Газобетон в Харкові

Знайдено: 1 - 43 серед 43 товари

Купити газоблок в Харкові

Газобетон затребуваний і популярний серед великих і дрібних забудовників. Обумовлено це відмінними фізико-механічними властивостями матеріалу, а також його доступною ціною.

Купити газоблок в Харкові можна в будь-якому потрібному обсязі за прийнятною ціною, якщо звернутися в інтернет-магазин «Керамік Фест». Подивившись ціну на даний будматеріал, ви зможете помітити великий выборкак цін, так і виробників. У Харківській області один з найбільших попитом на газоблок, саме тому навколо є як мінімум три потужних заводи: газоблок в Сумах «Силікатобетону», Куп'янський завод КСЗ і ХСМ який знаходиться безпосередньо в Харкові. Але не дивлячись на таку велику кількість вибору і за характеристиками, і за цінами, блоки з заводу Аерок не менш затребувані, навіть не дивлячись на значні витрати з логістики, будівельники замовляють саме Аерок – це пов'язано насамперед з тим, що він за багато років зарекомендував себе тільки з позитивної сторони.

Характеристики та переваги газобетону в Харкові

Газобетон — пористий будівельний матеріал. На будівельному ринку представлений блоками різних форм і розмірів, які можуть застосовуватися для зведення несучих стін або перегородок. Пориста структура досягається шляхом використання у виробництві поряд з основними інгредієнтами, особливого газообразующего речовини, такого як алюмінієва паста. Всі компоненти беруться в строго певній пропорції, яка безпосередньо впливає на міцність готового матеріалу. При цьому стандартний набір складових, виробники доповнюють різноманітними сполучними інгредієнтами.

Цемент, кварцовий пісок, вапно, алюмінієва паста - невід'ємні компоненти в процесі виробництва газобетонних блоків. Завдяки особливій комірчастій структурі газобетон володіє рядом вагомих переваг:

 • Простота використання. Легкий матеріал не вимагає застосування складної будівельної техніки, що істотно знижує витрати на зведення будівлі. Проводити кладку можна самостійно, не залучаючи додаткові трудові ресурси для виконання поставлених завдань;
 • Простота обробки. Можна формувати елементи потрібного розміру і форми без складних підручних інструментів;
 • Екологічність. У виробництві використовуються тільки натуральні інгредієнти, а додаткові речовини в межах допустимої безпечними параметрами норми. Клітинки в структурі матеріалу дозволяють створити оптимальний мікроклімат всередині будівлі;
 • Малий питома вага матеріалу. Використовуючи такі блоки для будівництва можна знизити загальний тиск конструкції на фундамент. Це мінімізує відсоток усадки і деформації.
 • Теплопровідність. Як в сухому, так і у вологому стані блок відмінно проводить і утримує тепло, дозволяючи значно економити на опаленні приміщень. Також це виключає появу грибка на стінах.
 • Морозостійкість. Не тріскається і не деформується при високих температурах, а також при різких скачках температурних показників.
 • Стійкість до вогню. Компоненти, що входять до складу не схильні до впливу вогню, тому вся конструкція має стабільність при загорянні.
 • Великий асортимент розмірів, що полегшує процес кладки і зведення споруди.
 • Логістика. Незалежно від віддаленість і важкодоступність вашого об'єкта, будьте впевнені, що доставка буде вчасно, незалежно потрібно доставити газоблок в Хмельницький або Харківську область.

З роками газобетонні блоки не втрачають свої переваги, тому зведена будівля довгі роки буде володіти стабільністю зовнішніх і внутрішніх параметрів.

Газоблок використовують для малоповерхового будівництва (до трьох поверхів), застосовують як огороджувальні конструкції, у вигляді несучих стін і перегородок. Для зведення висотних будівель використовують армовані блоки, жорсткість і стабільність яких посилена арматурою.

Процес виробництва газобетону ділиться на кілька етапів:

 • підготовка сировини і розчину;
 • формування масиву;
 • твердіння та різання масиву на блоки;
 • теплова обробка;
 • упаковка у відповідні чохли і складування.

При виробництві пористого будівельного матеріалу важливо правильно виконати всі технологічні процеси. Від процентного співвідношення витратних матеріалів і технології сушіння блоків буде залежати міцність і стійкість зведеної будівлі.

Вигідна вартість газобетону в Харкові.

Ціна на газоблок в Харкові залежить від таких показників як марка використовуваного цементу, розмір блоку, наявність додаткових характеристик. В нашому магазині завжди низька ціна і практично дорівнює вартості матеріалу, якщо купити газоблок в Харкові на заводі.

За технологією твердіння виділяють матеріал автоклавного і неавтоклавного виду (пінобетон). Автоклавні комірчасті блоки володіють кращими експлуатаційними характеристиками, показники яких збільшуються завдяки проведеній обробці парою в спеціальних камерах. Коли блоки поміщають у середовище, де тиск досягає 14 атмосфер, в їх структурі відбуваються зміни, які ведуть до утворення нових мінералів, що збільшують міцність готового матеріалу. Піноблок по всіх фізико-механічними властивостями поступається газоблокам здійсненому в автоклавному печі. Купити газобетон в Харкові з доставкою через офіційного дилера буде вигідно ціною, за дилерської знижки, а так само акцій і розпродажів.

Щоб конструкція, яку ви плануєте звести, відповідала всім стандартам безпеки, довго радувала своїми експлуатаційними характеристиками, важливо купувати продукцію, виконану у відповідності з усіма технологічними стандартами.

Купити газоблок в Харкові можна за мінімальною ціною, яка завжди дорівнює рекомендованої заводами. Асортимент магазину включає в себе газобетонні блоки різних торгових марок – Аерок, Стоунлайт і ін. Купити газоблок з доставкою в регіони у нас можна в кількості від 38 кубів. Досвідчені менеджери швидко оформлять заявку, служба логістики оперативно доставлять замовлення в задане місце. Консультанти магазину «Керамік Фест» завжди дадуть відповідь на всі питання, зможуть розрахувати ціну за одну штуку, а також кількість супутнього матеріалу: клей, інструмент та ін