Аерок

Знайдено: 1 - 30 серед 30 товарів

Газобетон Аерок

Блоки від заводу Аерок - це довговічний і екологічно чистий матеріал. Блоки не містять шкідливих компонентів і не завдають шкоди навколишньому середовищу. Вироби автоклавного твердіння виготовляються з використанням сучасних технологій виробництва. Газобетон Аерок має найбільш вагомі для споживача характеристики – різні варіанти щільності, точністю і варіантами розмірів і міцністю, завдяки цим якостям все більше будівельників вирішують купити даний будівельний матеріал для будівництва будинків.

Газоблок Аерок відповідають найсуворішим стандартам якості, що підтверджено численними сертифікатами:

  • Сертифікатом відповідності, виданими Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.
  • Європейським сертифікатом якості, виданим міжнародним центром сертифікації будівельної продукції SPSC.

Купити газоблок Аерок можна прямо з конвеєра заводу-виробника, це можливо при купівлі у офіційних дилерів одним з яких є компанія «Керамік Фест» пропонуючи вигідну ціну на блок. Доставка здійснюється по всій Україні, вартість доставки з заводів в Обухові і Березане залежить від прайса перевізників, приміром середня ціна для того, що б на місці розплатитися за газобетон в Івано-Франківську ціна на кубі буде на кілька десятків гривень більше.

Що ж виділяє нас серед інших? Адже на даний момент купити газобетон Аерок пропонує безліч компаній. По-перше не всі є офіційними представниками заводів і не зможуть гарантувати необхідну якість сервісу і швидкого вирішення форс-мажорних ситуацій. Звертаючись при покупці в нашу компанію та ціна товару не ляже важким тягарем на бюджет будівництва, а якість сервісу і матеріалу буде гарантовано високою.

Низька ціна на газобетон Аерок

Газобетон є каменем штучного походження. Це одне з останніх досягнень будівельної індустрії. На ньому рівномірно розташовані клітинки. Пориста структура дозволяє добре зберігати тепло в приміщенні. Газоблоки мають теплоізоляційні властивості вище, ніж у цегли. Теплопровідність газобетону автоклавного тверднення в стандартних умовах становить 0,1 Вт/(м*К). Для порівняння, цей показник у силікатної цегли дорівнює 0,7, а у червоної глиняної цегли – 0,56. Зрозуміло, що чим більше коефіцієнт теплопровідності матеріалу, тим швидше буде «остигати» будівля.

Кладку з газобетону легко виробляти. Він легко обробляється – свердлиться, стружеться і пиляється. З нього прекрасно виходять коробки будинків, арки, колони. Всередині можна розмістити проводку і всілякі кріплення. А відмінною особливістю цього бренду є впевненість в якості умови не великої вартості газоблоку.

Одними з основних характеристик матеріалу виробленого на заводських потужностях даного виробника, є легкий об'ємний вагу і пожежобезпечність. Матеріал не горить і не дає вогню поширюватися по території. Конструкції з пористого бетону Аерок залишаються пошкодженими після пожежі. Вогнестійкість стін регулярно підтверджується протоколами випробувань. Такі ж характеристики має і газобетон Стоунлайт, так само представлених в нашому каталозі.

Купити газоблок Аерок – вірне рішення

  • конкурентоспроможна ціна: вартість блоків набагато нижче, ніж на цеглу;
  • теплопровідність: зберігає тепло взимку і прохолоду в спеку. Це дає суттєву економію при обігріві житла;
  • бездоганна якість: досконала геометрія дозволяє економити на штукатурці і оздоблювальних роботах;
  • зручність під час роботи: деякі варіанти розмірів забезпечені системою паз-гребінь для з'єднання блоків. Завдяки цьому ручна кладка виходить рівною. Ручки для захоплення полегшують перенесення матеріалу.
  • Ціна на будматеріал буде значно знижена, якщо купувати товар оптом на постійній основі.

В інтернет-магазині «Керамік Фест» представлений весь асортимент заводу Аерок, ціна якого їм же і контролюється і несе в собі гарантію актуальності технічних характеристик заявленого якості. Не варто витрачати даремно час, просто перейдіть у відповідний розділ нашого каталогу і переконайтеся в конкурентоспроможних цінах і багатому виборі.