ТехноНІКОЛЬ утеплювач

Знайдено: 1 - 14 серед 14 товарів

Компанія виробник Техноніколь почала свою діяльність більше 15 років тому, в 1990 році, на сьогоднішній день входить до п'ятірки кращих європейських виробників тепло- і звукоізоляційних матеріалів. Тепер є можливість купити утеплювач Техноніколь і в Києві.

Купівля утеплювача Техноніколь - це найоптимальніше і вигідне рішення для утеплення та звукоізоляції приміщень. Будь то житловий будинок, квартира, склад, офіс або виробнича дільниця. Даний матеріал не схильний до гниття, не вбирає вологу і не набухає, хімічно стійкий і не дає усадки.

Різновиди і область застосування

Утеплювачі Техноніколь поділяються як по області застосування: підвал, зовнішні стіни, внутрішні стіни, між стінні перегородки, плити перекриття, покрівля; так і за складом матеріалу: базальтова вата і екструдований пінополістирол. Розглянемо докладніше кожен з видів.

Базальтова вата являє собою дрібні кам'яні волокна з обробленого гірського базальту, між якими знаходяться повітряні прошарки. Завдяки такій конструкції базальтова вата володіє не тільки високим рівнем теплоізоляції, але і врятує від спеки в літній час, виконуючи роль своєрідного термоса за рахунок повітряних прошарків. За доброю ціною можна купити такий утеплювач Техноніколь в Черкасах.

За рахунок застосування при виготовленні матеріалу гірських порід базальту утеплювач Техноніколь негорючий, і здатний витримати температуру понад 1000 градусів за Цельсієм. У разі загоряння, покриті базальтової ватою стіни, не дадуть вогню поширитися в інші приміщення.

 • Роклайт - це базальтова вата, виконана у вигляді плит певного розміру. Матеріал вогнетривкий стійкий до проникнення вологи, з високим рівнем теплоізоляції. Використовується для ізоляції як вертикальних / горизонтальних, так і поверхонь що знаходяться під кутом - стіни, підлоги, плити перекриття.
 • Теплоролл - являє собою змотаний в рулон шар базальтової вати. Крім збереження тепла матеріал має високий рівень звукоізоляції. Не горючий, вологостійкий. Використовується в основному для утеплення покрівлі, підлоги, плит перекриття.
 • Техноакустік - використовується виключно як звукоізоляційний матеріал. Завдяки особливій конструкції розміщення волокон техноакустік може затримувати шум до 70 децибел потужністю. Відмінно підійде застосування цього утеплювача Техноніколь в Харкові, великому і галасливому місті.
 • Техноблок - плити базальтової вати. Також мають високий рівень тепло- і звукоізоляції. У більшості випадків застосовуються при утепленні каркасних будинків з СИП панелей і стін покритих сайдингом. Буде ідеальним варіантом купити цей утеплювач Техноніколь в Кривому Розі.

Ціна утеплювача Техноніколь

З огляду на нинішню вартість будівельних матеріалів, при утепленні приміщень на перше місце виходить економія не сил і часу, а фінансових коштів. Тому важливо правильно підібрати недорогий, але якісний і ефективний теплоізоляційний матеріал. Якість і ціна на скловату Техноніколь повністю відповідає цим вимогам.

Витрати на утеплення залежать не тільки від сорту і товщини матеріалу. Слід пам'ятати, що для ефективної теплоізоляції зовнішніх стін і покрівельної поверхні необхідно використовувати гідроізоляцію, вітрозахисного покриття. Тобто в сукупності з цими елементами утеплення будівлі вийде на 20% дорожче. Ось чому важливо, не поступаючись якістю вибрати недорогий теплоізоляційний матеріал, яким є утеплювач Техноніколь, ціна на нього істотно нижче, ніж на інші марки.

Заощаджувати ж на цій стадії будівельного процесу неприпустимо. Від правильного монтажу теплоізоляції буде залежати не тільки кліматичні умови в приміщенні, але і довговічність самої будови. Без застосування додаткових захисних матеріалів мінераловатна теплоізоляція втратить свої якості при першому ж вологому сезоні. Вата буде просочуватися вологою, і відшаровуватися від поверхні фасаду і покрівлі. Ідеальне рішення цього питання - придбання утеплювача Техноніколь, ціна в Харкові на нього доступна кожному.

