки буде мінімальною незалежно потрібна вам доставка газоблоку в Черкаси або в Хмельницький. 

Переваги і ціна на газобетон у Хмельницькому

Вартість газоблоку у Хмельницькому тримається на середньому рівні по Україні. При обсязі понад 38 кубів (одна фура) ціна стає ще нижче, так як ви обійдете ланцюжок перекупників і можете замовити блок безпосередньо із заводу через офіційного дилера. До речі, ми, компанія «Керамік Фест» є офіційним дилером заводів як Стоунлайт, так і Аерок.

Переваги газобетону по відношенню до інших будматеріалів:

  • Невелика маса. У порівнянні з керамічною цеглою його маса в 20 разів менше, а значить це менше навантаження на цоколь і це очевидний плюс в економії на вартості і складності фундаменту під будинок.
  • Обсяг матеріалу. Об'ємний матеріал зручний в монтажі і транспортуванні, а це економія не тільки часу спорудження стін, але вартості на укладанні 1м3.
  • Невисока теплопровідність. Газосилікатний блок в 4 рази менше за теплопровідності порівняно з цеглою. А це означає, що в такому будинку вашій родині буде комфортно цілий рік (взимку будинок буде тримати тепло, а влітку – прохолоду).
  • Висока вогнестійкість. І ще один безперечний плюс у – це, звичайно ж, його вогнестійкість, яка порівнянна з цеглою.
  • Легкість в обробці. Даний блок поєднує в собі легкість дерева і твердість каменю. Якщо є потреба підігнати будівельний матеріал і деформувати його – це робиться легко за допомогою терки або ж ножівки.
  • Довговічність. Найбільший плюс цього товару – це довговічність, а це більше і не менше 100 років.
  • Екологічність. Якщо ви хочете екологічно чистий матеріал для свого будинку, то зверніть увагу званий штучний камінь.

В залежності від регіону і рекомендуються різні розміри, наприклад, газобетон у Херсоні підійде і з шириною 300 міліметрів. Для Хмельницького оптимальна товщина буде 375 або ж 400 мм. Наша компанія займається реалізацією газобетону з 2011 року, ми завжди дотримуємося рекомендованих заводом цін і тому маємо можливість дати хорошу дилерську знижку. Ціна доставки товару в Хмельницький коливається з року в рік і в залежності від сезону, але ми завжди працюємо з найбільш дорогими перевізниками тим самим намагаючись заощадити вам гроші.