Утеплитель Роклайт ТехноНиколь

Знайдено: 1 - 2 серед 2 товари

Утеплювач Роклайт

Роклайт - це утеплювач, створений на основі базальтових груп і призначений тільки для приватного, малоповерхового будівництва. Він є універсальним матеріалом для теплоізоляційних робіт зі стінами, підлогою, стелею, покрівлею, мансардами і фасадом. Його особливість полягає в тому, що в роботі з ним категорично заборонено оштукатурювання і будь-яке навантаження на матеріал і так само він протипоказаний для використання теплоізолювання багатоповерхових будинків. Незаперечним плюсом буде його плиткова форма, що має різну товщину, що дозволяє підібрати потрібний продукт і значно полегшити будівельні роботи. Так само завдяки плиткової формі утеплювач Техно Роклайт забезпечить щільне прилягання до теплоізольованої поверхні, зручність монтажу і ідеально рівні геометричні форми не дозволять залишитися зазорам на швах. Купити Техноніколь Роклайт в Києві зручно так само, як і в інших містах України завдяки центральному розташуванню виробничих потужностей - в Черкасах, що дозволить придбати утеплювач Роклайт Техноніколь і в Харкові, і в найближчих областях.

Можливості застосування даної мінеральної вати:

 1. Фасад - купити утеплювач Роклайт для фасадних робіт доцільно при використанні шаруватих систем Теплоізолювання. Наприклад, таких як обшивання сайдингом і інших способів, що не навантажують саму мінвату.
 2. Стіни - якщо Ваше завдання полягає в тому, що б утеплити будинок і вирівняти стіни в ньому, то Техноніколь Роклайт, за ціною досить економічною, буде найкращим вибором для Вас. Купити Техноніколь Роклайт можна для будь-яких стін - каркасних, перегородок з металевим або дерев'яним каркасом з подальшою обшивкою гіпсокартоном.
 3. Підлога - утеплення підлоги з бетонною стяжкою і подальшим дощатим покриттям не стане проблемою, якщо в обов'язковому порядку використовувати дерев'яні або ж металеві лаги, які будуть брати на себе все навантаження.
 4. Покрівля - для утеплення дахів потрібно чітке дотримання послідовності теплоізоляційної системи. В даному випадку бажані два шари матеріалу з пароізоляційним шаром між собою і обов'язковим повітряним прошарком до утеплюючої поверхні. Порадує своєю ціною утеплювач Техноніколь Роклайт і в рішенні даного питання.
 5. Стеля - купити утеплювач Роклайт Техноніколь буде розумним рішенням так само і для стелі. Завдяки його плитковій системі можна вибрати зручний розмір продукції, застосувати точкове нанесення клею, що посприяє швидкому приклеюванню матеріалу і дозволить Вам навіть самостійно легко впоратися з монтажними роботами.
 6. Мансарда - якщо стіни Вашої мансарди здатні витримати навантаження дерев'яних лаг і подальшу обшивку, то утеплювач Роклайт за невисокою ціною прекрасно впорється з поставленим завданням.

Утеплювач Техноніколь Роклайт можна купити в Дніпропетровську, що дозволяє виробнику конкурувати і в цьому регіоні країни. Так само зручно і швидко здійснюється доставка Техноніколь Роклайт в Запоріжжі, де купити даний продукт можна за прийнятною ціною.

Техноніколь Роклайт ціна

Техноніколь Роклайт в Києві вже давно зарекомендував себе як якісний і надійний продукт для малоповерхового будівництва. Перш за все варто зазначити, що виробник ретельно і наполегливо працював над такими якостями даного продукту:

