Вентильовані фасади

Знайдено: 1 - 48 серед 51 товар

Найбільш часто для утеплення фасадів в будівельній практиці використовується такий спосіб, як вентильовані фасади. Ці конструкції відрізняються рядом переваг, а саме:

  • на вентильовані фасади з утеплювачем для будинків ціна порівняно невисока;
  • вони просто монтуються і обслуговуються, можуть бути частково відремонтовані або замінені;
  • до них можуть бути застосовані різні облицювальні матеріали, що дозволяє зробити будівлі досить привабливими і оригінальними;
  • як правило, мають легку конструкцію, що не створює великого навантаження на стіни і фундамент споруди;
  • вони захищають несучі конструкції будівлі від всіляких атмосферних опадів;
  • дозволяють приховати комунікаційні елементи, які мають не зовсім привабливий вигляд.

Утеплювач для вентильованих фасадів

Який би матеріал не використовувався при будівництві нової споруди, ви завжди можете максимально правильно підібрати необхідні складові компоненти. Так, досить ефективно і доречно використовувати вентильовані фасади для котеджів з газобетону, при тому як для спорудження нових будівель, так і для реконструкції старих. Примітно, що дані конструкції дозволяють зробити будівлю неповторною, втіливши самі незвичайні дизайнерські рішення в життя. Саме тому вентильовані фасади заміських будинків зазвичай виглядають дуже ефектно і неповторно.

Якщо ви вирішили приступити до будівництва будинку або його реконструкції, цілком доцільно замовити вентильовані фасади. Адже, крім своїх основних переваг, вони відрізняються також простотою монтажу, відмінною ремонтопридатністю, відсутністю спеціальних вимог до поверхні несучої стіни.

Використання даної конструкції дозволяє не тільки ефектно «одягнути» фасад або захистити вогнетривким утеплювачем, але також значно поліпшити теплотехнічні характеристики огорожі, захистити його від шкідливих атмосферних впливів.

Купити вентильовані фасади

Купити вентильовані фасади з фольгированним утеплювачем для котеджів можна в нашому інтернет-магазині за цілком лояльною ціною. Просто заповніть форму замовлення на сайті - і чекайте зворотного дзвінка від менеджера, який надасть всю необхідну інформацію про товар який вас зацікавив і проконсультує з приводу його сумісності з технічними характеристиками вашої будівлі. Ми допоможемо зробити ваш будівельний проект дійсно вдалим.