Газобетон 2 сорт

Знайдено: 0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Газобетон некондиція

Переваг використання блоку другого сорту маса – в першу чергу це, звичайно, низька ціна, простота кладки матеріалу і прекрасні кінцеві результати, єдиним нюансом є неможливість використання другого сорту U-блоків. Коли багато українці чують слова «газобетон 2 сорт», то являють собою напіврозвалені конструкції, з яких мало що можна побудувати. Інші ж тільки і чекають можливості купити газобетон зі сколами. А як же все насправді йдуть справи щодо даного будівельного матеріалу?

Газоблок 2 сорт

У цілому, некондиція мало чим відрізняється від стандартних матеріалів з точки зору кінцевого результату. Непрофесійний погляд з першого разу може й не побачити відмінностей. Так у чому ж загадка? Справа в тому, що в процесі виробництва даного будівельного матеріалу трапляються непередбачені ситуації – палети падають, з'являються деякі дефекти. Точно такі ж неприємності можуть трапитися у процесі розвантаження чи навантаження. На такому блоці можуть з'явитися подряпини, якісь вм'ятини. Саме тому такий матеріал відразу ж маркується як другосортний. Великим мінусом в першу чергу є дефіцит даного матеріалу на заводі, покупці можуть чекати, поки набереться потрібна кількість товару від двох і більше місяців.

В Україні є два заводи які регулярно пропонують купити газоблок 2 сорт, це Аерок і Стоунлайт. Якщо взяти до уваги наш багаторічний досвід у продажу даних блоків, то найбільш популярними по попиту регіонами другого сорту є східні і південні регіони України.

Впливають дефекти на блоках на загальні характеристики матеріалу? Ні в якому разі. При правильній кладці некондиція залишається таким же ефективним матеріалом в будівництві, при цьому набагато дешевше.

Характеристики другого сорту газобетону

Таким чином, цей будівельний матеріал відрізняється тільки зовнішніми вадами, які легко усуваються. А от наступні переваги нікуди не діваються:

  • легкість матеріалу передбачає простоту будівництва, велику продуктивність;
  • даний вид може мати різні щільності: D300, D400 або D500;
  • теплоізоляційні властивості значно вищі, ніж у стандартної цегли;
  • згодом споруда для якої використовувалася некондиція вмощується всього лише на пів відсотка як у випадку з першим сортом;
  • прекрасні жаростійкі характеристики (безпека під час пожежі).

Саме головне – це економія, адже для того що б купити некондицію газоблоку вам не потрібно переплачувати, адже іноді вартість падає більш ніж в два рази. Звичайно дуже важливо при економії на будматеріалах відчувати міру, пам'ятайте, зазвичай скупий платить двічі.