 1. Теплоізоляція - теплоізоляційні властивості матеріалу знаходяться на високому рівні, і дозволяють з легкістю зробити теплим будинок, побудований з будь-якого будматеріалу.
 2. Гідрофобність - представлена ​​мінеральна вата оброблена фенолформальдегідними смолами, які не дозволяють проникати зайвій вологі в матеріал.
 3. Екологічність - забезпечена використанням якісних матеріалів і щільною структурою продукту, яка не сприяє утворенню пилу і деформації цілісності мінвати.
 4. Біостійкість - завдяки гідрофобності забезпечена не поява цвілі, а через основний ресурс виробництва - гірських порід каменю, даний будматеріал не цікавий біологічним організмам.
 5. Шумоізоляція - так само цей утеплювач вирішить проблему з надлишками шуму. Звичайно, варто врахувати, що шумоізоляційні властивості цього продукту безпосередньо залежать від його товщини і від виду обшивки.
 6. Пожаростійкість - вогнетривкість цієї мінеральної вати так само забезпечена основним її складовими та додатковим спеціальним просоченням смолами. Даний продукт витримує близько двох годин при відкритому вогні, що дозволяє довше зберегти цілісність будівлі і дає час на усунення причин і наслідків загоряння.
 7. Довговічність - завдяки щільності і не навантажуванні конструкції монтажу можна бути впевненим в тривалій службі даного продукту.
 8. Легкість - невелика вага матеріалу забезпечить швидку, легку і зручну роботу з ним.

Утеплювач Роклайт в Києві придбав заслужену популярність завдяки універсальності його застосування, що дозволяє розширити спектр робіт і значно заощадити при великих обсягах закупівлі. Так само завдяки легкості і ідеальних форм матеріалу, які забезпечує новітнє обладнання виробника, полегшена не тільки робота з ним, а й способи його доставки, так як вони не вимагають спеціального обладнання. Вибравши даний вид утеплювача для свого будинку Ви виграєте в ціні і будете впевнені в його тривалої та якісній експлуатації.

Мінеральна вата Роклайт

Це мінвата універсального застосування, що володіє високою якістю і довговічністю. Завдяки її універсальності дуже зручно застосування при масштабних роботах у всьому будинку - наприклад, коли Ви маєте намір утеплювати і стіни, і дах. Ціна мінеральної вати Роклайт так само сприяє економічному і доцільному теплоізолюванню будинку. Особливостями мінеральної вати Роклайт від Техноніколь можна назвати допустимість її використання виключно в малоповерхових будинках і так само неможливість штукатурення даного матеріалу. Вона призначена тільки для монтажних робіт під обшивку і не витримує навантаження. Цей теплоізоляційний продукт виконаний з якісних матеріалів, гідрофобний, екологічний, пожаростійкий і володіє відмінними якостями шумоізоляції. Так само він має невелику вагу і виготовлений в плитковій формі, що ідеально для застосування його в приватному будівництві. Хороші теплоізоляційні властивості цього утеплювача дозволять зробити Ваш будинок теплим і затишним, а також дозволять в два рази заощадити на комунальних послугах.

Мінвата Роклайт - це універсальний продукт, виготовлений з кращих гірничо-кам'яних матеріалів з високою європейською якістю. Призначений тільки для утеплення малоповерхових будинків і має дуже широкий спектр застосування при внутрішніх теплоізоляційних роботах, але так само допустимо використання при сайдингову обшиванні фасаду. Зробить Ваш будинок теплим, сухим і затишним за доступною ціною мінвата Техноніколь Роклайт. Володіючи високою якістю, мінвата Rocklight дозволить виконати бажані утеплювальні роботи легко і надійно захистить Ваш будинок від температурних перепадів, небажаних для цілісності всієї будівлі. Мінусами даного продукту можна назвати неприпустимість застосування для Теплоізолювання багатоповерхових будинків, категоричну заборону штукатурення та створення якого завгодно навантаження на матеріал.

Утеплювач з мінеральної вати Роклайт має такі переваги:

 1. Відмінне збереження тепла взимку і прохолоди влітку. Створюється свій мікроклімат приміщення, що сприяє додатковому комфорту і розумному енергозбереженню.
 2. Гідофобність, що дозволяє зберегти сухість будинку і перешкоджає розведенню вогкості, яка може деформувати весь будинок.
 3. Високий рівень пожаростійкості, що робить дану мінеральну вату ще більш універсальною в своєму застосуванні. Дозволяє при виникненні пожежі в будинку продовжити час евакуації і довше зберегти цілісність конструкції будівлі.
 4. Легкість матеріалу полегшує і прискорює роботу з ним, а так само сприяє безпроблемній доставці до місця робіт, що дуже актуально, якщо Ви зважилися на самостійні роботи.
 5. Завдяки кам'яній основі продукту, він забезпечений особливою ​​щільністю, незважаючи на свою                невелику вагу, що дозволяє довше зберігати цілісність всього матеріалу.
 6. Маючи дуже економічну і доступну ціну, мінвата Роклайт відмінно справляється зі своїм основним завданням - надійне утеплення будинку.
 7. Зручність монтажу додатково забезпечено плитковою формою продукції і ідеально геометричною нарізкою на високоточному обладнанні виробництва.

Мінвата Роклайт ціна

Завдяки перерахованим вище якостям купити мінвату Техноніколь Роклайт вигідно економічно і надійно для Вашого будинку. Всі переваги використання даного будматеріалу підтверджуються європейською сертифікацією якості, яка була справедливо заслужена завдяки безперервним дослідженням і тестуванням виробника своєї продукції.

Кам'яна вата Техноніколь Роклайт - це високоякісний будматеріал, що має європейську сертифікацію. Базальтова вата виробляється з гірничо-кам'яних порід, що забезпечує їй достатню щільність і стійкість до зовнішніх впливів. Купити кам'яну вату Роклайт необхідно для проведення утеплювальних робіт малоповерхових будівель і для подальшої обшивки утеплювача. Ця мінвата є універсальною і, отже, походить для утеплення підлог, дахів, стін, перегородок і фасадів, але тільки з шаруватою системою утеплення, яка не створить навантаження на сам теплоізоляційний матеріал.

Маючи доступну ціну, кам'яна вата Роклайт має масу переваг перед скловатою і іншими теплоізоляційними матеріалами:

Універсальність - далеко не кожен утеплювач може володіти універсальним спектром застосування, але цього будматеріалу це доступно.

Довгостроковість - завдяки кам'яним породам з яких вона виготовлена, довговічність мінвати прирівнюється до термінів експлуатації самої будівлі.

Плиточная форма - в сумі з легкістю дозволяє швидко виконати монтажні роботи навіть самостійно.

Ціна - кам'яна вата Техноніколь Роклайт має невелику вартість, що робить даний продукт доступним для приватного будівництва.

Екологічність - підтверджена численними дослідженнями і тестуваннями продукту.

Водостійкість - не пропускає вологу в приміщення, запобігає утворенню конденсату, який може порушити цілісність будівлі.

Теплоізоляція - теплоізоляційні властивості знаходяться на високому рівні.

Біостійкість - даний продукт абсолютно не придатний для утворення в ньому біологічних організмів.

Базальтова вата Роклайт

Базальтова вата - це мінвата виконана з розплаву гірничо-кам'яних порід базальтових груп і оброблена фенолформальдегідним просоченням. Дана сировина забезпечує цей продукт довговічністю служби і високою якістю, що робить вату Техноніколь Роклайт популярною в широкому колі споживачів. Так як для цієї базальтової вати неприпустима навантаження, то вона рекомендована до використання в будинках з невеликою кількістю поверхів. Найкраще застосовувати її у внутрішньому утепленні будинку. Так як базальтова вата Техноніколь Роклайт є універсальним утеплювачем, то Ви маєте можливість провести монтажно-утеплювальні роботи різних стін, підлог, стель, дахів. Вата Техноніколь Роклайт популярна в Києві та в багатьох містах України завдяки своїй широкій області застосування і таким якостям:

 1. Збереження тепла - вона створює власний мікроклімат всередині приміщення, який перешкоджає перепаду температур.
 2. Вогнетривкість - це якість значно розширює спектр використання даного продукту, так він застосовується поблизу високотемпературних об'єктів.
 3. Достатня водостійкість - сприяє збереженню сухості приміщення.
 4. Екологічність - дозволяє безпечну експлуатацію в таких приміщеннях як спальні і дитячі кімнати.
 5. Невелика вага - можлива безпроблемна доставка матеріалу і також легкий його монтаж.
 6. Щільність - забезпечує надійний і тривалий термін експлуатації.