Незважаючи на те, що укладання мінеральної вати нескладна процедура, при монтажі на зовнішні стіни та покрівлю слід створити над її поверхнею вентиляцію, забезпечити стійкий парозахист. Якщо в цій області немає певного досвіду і навичок, то краще найняти професыйну бригаду, чия робота, звичайно, має певну вартість, але ціна на утеплювач Техноніколь окупить ці витрати і дозволить заощадити кошти.

При сучасному розвитку підприємницької діяльності в державі на просторах ринку будівельних матеріалів, так само як і в інших галузях торгівлі, працює безліч посередницьких фірм. У яких вартість на витратні матеріали, а також ціна на утеплювач Техноніколь за куб, часом завищена на 30% - 40%.

Тому важливо звертатися до прямого постачальника. Одним з кращих в Україні на сьогоднішній день є компанія «Керамік Фест». В якій ціна на утеплювач Техноніколь за м2 близько 25% нижче ринкової.

Компанія «Керамік Фест» працює безпосередньо з заводами виробниками теплоізоляційних матеріалів, тому у неї найдоступніші ціни на утеплювач Техноніколь.

Співробітники компанії «Керамік Фест» мають багаторічний досвід роботи в галузі будівництва і будматеріалів, і можуть надати компетентну безкоштовну консультацію щодо всіх процесів утеплення і підбору матеріалу, а головне запропонувати самі низькі ціни на утеплювач Техноніколь в Києві.

Купити утеплювач Техноніколь

Рулонний утеплювач Техноніколь - матеріал, який широко використовується в конструкціях перегородок будинків, скатних дахів, різних перекриттів і підлог з довільним кроком несучих елементів. Створена відомою російською компанією для забезпечення ідеального прилягання в сполученнях з вузлами всієї конструкції. Корисні якості утеплення стають помітні, завдяки досить високій пружності і стислості самого матеріалу, який використовується для теплоізоляції будинку.

Технониколь рулонний і сфери його застосування

Даний досить затребуваний теплоізоляційний матеріал (в рулонах), широко поширений при облаштуванні:

 • зовнішніх стін будинків (в такому випадку працівниками проводяться роботи по ненагруженій ізоляції в сендвіч - панелях поелементного складання і роботи по теплоізоляції конструкцій каркасних стін);
 • внутрішніх перегородок приміщень (в даному випадку будівельники здійснюють ненавантажену ізоляцію в каркасно - обшивних перегородках або звукоізоляцію в кам'яних перегородках).

Актуальним на сьогодні є і процес особливої технічної ізоляції. Під час її проведення, здійснюються роботи з облаштування трубопроводів різних діаметрів та повітропроводів, а так само різноманітних промислових установок. Необхідно знати один важливий нюанс: в процесі обробки зовнішніх стін приміщень, утеплення успішно проводиться на стінах, оснащених каркасами з дерева або металу. Кращим матеріалом для теплоізоляції вище перерахованих частин будинку можна назвати Техноніколь рулон. Ціна на такий будматеріал повністю відповідає високій якості.

Техноніколь в рулонах, ціна його купівлі

Вата в рулонах Техноніколь випускається в досить різних розмірах, від чого і залежить майбутня вартість на теплоізоляційний матеріал. Так само перед вибором конкретного товару, слід звернути увагу на групу горючості і його товщину.

Саме при виборі правильного товару, в майбутньому можна буде помітити його найважливіші якості, такі як відмінна паропроникність і хороший потенціал до відштовхування зайвого відсотка вологи від поверхні. Нагадуємо, що купити рулон Техноніколь ви можете прямо на нашому сайті за доступними цінами.

Утеплювач в рулонах від Техноніколь

Будматеріал для утеплення використовується на дуже великих площах покриття. Відрізняється досить високою пружністю, крім того, його легко перевозити. Це пояснюється тим, що даний товар займає в 4 рази менший обсяг, ніж стандартний плитковий утеплювач. Всі ці явні переваги призводять до помітного зниження витрат на перевезення.

Слід також знати, що щільно упакований в спеціальну плівку рулонний утеплювач, здатний зберігається в приміщенні 1 - 2 місяці і, при цьому, не втрачати своїх теплоізоляційних якостей. Найбільш довгий термін служби демонструє теплоізоляційний товар від компанії Техноніколь. Ціна за рулон залежить від місця продажу і деяких технічних особливостей.

