Газобетон у Чернігові

Знайдено: 1 - 43 серед 43 товари

Купити газоблок в Чернігові

Українські експерти з будівництва слідом за європейськими в один голос стверджують, що будівництво малоповерхових будівель з застосуванням газобетонних матеріалів – це довговічність, надійність і подальша економія на опаленні.

Газобетонний блок - самий популярний матеріал останніх років. Цей досвід ми перейняли від європейців, які вже близько сімдесяти років успішно зводять будівлі за допомогою даного матеріалу. При цьому вони не виглядають застарілими. Легкий ремонт дає їм право називатися сучасними. На відміну від багатьох цегельних будівель, зокрема в Чернігові, які «ледве дихають». В Європі вже давно будують за допомогою даного матеріалу, і саме звідти віє цей тренд. Наприклад, газоблок у Львові є лідером по популярності матеріалом для зведення стін.

Переваги і характеристики газобетону

Для довговічності будівлі крім стратегії будівництво дуже важливо підібрати надійний матеріал. Якщо ви вирішили придбати газобетонний блок для спорудження будівлі – будьте впевнені в тому, що забезпечили довговічність будівлі. Крім цього, фахівці виділяють ряд наступних переваг:

  • володіє прекрасними морозостійкими властивостями: при правильно зведеному воно зможе витримувати кілька десятків циклів відтавання;
  • для жителя України у зв'язку з підвищенням тарифів на тепло додаткова перевага: матеріал здатний утримувати тепло набагато ефективніше цегли, тому витрати на газ значно скорочуються;
  • монолітність і достатня легкість дозволяє витрачати менше часу і сил на зведення будівлі.

Таким чином, за низкою переваг газосилікатний блок значно виграє у класичного цегли. А так як Чернігів зручно розташований між самими популярними заводами-виробниками, то доставка з виробництва газоблоку в Запоріжжі або Київській області буде однаково по бюджету.

Низька ціна на газобетонв Чернігові

Якщо ви все-таки зважилися придбати даний матеріал і порівняти ціни у Чернігові, то запевняємо вас, що вартість однієї плити буде набагато дешевше, ніж кількох десятків цеглин, з допомогою яких треба було б забудувати цей простір.

Накопичити гроші на будівництво малоповерхових будівель не складе труднощів, так як ціна на газоблок в Чернігові демократична. Плит вийде не так вже й багато, всі вони легкі завдяки повітряних бульбашок усередині конструкції. Це додаткова перевага при перевезенні матеріалу і при безпосередньому будівництві.

Слід звернути також увагу і на відсоток усадки будівлі. Якщо потенційний забудовник вирішив купити кладочні матеріали, то він повинен бути готовий до подальшої усадки на п'ятнадцять відсотків. Даний матеріал ж зводить нанівець подібний показник – усадка не перевищує 0.5 відсотка.

На газоблок ціна у Чернігові, як ми вже сказали, демократична і доступна для кожного українця. Витрати на зведення будинку, гаража або офісного центру скорочуються в кілька разів. Для того щоб купити блок в Чернігові, потрібно всього лише знати: кількість, щільність і розмір матеріалу. У місті Чернігів споруди з такого матеріалу набирають все більшу популярність. Не пропустіть можливість придбати газосилікатний блок і побудувати довговічне і економне будівлю.