Газобетон В Дніпропетровську

Знайдено: 1 - 43 серед 43 товари

Купити газобетон у Дніпропетровську

Газобетон – поширений, економний матеріал який міцно зайняв позиції за популярністю серед інших будівельних матеріалів. Однією з важливих переваг даного матеріалу є низька схильність до деформації від перепаду температур, типових для України. По застосуванню він вважається основним будівельним матеріалом для зведення стін і перегородок. Аналогічними матеріалами можна вважати шлакоблок, бетонний блок і цегла – щодо зручності і теплоізоляційним характеристикам газоблок вважається більш вигідним. Якщо ми говоримо про газобетоні в Дніпропетровську, це завжди виробник UDK, його купувати набагато вигідніше з-за економії на логістиці. Але так як завод знаходиться на сході, то продавати і завозити даний газоблок у Львів – не вигідно. Як і інші міста західної України. Але при всій зручності логістики, одним з популярних виробників блоку в Дніпрі є Аерок, ціна якого буде природно вище, це пов'язано з довірою і визнанням якості цього виробника.

Характеристики та переваги газоблоку у Дніпрі

Ці блоки виготовляються автоматично в умовах заводського виробництва. Вони відрізняються високими якісними характеристиками. Їм властива особлива точність, хороша міцність і висока щільність. Якщо ви серйозно підійшли до вибору будівельного матеріалу і вирішили купити газобетон у Дніпропетровську, будьте впевнені, що замовляючи через офіційних дилерів заводу, ціна на даний товар буде значно нижче. Це пов'язано з тим, що завод закріплює право за офіційними дилерами давати знижку кінцевому споживачеві.

Технологія виготовлення блоків у Дніпропетровську від заводу UDK в рази краще ніж наприклад, виробника газоблоку у Новій Каховці. Щоб отримати матеріал беруть воду, цемент, вапно, кварцовий пісок, алюмінієву пасту і змішують все це в потрібних пропорціях. Пісок вимагає попередньої обробки в кульових млинах. Кулі, що знаходяться в барабанах, роблять з піску пил. Для зберігання сировини використовують спеціальні бункери. Пізніше його змішують у змішувачі і додають воду і пасту. Паста змішуючись з вапном виробляють водень, який створює безліч пір в блоці і виступає в якості розпушувача цементної суміші. В герметичному просторі дана суміш при величезній вологості збільшується в обсязі. Через пару годин суміш застигає і з допомогою транспортера потрапляє на завершальний етап. Її рівномірно розрізають на блоки в різних напрямках. Поверхня блоків шліфують і притискають блоки один до одного. Тут же кран переносить піддон далі. Процес автоматизований і не вимагає людської участі.

Важливим моментом є розміщення блоків в автоклав. Це значно покращує їх мехаические властивості і зменшує усадку. Розрізані блоки 12 годин знаходяться в довгих камерах при високому тиску. При температурі 190 градусів їх піддають обробці парою. Після цього готова продукція надходить в лабораторію, де проходить ретельний контроль. На останньому етапі блоки розміщуються на палети, упаковуються в захисну плівку і відправляються на склад.

Доставка газоблоку безпосередньо з заводу Аерок з доставкою в Дніпропетровськ, ви можете в компанії «Керамік Фест». Ціну газобетону в Дніпропетровську можна дізнатися зателефонувавши нам, або зателефонувавши офіційних дилерів заводу у вашому регіоні.

Низька ціна на газобетон у Дніпропетровську

При гідних технічних показниках, що даний товар має демократичну ціну по відношенню до іншим будівельним блокам. Ось перелік найбільш цінних характеристик з точки зору покупця:

  • Низька щільність. Яка досягається за рахунок пористої структури;
  • Невелику вагу. Сприяє скороченню термінів будівництва;
  • Енергозбереження. Зведені з цього матеріалу будівлі створюють прохолоду влітку і не допускають втрати тепла в зимовий період. Це значно скорочує витрати на опалення або кондиціонування приміщення;
  • Вогнетривкість. Неорганічні блоки відмінно підходять для вентиляційних шахт та шахт ліфтів;
  • Звукоізоляція. Пориста структура газобетону захищає від зовнішнього шуму. Пори наповнені повітрям, який чудово затримує звук;
  • Легко обробляється. Газобетон без проблем обробляється свердлом, пилкою або електроінструментами. Матеріал чудово ріжеться під різними кутами і на будь-які форми;
  • Точність розмірів. Після укладання стіна готова до нанесення штукатурки;

Газобетон з доставкою в Дніпро від компанії «Керамік Фест»

Наша компанія має заслужену репутацію, крім мінімальної ціни, яку ми пропонуємо за рахунок скорочення ланцюга постачання ми пропонуємо сервіс високої якості. Для Дніпропетровської області ми пропонуємо купити газобетон Аерок або Стоунлайт безпосередньо з заводу з мінімальними витратами на логістику. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші питання, розрахують вартість матеріалу і доставки. Вся важлива інформація надана на сайті.

Ми дорожи нашими клієнтами, цінуємо їх час і гроші. Наша компанія налаштована на тривале і взаємовигідне співробітництво, як з приватними забудовниками, так і з великими фірмами.