Газобетон в Черкасах

Знайдено: 1 - 43 серед 43 товари

Купити газоблок в Черкасах

Щорічно в Черкасах з'являються нові гарні будинки, побудовані з газобетону, міцні і надійні – вони служать кращою рекламою даного будівельного матеріалу. Завдяки своїм технічним характеристикам, покупка даного матеріалу буде вигідним вкладенням грошей, яке у майбутньому принесе непогані дивіденди за рахунок економії на утеплення та опаленні. Таке рішення володіє поряд інших незаперечних переваг, до яких може переконатися на практиці кожен, хто вирішив купити газобетон для майбутнього будівництва.

Характеристики та переваги газобетону

Даний матеріал з'явився на будівельному ринку понад 85 років тому. За минулі роки він став популярним і завоював загальне визнання. Його головними перевагами можна вважати:

  • Можливість здійснення однорідної і одношарової стіновий кладки в рекордно короткі терміни. Легка вага і значні габаритні розміри блоків дозволяють виробляти кладочні роботи навіть одній людині, причому з досить великою швидкістю;
  • Невисока теплопровідність забезпечує комфортний мікроклімат в будинку в будь-який час року. У порівнянні з цеглою газобетон проводить через себе у 4 рази менше тепла, ніж традиційний цегла. Таке унікальне властивість зумовлена наявністю повітряних пір всередині блоків, які утворюються в процесі виробництва;
  • Точна геометрія і стабільність форми забезпечує цьому товару перевага перед такими матеріалами як дерево, бетонний блок або пінобетон. Якісні блоки не деформуються з-за перепаду температур, не схильні до впливу грибків і цвілі;
  • Низька ціна не тільки матеріалу, але і загальних витрат на будівництво, для багатьох є вирішальним фактором;
  • Крім того, так як у нас налагоджена система логістики, то на ринку будівельних матеріалів, ви не переплатите за те, що б купити газоблок в Хмельницькому або іншому регіоні України.

Доступна ціна на газоблок в Черкасах

Якщо вам потрібно купити блок в Черкасах, то наша компанія може запропонувати ціну максимально низьку – це за рахунок того що ми є офіційним дилером заводів розташованих в Київській області. Ми гарантуємо бездоганну якість не тільки товару, але і сервісу. Ми на ринку будівельних матеріалів з 2010 року і співпрацюємо з перевіреними виробниками, маємо можливість надавати дилерську знижку, тим самим надаючи ціну нижче, ніж у конкурентів. Доставка здійснюється по всіх областях України, наприклад, якщо замовити доставку газоблоку в Запоріжжі - то доставка з заводу буде вигідніше, ніж на місці у перекупника.

У каталозі нашого інтернет-магазину будматеріалів представлена продукція відомих торгових марок – Аерок і Стоунлайт. Важко у виборі? Зателефонуйте нам і досвідчені консультанти відповідять на всі питання щодо придбання газобетону і допоможуть зробити правильний вибір.