ТехноНіколь Технофас

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Утеплювач Технофас

Технофас - це фасадний утеплювач, що володіє хорошою щільністю і відмінними теплоізоляційними властивостями. Виготовляється він на основі базальтових порід, що дозволяє йому відповідати високим європейським стандартам і отримувати відповідні сертифікати якості. Купити утеплювач Технофас доцільно, якщо Ви плануєте теплоізоляцію тільки фасаду, так як даний продукт призначений виключно для таких цілей, що надає йому значну перевагу перед універсальними утеплювачами. Ціна утеплювача Техноніколь Технофас представлена ​​на ринку досить економічною, що дозволить виконувати будівельні роботи як і в приватному будівництві, так і в масштабному.

Основні плюси утеплювача Техноніколь Технофас:

 1. Ціна - не велика, якщо врахувати високі якості продукту і хорошу репутацію виробника.
 2. Екологічність - підтверджена численними дослідженнями і тестуваннями матеріалу в умовах підвищення температур, часткового підтоплення в результаті яких утеплювач показав відмінні результати.
 3. Біостійкість - кам'яна основа не сприяє виникненню біологічних організмів.
 4. Теплоізоляція - Техноніколь Технофас в Києві займає лідируючі позиції в першу чергу завдяки своїм відмінним теплоізоляційним властивостям.
 5. Гідрофобность - запобігає деформуванню фасаду будівель через атмосферні умови.
 6. Плиточная форма - сприяє більш точному і безпроблемному проведенню теплоізоляційних робіт, так як має ідеально рівні параметри нарізки матеріалу.
 7. Щільність - висока щільність утеплювача запобігає просіданню мінвати в процесі експлуатації.
 8. Довговічність - дозволяє матеріалу стати надійною і довголітньої інвестицією в енергозберігаюче майбутнє.
 9. Шумоізоляція - на хорошому рівні, щоб задовольнити покупця з метою поліпшення результату будівельних робіт.

До мінусів цього матеріалу можна віднести його не унікальність застосування, яка дозволяє використовувати цей утеплювач тільки для утеплювачів робіт по фасаду. Також недоліком є ​​можливість застосування тільки тонкошарового штукатурення, що протипоказано для додаткових декоративних елементів, так як створить дуже велике навантаження на матеріал і порушать його цілісність і саму систему теплоізоляційних робіт.

Всі перераховані вище якості, безсумнівно, роблять даний продукт конкурентоспроможним, гідним утеплювачем. Утеплювач Технофас має доступну ціну в місті Київ, так як неподалік від нього розташовані основні продуктивні потужності компанії. Подібна близькість виробництва Техноніколь Технофас дозволяє купити в Києві даний матеріал зі значною економією на доставці, що зручно для більш швидкого виконання робіт.

Базальтова вата Технофас

Технофас - є спеціалізованим фасадним утеплювачем, який користується хорошим попитом і має високу якість. Призначена ця мінвата виключно для фасадів. Техноніколь - корпорація має світове ім'я, починала свою продуктивну діяльність менше 30-ти років тому і досягла найвищих успіхів у виробництві теплоізоляційних продуктів завдяки науковому підходу до кожного етапу свого виробництва. На сьогоднішній день вона впевнено займає впевнене місце на ринку і проводить активні дослідження новітніх тенденцій сучасного будівництва.

Базальтова вата Технофас - кращий фасадний утеплювач, що володіє високою шумоізоляцією, водонепроникністю, екологічністю, достатньою легкістю, що дозволяє йому спокійно змагатися на ринку з значно дорогими і відомими конкурентами. Для досягнення рекомендованого результату краще використовувати базальтову вату Техноніколь Технофас 145 кг м, так як вона має підвищену щільність, яка забезпечує якісну, надійну теплоізоляцію і шумоізоляцію будівлі, що дозволить прослужить Вам багато років.

Мінвата Технофас ціна

Технофас - фасадна мінеральна вата, створена на основі базальтових груп. Вона більш зручна в роботі, ніж скляна вата, робота з якої неможлива без спеціального одягу. Так само позитивною відмінністю мінвати Технофас можна назвати її щільність і міцність, які вдвічі збільшують її терміни експлуатації. Ці якості обгрунтовані застосуванням кам'яних порід при виробництві даного продукту, які набагато міцніше скла. Ціна мінеральної вати Технофас особливо не відрізняється від ціни скловати цього виробника, але плюси такої покупки очевидні:

 1. Довговічність - термін експлуатації довше, відсутня можливість «просідання» матеріалу.
 2. Зручність роботи - немає колючості, як у скловати.
 3. Гидрофобность - краще відштовхує вологу завдяки спеціальному просоченню при виробництві.
 4. Екологічність - набагато вище, що підтверджується сертифікатами якості.

Особливістю цієї мінеральної вати є її унікальне призначення тільки для фасадного утеплення.

Технониколь - виробник високоякісної продукції, що відповідає європейським стандартам якості і має відповідні сертифікати.