Техноніколь вата в Києві

Завдяки тому, що утеплювач базальтова вата Техноніколь, володіє максимальним рівнем опору до тепловіддачі і досить низьку теплопровідність - даний товар користується великим попитом у покупців. Будматеріал не тільки здатний відмінно справлятися зі складним завданням заощадження тепла у великих по розмірах приміщеннях, але і з регуляцією конкретного температурного режиму.

Одне з її яскравих переваг, значно відрізняють даний базальтовий утеплювач від інших - велика стійкість до негативного впливу води. Це пояснюється тим, що схожі типи вати створюються з природного каменю, як і сама Техноніколь вата. Купити цей теплоізоляційний матеріал можливо практично в будь-яких містах України.

Фольгована вата Техноніколь

Фольгований утеплювач - це унікальний товар, який складається з великої кількості смуг вати, приєднаних перпендикулярно до фольги. Використання таких елементів надає утеплювачу не тільки додаткову міцність на вигинах, а й мінімальний рівень зміни товщини під час проведення процесу монтажу. До найкорисніших властивостей даної вати можна віднести:

 • робочу температуру до 250 градусів за Цельсієм (вище нуля);
 • максимальну пароізоляцію;
 • високі теплоізоляційні показники.

Вата Техноніколь Вінниця, широко застосовується в проведенні пароізоляції повітроводів, резервуарів і різного вентиляційного обладнання. Процес здійснюються, в незалежності від діаметра конкретного трубопроводу, що дозволяє ідеально ізолювати сауни і димоходи. Застосовується при максимальній температурі поверхні в 250 градусів за Цельсієм.

Базальтова вата Техноніколь в Черкасах

Даний досить вогнестійкий матеріал, в кілька разів перевершує інші вироби з мінеральної вати. Від скловати відрізняється непоганим показником вогнестійкості, без проблем витримує різкі перепади температур. Даний товар від популярної російської компанії, вже не перший рік користується великим попитом у покупців. У пічный справі використовується будівельниками при влаштуванні протипожежних розділювачів будинків. Великий вибір таких утеплювачів можна знайти в будь-яких великих містах України, таких як Харків. Купити кам'яну вату Техноніколь можна за доступними цінами.

Для базальтового утеплювача дуже важлива відсутність стиків між встановленими плитами і великих щілин. При присутності таких серйозних вад матеріал через деякий час після установки почне випускати велику кількість тепла з будинку.

Не варто так само додавати до матеріалу різноманітні отруйні будівельні елементи. Перед покупкою обов'язково потрібно дізнатися, який ступінь горючості він має. Кам'яна вата сама по собі не горюча і не здатна принести шкоду людині, але при додаванні додаткових сумішей, утеплювач може стати досить небезпечним. Компанія, товари якої знаходяться на нашому сайті, не додає додаткові речовини в утеплювач, тому рекомендуємо купити оптом вату Техноніколь в Черкасах.

Склад базальтової вати Техноніколь Запоріжжя

Структура матеріалу на 99% складається з повітря, що дуже важливо для відтворення відмінної паропроникності. Завдяки даній функції, всі стіни облаштованого приміщення "дихають" під час будь-якої пори року. Всі водяні пари, які утворюються на поверхні, швидко просочуються через матеріал, не створюючи при цьому зайвих проблем господарям будинку. Компанія - розробник додала так само спеціальні гідрофобізуючі добавки, які помітно знижують рівень замочування будматеріалу, крім того, не допускають попадання крапель вологи у внутрішні його шари. Під час проведення ряду досліджень, був зафіксований непоганий показник паронепроникності утеплювача - від 0,4, до 0,6 мг \ ч Па м. Купити вату Техноніколь в Запоріжжі можна для її застосування під час:

 • перекриття та покрівлі даху;
 • теплоізоляції;
 • звукоізоляції;
 • створення вентильованих фасадів будинку;
 • звукоізоляції підлог.

Утеплювач Техноніколь базальтовий в Дніпропетровську

Дніпропетровськ - місто, в якому ви зможете знайти величезний вибір мінеральної вати від відомої компанії Техноніколь. Варто знати, що даний утеплювач для будинків класифікується по вихідному матеріалу, який застосовується для його створення, а так само за розмірами і щільністю. Тому, кожен бажаючий може купити вату Техноніколь в Дніпропетровську, отриману як методом нагрівання, так і способом витягування в тонкі волокна стандартного скла. Такий будматеріал виконаний з доломіту, діабазу і базальту, тому температура його плавлення близька до 1000 градусів вище нуля (за шкалою Цельсія).

