Будівельні блоки

Знайдено: 1 - 27 серед 27 товарів

Купити будівельні блоки для зведення будинку.

Стінові блоки - популярний матеріал, який широко застосовується в сучасному будівництві. Заміські будинки і дачі, службові будівлі, виробничі приміщення та гаражі - це далеко не повний список, де можуть застосовуватися будівельні блоки.

Головною відмінною рисою стінових блоків є порожнистість, тобто наявність осередків, заповнених повітрям. Як відомо, повітря має невисоку теплопровідність через низьку щільність. Тому таке технологічне рішення не тільки робить матеріал легше в роботі, але і більш ефективним в процесі експлуатації.

Кількість, розмір і форма «порожніх» осередків можуть значно відрізнятися в різних блоках, в зв'язку з чим можуть варіюватися їх технічні характеристики.

Стінові блоки - основні переваги.

Даний вид товару прийшов на зміну традиційному каменю та цегли, з яких здавна зводилися міцні кам'яні будинки. Новий матеріал практично відразу отримав широку популярність, завдяки своїм беззперечним перевагам:

  • Універсальність застосування. Ці матеріали можуть використовуватися як для зведення несучих і не несучих стін, так і для зовнішніх оздоблювальних робіт.
  • Оптимальні габарити і мінімальна вага, які не тільки дозволяють виконувати ручну кладку, але і істотно знижують витрати на транспортування.
  • Високий коефіцієнт міцності і рівень збереження тепла, що дозволяє домогтися рішення відразу декількох важливих завдань - довговічності будівлі і збереження в ньому тепла.

Будівельні блоки та їх різновиди

На сьогоднішній день розроблено безліч різновидів цього товару, які відрізняються один від одного матеріалом виготовлення, геометрією форм, а також особливостями технологічного процесу. Найбільш поширеними є:

  • Шлакоблок - будівельний камінь, отриманий методом вібропресування з бетонного розчину. Буває різних розмірів.
  • Газобетон є легкий і міцний блок пористого автоклавного затвердіння. Є на сьогоднішній день однією з найбільш важливих технологій в житловому будівництві. При нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Матеріал можна пиляти, руйнувати, легко забивати цвяхи.
  • Керамічні блоки - прекрасна альтернатива звичайній керамічній цеглі. При виробництві керамоблоков в червону або білу глину додаються деревна тирса. При випалюванні тирса вигорає і утворюються щілинні порожнечі, а глина набуває властивостей каменю. Укладання одного рівноцінна укладанні 15 цегли.
  • Декоративні блоки переважно використовуються для будівництва парканів. Ключові переваги - приємний зовнішній вигляд, простота в укладанні, невибагливість у догляді.

цей товар для зведення будинку - безпрограшне рішення. Компанія «Керамік Фест» пропонує якісні будівельні матеріали за ціною, яка приємно здивує. Зателефонуйте нам, і досвідчений менеджер дасть відповідь на всі ваші запитання.

Від будинку вашої мрії вас відділяє лише один дзвінок!