Газобетон в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 43 серед 43 товари

Купити газобетон в Івано-Франківську

Газобетон користуються все більшою популярністю в українців, особливо у жителів західної частини нашої країни. Тут ключову роль грають кілька факторів. По-перше, ціна на газоблок в Івано-Франківську трохи вище інших регіонів, це пов'язано із закладеною доставкою у вартість товару. Але навіть якщо взяти це до уваги, то по відношенню до стандартних матеріалів: цегла, бетон або дерево – будувати будинок з нього дешевше. По-друге, будівництво з цього блоку набагато надійніше і вигідніше з точки зору технічних характеристик і властивостей.

Українські та європейські експерти відзначають, що пористий блок - це оптимальний варіант для довготривалої і безпечної будівництва. Продукцію деяких виробників навіть не завозять, так як не вигідно, серед них: Каховський газобетон, чернігівський, ЮДК, ХСМ та інші. Придбати товар з доставкою в Івано-Франківськ з Київської області з заводів Аерок або Стоунлайт буде оптимальним варіантом по співвідношенню ціни і якості.

Переваги і характеристики газоблоку

  • Вартість газобетону значно нижче інших кладочних матеріалів. Одна штука газобетону буде дешевшим відносно того ж обсягу рядового цегли;
  • також не варто забувати і про довговічності споруди: будинок з газобетону ;
  • теплоізоляційні властивості: блок 37,7 см товщини підходить для клімату в Івано-Франківську, якому властиві великі перепади. Він зберігає тепло в зимовий період, що знижує витрати на опалення газом, а також робить приміщення більш прохолодним літом, не пропускаючи жарке повітря.

Ось ключові переваги даних матеріалів. Погодьтеся, що в порівнянні з традиційними методами побудови – даний будівельний матеріал виграє у конкурентів.

Ціни на газоблок в Івано-Франківську

Серед найважливіших характеристик застосування такого матеріалу можна виділити окремо таку характеристику як ціна. Загалом, на будівництво будинку у Івано-Франківську з даного блоку витрачається не тільки менше часу, але і менше ресурсів.
Серед стінових будівельних матеріалів – газосилікатний блок займає одну з перших позицій щодо грошових витрат на будівництво.
Витрата з'єднувального матеріалу при використанні даних блоків істотно скорочується за рахунок розмірів і системи паз-гребінь

В Івано-Франківській області немає місцевих виробництв, втім, весь західний регіон має гостру нестачу товару, зазвичай в регіон його доставляють з заводів розташованих в центрі країни. Сильно затребуваний газобетон Аерок, який часто завозиться через Львів. Серед представлених торгових марок можна зустріти Бэто, Аерок, Ітонг, Стоунлайт.

Ми пропонуємо найбільш вигідну вартість блоку з доставкою безпосередньо з заводу, навіть якщо враховувати вартість доставки, яка закладається в ціну – замовляти від фурной норми (39 кубів) буде вигідно. Телефонуйте нам і ми проконсультуємо вас з питання придбання, доставки та будівництва, купуючи товар у нас, ви можете бути впевнені в економії і якості товару.