На сайті ви можете порівняти різні технічні характеристики конкретних підтипів мінвати і, в підсумку, купити базальтовий утеплювач Техноніколь в Дніпропетровську за доступними цінами.

Купити кам'яну вату Техноніколь ціна

Вартість майбутньої покупки ви можете приблизно розрахувати, спираючись на якість матеріалу для утеплення, вартість роботи будівельної бригади, та по таким характеристикам як розміри та щільність. Ціна так само може залежати від сфери застосування. Наприклад, якщо використовується утеплювач Isover для підлоги, то роботи проводяться по лагам або плитам перекриття. У випадках, коли процес теплоізоляції запланований для сауни, то тут з'являється можливість використання утеплювача і для інших будівель з підвищеним рівнем вологості. Купити такий базальтовий утеплювач Техноніколь в Херсоні ви можете, спираючись на вивчену в статті інформацію.

Купити базальтову вату Техноніколь в Києві ви зможете в будь-якому будівельному магазині або прямо на нашому інтернет - ресурсі.

Базальтова кам'яна вата - це високоякісний теплоізоляційний матеріал, який створюється за допомогою екологічно чистого базальтового волокна. До складу даного будматеріалу можуть входити так само шлаки, скло, вапняковий або базальтовий підтип гірських порід. У кам'яну вату входить різний відсоток шлаків, тому, чим більше цей показник, тим вище якість самого утеплювача для будинку. Ціна базальтової вати Техноніколь обумовлена ​​низкою технічних характеристик даного матеріалу:

 • бездоганне утримання тепла в приміщенні;
 • матеріал для утеплення не вимагає певних навичок роботи з ним;
 • може використовуватися і не втрачати своїх корисних якостей навіть при сильних перепадах температурних показників;
 • висока екологічність (матеріал для утеплення не приносить ніякої шкоди ні навколишньому середовищу, ні людині);
 • в таких конструкціях не заводяться різні шкідливі організми і тварини, такі як грибки і гризуни;
 • ціна кам'яної вати Техноніколь повністю відповідає її якості.

Базальтова вата Техноніколь і її ціна

Даний утеплювач широко використовується при теплоізоляції несучих стін будівель, різних фасадів, а також внутрішніх перегородок будинків. Будь-який інший тип мінеральної вати, випускається у вигляді невеликих рулонів або плит, як і Техноніколь кам'яна вата. Ціна на покупку такого теплоізоляційного матеріалу залежить від деяких її характеристик. До її переваг можна віднести низьку теплопровідність, яка створюється з - за великої кількості повітря, що знаходиться в ній. А взаємне тертя вікон і досить маленька товщина матеріалу, гарантують покупцям мінвати базальтової Техноніколь ціну, яка є помірною і відмінні звукоізоляційні якості.

Необхідно нагадати, що така вата застосовується не тільки при утепленні цегляних будівель, але і будівель з бруса і блокових будинків.

Мінеральний утеплювач - ваш надійний захисник від шуму і холоду

Нинішній будівельний ринок пропонує безліч, схожих, на перший погляд, різноманітних теплоізоляційних матеріалів. Розглянемо докладніше всі види і один з кращих серед них - утеплювач мінеральна вата Техноніколь.

Технологія і процес виготовлення мінеральної вати

На першому етапі виготовлення складові компоненти завантажуються в спеціальні плавильні печі, в яких вони плавляться при температурі в 1500 градусів за Цельсієм. Дуже важливо точно дотримуватися потрібної температури, не допускаючи її стрибків.

Далі розплавлений до потрібної в'язкості матеріал подається в центрифугу, де при обертанні близько 8000 оборотів в хвилину розривається на безліч найтонших волокон. Одночасно при обертанні волокна покриваються синтетичним матеріалом - в більшості випадків, фенолформальдегідними смолами.

Після усадки волокна подають під Гофрувальний апарат, який надає килиму потрібний обсяг і розмір, відсікаючи все зайве. Отриманий шар мінеральної вати надходить в Теплокамери, де при високій температурі відбувається полімеризація сполучних компонентів. Там же матеріалу надається остаточна форма і обсяг. На сьогоднішній день однією з кращих вважається маніпулюють Техноніколь.

Так як існує три різних види мінерального утеплювача, то і його склад відповідно різний: 

 • Кам'яна вата - виготовляється на основі доломіту, вапняку, діабазу і найпоширеніша і якісна на основі базальту;
 • Шлакова мінвата - на основі відходів доменної металургії;
 • Скловата - при виробництві використовується скляний бій або в деяких випадках сода, пісок і вапняк.

