Газобетон В Броварах

Знайдено: 1 - 43 серед 43 товари

Купити газобетон у Броварах

Газобетон або автоклавний ніздрюватий бетон є популярним матеріалом у будівництві. Це прекрасний вибір для зведення, як коробки будинку, так і перегородок між кімнат. Газобетон виготовляється в місті Бровари дозволить заощадити бюджет, так як завод тримає мінімальну ціну товару. Він поєднує в себе не тільки демократичну ціну, але і високі технічні характеристики, що відповідають європейським стандартам і нормам. Товар представлений в даному розділі має щільності як D400 і D500 які відрізняються коефіцієнтом теплопровідності. Сам по собі матеріал «газоблок» об'єднує в собі властивості дерева і каменю і є чудовою альтернативою в першу чергу цеглі.

Газобетон Бровари, ціна і характеристики

Замовити блок з Броварів – значить забезпечити себе ефективним і економічним матеріалом, який прослужить довгий час. Заводські умови виробництва дозволяють витримувати високі технологічні вимоги. Матеріал відрізняється точністю розмірів, відповідності сучасним стандартам якості.

Повітря, розподілений в порах, наділяє його відмінними теплоізоляційними характеристиками і забезпечує хороший мікроклімат в приміщенні. У літній період зберігається прохолода, а взимку – тепло. У холодний сезон споруда прогрівається за пару годин. Це робить її придатною як для постійного проживання, так і для сезонного. /wallblocks/aerated_concrete/gazoblok-gazobeton-stenovoy" title="газоблок Стіновий">газоблок Стіновий не потребує додаткової теплоізоляції, але зазвичай фасад будинку все ж утеплюють базальтової ватою.

Як і в будь-який якісний газобетонний блок, товар заводу в Броварах має такі характеристики:

 • Легкість в обробці. Його можна пиляти, свердлити і розміщувати всередині проводку;
 • Пожежна безпека. Це негорючий матеріал, який запобігає розповсюдженню полум'я. Було доведено, що стіна з даного блоку витримує вогонь протягом двох годин, не втрачаючи несучої здатності;
 • Екологічна безпека. Натуральні матеріали, що входять до складу виробів, не виділяють токсичних компонентів у період експлуатації;
 • Даний матеріал не накопичує вологу. Пара проходить через матеріал і не конденсується в ньому. Це виключає зменшення міцності і конструкцій з них;
 • Морозостійкість. Фахівці будівельної індустрії рекомендують цей продукт для клімату України. Цикли заморожування і відтавання не впливають на масу чи міцність виробу;
 • Низька щільність забезпечує его невеликим уесом і зручністю в роботі. Мала вага знижує тиск на фундамент;
 • Звукоізоляція. Захист від сторонніх шумів важлива для комфортного проживання в будинку;
 • Низька усадка при висиханні забезпечує цілісність штукатурки і довговічність стін;
 • Стіни не гниють і не бояться цвілі.

Вартість газоблоку Бровари

Якщо ви серйозно підійшли до вибір будівельного матеріалу і вирішили купити газоблоки в Броварах, можете не сумніватися, що замовляючи через офіційних дилерів заводу, ціна буде мінімальною. Не дивлячись на те, що газоблок в Броварах проводиться на високоточному, передовому німецькому обладнанні «Hetten». Тому починаючи будівництво будинку з цього матеріалу, зверніться до офіційного представника заводу: компанії «Керамік Фест».

Газоблоки розміри і ціна Бровари

Щоб знизити витрати на будівництво, потрібно розумно розрахувати необхідну кількість матеріалу. Не всі в змозі зробити це самостійно. Тому існує кілька способів:

 • Зверніться за порадою до підрядників з питанням розрахунок кількості штук або ж кубів, сума яких потрібно для зведення будинку. Тут теж слід бути уважним і перевіряти інформацію. Намагайтеся отримати більше інформації з різних джерел;
 • Консультація в магазині. Компетентні продавці можуть забезпечити вас необхідною інформацією. Звертайтеся до співробітників компанії «Керамік Фест» і ви дізнаєтеся, як купити газобетон в Броварах за ціною нижче, ніж на заводі. Ми забезпечуємо безкоштовну консультацію та виїзд на об'єкт.
 • Онлайн-калькулятори та віджети. На будь-якому сервісі, який надають інтернет-магазини знайдіть сторінку розрахунку матеріалу. Для точного розрахунку ви повинні знати висоту стель, товщину і довжину внутрішніх і зовнішніх стін.

Завдяки великим розмірам блоку будівництво відбувається в короткі терміни. Товщина стін впливає на міцність будинку і на його теплоту. Для виявлення оптимальної товщини стіни враховують:

 • тип проектованого споруди: гаражі, літні дачі, житлові будинки;
 • механічну міцність;
 • контакт стіни з вуличним повітрям

Для будівництва будинку до трьох поверхів зовнішні стіни повинні бути товщиною 30-40 см, якщо відносяться до класу В2,5, марки D400 або D500. Консультант стіни краще робити з марки. Розмір для одноповерхових будівель передбачає товщину 24-30 див. Міжкімнатні перегородки – 10-15 див.

Купити газоблок в Броварах за ціною нижче заводської

Наша компанія реалізує газоблоки який виробляється в Броварах на правах офіційного дилера, саме з цього ми можемо надати особливу субдилерську ціну як для торгово-будівельних компаній, так і для фізичних осіб. Асортимент кладочних матеріалів широкий і відповідає сучасним стандартам будівельного ринку. Високе співвідношення щільності і міцності виробів дозволяє зводити будівлі до трьох поверхів. При кладці блоків не потрібно заповнювати вертикальні шви клеєм.
Ми доставляємо товар по всіх регіонах України, за рахунок власної логістики доставка відбувається швидко, наприклад, газобетон у Вінниці доїжджає протягом двох днів.

У нас в наявності завжди є газобетон з заводу в Броварах, ціна якого актуальна – що позбавить вас від безглуздих і тривалих пошуків. Наші кваліфіковані фахівці нададуть потрібну інформацію по доставці блоку з міста Бровари. У нас відпрацьована система продаж в будь-якій формі: за готівковим і безготівковим розрахунком. Ми зацікавлені у взаємовигідному партнерстві.