Незважаючи на зовнішню схожість, характеристики одного типу мінеральної вати від різних виробників, будуть відрізнятися. Так як у кожного виробника свої пропорції складу сировини, які він природно тримає в секреті.

Однак є в цій області і вже перевірені виробники. Будівельні компанії, які спеціалізуються на утепленні приміщень рекомендують купити мінвату Техноніколь, ціна на неї істотно нижче ніж у аналогічних брендів, а якість незмінно вище. Мінвата Техноніколь в Україні один з найбільш популярних утеплювачів.

Волокно мінвати має максимально відповідати таким показникам:

 • Гідрофобність;
 • Довговічність;
 • Не чинити ніякого впливу на металеві, будівельні та оздоблювальні матеріали;
 • Високі теплоізоляційні властивості;
 • Стійкість до динамічних навантажень.

Мінвата Техноніколь в Харкові відповідає всім перерахованим критеріям, тому професіонали радять в Харкові купити мінеральну вату Техноніколь.

Якщо говорити узагальнено, то мінеральна вата оцінюється за двома показниками - це її хім. склад і товщина волокон. Природно, що перевірити хімічний склад без спеціальних знань і устаткування неможливо, то можна сказати простіше - чим тонше структура волокна вати, тим краще її теплоізоляційні характеристики. Саме з такими оптимальними показниками можна купити мінвату Техноніколь в Києві.

Основні характеристики видів

Згідно з державним стандартом №52953-2008 скловата, кам'яна вата, мінеральний утеплювач Техноніколь, і шлаковата відносяться до матеріалів з теплоізоляційними властивостями. Однак вони відрізняються один від одного не тільки складовими компонентами, але також:

 • Розмір волокон;
 • Стійкість до високих і низьких температур;
 • Стійкість до динамічних і механічних навантажень;
 • гігроскопічність;
 • Показник теплопровідності.

Також важливий критерій як зручність в роботі. Наприклад, кам'яну вату укладати набагато простіше ніж, широко розповсюджену, через її низьку вартість, в СРСР скловату, яка при контакті з незахищеною шкірою викликає роздратування і запалення. Щоб цього уникнути рекомендується в Києві купити мінеральну вату Техноніколь.

Скловата Техноніколь

Розміри волокон кам'яної мінеральної вати Техноніколь складають - товщина від 4 до 12 мікрон, довжина до 16 міліметрів. Теплопровідність від 0, 077 до 0,12 Вт. Максимальна температура нагріву вати виготовленої на основі діабазу або габро 600 градусів, базальтової до 1000 градусів за Цельсієм, маючи значні показники він все ж в поступається утеплювачу Термолайф. У Черкасах можна купити мінвату Техноніколь на основі базальту високої якості, мінеральна вата Техноніколь в Черкасах відповідає всім вимогам згідно ГОСТ.

Відмінність базальтового утеплювача мінвати Техноніколь від інших видів кам'яних ват ще і в тому, що вона не містить доменних шлаків і інших домішок, які підвищують плинність матеріалу. Тому її якість на порядок вище. Сьогодні є можливість купити мінвату Техноніколь в Запоріжжі.

Скловата. Максимальна температура нагріву скловати становить 450 градусів, охолодження до мінус 60 за Цельсієм. Довжина волокон 15-60 міліметрів, товщина 5-16 мікрон. Показник теплопровідності дорівнює 0,030-0,052 Ватт. При роботі щоб уникнути ризику для здоров'я необхідно користуватися засобами захисту - рукавички, костюм, респіратор. Тому, якщо потрібно купити мінвату Техноніколь в Житомирі, краще не піддавати здоров'я на небезпеку і звернутися у фірму «Керамік Фест».

Шлаковата. Товщина і довжина волокон вати виготовленої на основі шлаків такі ж, як і у кам'яної. В іншому її показники дещо нижчі. Серед всіх трьох видів вона має найменшу допустиму температуру нагрівання - не більше 300 градусів за Цельсієм. В іншому випадку волокна шлаковати спікаються, і вона повністю втрачає свої теплоізоляційні якості. Дійсно якісну кам'яну минвату Техноніколь в Закарпатській області можна придбати в компанії «Керамік Фест».

Ще один мінус шлаковати вона дуже гігроскопічна, тому не годиться для ізоляції як металевих так і пластикових систем водопроводу, і зовнішніх стін будівель. Простіше кажучи, застосовуються при її виробництві доменних шлаків, які мають високу кислотність, навіть при невеликому зволоженні створюється негативна середовище для ізольованих її матеріалів. Краще купити якісну мінвату Техноніколь в Одесі.

Як видно з викладеного матеріалу утеплювач мінеральна вата, незважаючи на свою, здавалося б, простоту має безліч нюансів. Тому, щоб не опинитися в розтраті і правильно провести роботи, необхідна консультація професіоналів. Компанія «Керамік Фест» займається продажем мінеральної вати Техноніколь оптом і в роздріб на протязі довгого часу і надає вичерпні консультації в цьому питанні. Також наші співробітники допоможуть, якщо ви зібралися купити мінвату Техноніколь в Вінниці.

В останні роки, особливо після збільшення цін на енергоносії, зростає популярність утеплення приміщень: приватних і багатоквартирних будинків, виробничих підприємств, цехів і офісів. І популярність ця цілком обгрунтована. Ціна мінеральної вати Техноніколь робить процес утеплення не розкішшю, а природною процедурою.

Оздоблення теплоізоляцією, істотно знижуючи тепловтрати приміщення, захищає взимку від холоду, а влітку не пропускає спеку. Вартість мінеральної вати Техноніколь зовсім невелика і окупиться в перший же опалювальний сезон. Незважаючи на низьку ціну мінвати Техноніколь в Вінниці, цей утеплювач здатний створити максимально комфортні умови в будинку.

Крім свого прямого призначення - зниження тепловтрат, мінеральна вата володіє ще й відмінними звукоізоляційними властивостями, в чому істотно перевершує інші утеплювачі. Вона довговічніша, простіша в монтажі, стійка до спалахів і вологи.

Серед представників мінеральних утеплювачів, не дивлячись на всю схожість, також існує маса відмінностей. На думку експертів в цій галузі самим ідеальним співвідношенням ціни і якості мають мінеральні утеплювачі марки Техноніколь.

Ціна мінеральної вати Техноніколь цілком демократична, а виготовляється вона виключно на основі гірських порід базальту, згідно з усіма вимогами ГОСТ. Серед подібних матеріалів, цей теплоізоляційний матеріал володіє найвищими показниками по стійкості до динамічних навантажень, високих і низьких температур, впливу вологи, не містить шлакових домішок і є екологічно чистим продуктом.

Основні характеристики базальтового утеплювача:

 • Товщина волокон - від 5 до 12 мікрон на метр на Кельвін;
 • Довжина волокон - 16 міліметрів;
 • Максимальна температура нагріву - до +1000 градусів;
 • Максимальна температура охолодження - до -60 градусів.

Випускається базальтовий утеплювач:

 • В рулонах. Призначена для укладання на похилі і кутові поверхні конструкцій будівель - кроквяна система покрівлі, горищні перекриття, міжповерхові перекриття.
 • У мінплитах. Використовується при утепленні внутрішніх і зовнішніх (фасад, цоколь) стін будівель, стель, підлоги. Ціна на мінплиту Техноніколь доступна кожному, саме тому більшість жителів України, проводячи роботи по утепленню житла, вибирають цю марку.

Провідні будівельні компанії одноголосно віддають перевагу теплоізоляційним матеріалам цієї марки. У місті Харкові ціна мінвати Техноніколь істотно нижче інших утеплювачів, а якість продукції помітно краще.

Ціна мінвати Техноніколь в Україні

У Дніпропетровську вартість мінеральної вати Техноніколь залишається стабільно низькою, навіть при загальному подорожчанні будівельних матеріалів, але якість незмінно тримається на найвищому рівні.

Незважаючи на те, що на мінераловатний утеплювач Техноніколь низька ціна, а в самій процедурі монтажу немає нічого складного, і з цією роботою можна справитися самостійно, слід приділити особливу увагу при виборі типу утеплювача для певної конструкції будівлі.

Крім цього існують і інші нюанси. Наприклад, при утепленні стін потрібно пам'ятати, що укладати матеріал всередині приміщення технічно простіше, однак, по-перше, значно скоротиться площа приміщення, а по-друге, стіна перестане прогріватися, що з часом призведе до її руйнування. З огляду на те, що ціна на мінеральну вату Техноніколь в Києві досить низька, на зекономлені кошти краще замовити монтаж у профільній бригаді.

Навіть попри те, що ціна на мінеральну вату Техноніколь в Україні істотно нижче, ніж на продукцію інших фірм, якщо немає досвіду роботи в цій галузі, необхідна консультація фахівця. Який точно розрахує, скільки необхідно м3 мінеральної вати Техноніколь, ціну та тип утеплювача.

Перед початком робіт відмінним рішенням буде проконсультуватися в компанії «Керамік Фест». По-перше, в цій фірмі найприйнятніша ціна на мінвату Техноніколь в Києві, а по-друге, співробітники компанії нададуть повну інструкцію щодо вибору виробу і його монтажу, а також запропонують кращу ціну на мінвату Техноніколь в Україні.

Утеплення даху покрівельним утеплювачем Техноніколь має ряд переваг перед іншими теплоізоляційними матеріалами. В першу чергу базальтова мінвата є негорючим матеріалом з високими теплозберігаючими функціями, відмінним шумопоглощением, а також стійка до деформацій.

Структура утеплювача для покрівлі Техноніколь - це найтонші волокна, створені на основі гірських порід базальту, довжина яких коливається від 10 до 16 міліметрів, а товщина від 5 до 12 мікрон. Між волокнами знаходяться прошарок повітря (близько 90% від загального обсягу матеріалу), які і виконують надійні теплоізоляційні функції.

Монтаж утеплювача для покрівлі Техноніколь - це, по-перше: не складна процедура, з якої самостійно може впоратися будь-який домовласник, а по-друге, ціна на утеплювач для покрівлі Техноніколь відносно низька в порівнянні з високою якістю цього матеріалу.

Технологія теплоізоляції даху

 • Укладання на стельове перекриття. Спочатку на підлогу горищного перекриття укладається пароізоляційна плівка, що запобігає потраплянню вологи в мінвату. Далі по всій площі приміщення монтується мінвата. Зверху вона також накривається гідроізоляційною плівкою, необхідної для захисту від впливу протягів і від попадання в матеріал конденсату.
 • Монтаж всередині приміщення. Горищне перекриття утеплюється і з внутрішньої сторони. Для цього необхідно укласти утеплювач по всій площі стелі так, щоб між балками не залишилося вільного місця. Для кріплення матеріалу можна використовувати цвяхи і дріт. Забиваємо по периметру цвяхи і натягуємо на них дріт, який і буде підтримувати вату.
 • Укладання в кроквяну частину. В цьому випадку мінвату для покрівлі Техноніколь монтують безпосередньо між латами по всій площі даху, попередньо також уклавши гідроізоляцію. Далі використовуючи будівельний степлер кріплять пароізоляційну плівку.

Для того, щоб захистити себе від зайвих витрат і придбати якісний матеріал слід звертатися до професіоналів у цій галузі. Тим більше, що зараз є виняткова можливість купити утеплювач для покрівлі Техноніколь в м.Суми за цінами нижче ринкових.

Компанія «Керамік Фест» має багаторічний досвід роботи з матеріалами для теплоізоляції приміщень, тому ціна на утеплювач для даху Техноніколь в «Керамік Фест» одна з найнижчих на території України.

Стіновий утеплювач від Техноніколь

ТехноНіколь - це корпорація, яка займається виготовленням гідроізоляційних, покрівельних і теплоізоляційних матеріалів, зокрема утеплювача для стін. ТехноНіколь власник безлічі заводів в Україні, Білорусії, Росії, Чехії, Італії та Литві. Продукція корпорації проходить європейський контроль і виготовляється на надточному обладнанні. Корпорація регулярно оновлює обладнання та покращує кваліфікацію своїх співробітників. Створює наукові лабораторії і займається вивченням новітніх технологій, заради того що б Ви були впевнені в правильності свого вибору і могли купити якісну продукцію.

Купити утеплювач для стін ТехноНіколь не складе великих труднощів, якщо визначиться з типом потрібного матеріалу. Найкраще вибрати негорючий матеріал, з низькою паро-, водопроникність і достатню щільність мінеральної вати на основі гірських порід базальтових груп. Всі ці якості вміщує в собі утеплювач для стін ТехноНіколь, ціна якого досить конкурентоспроможна.

Який краще купити утеплювач стін ТехноНіколь?

 • Роклайт - є універсальною мінватою, рекомендована для малоповерхового будівництва. Зручна для всіх видів утеплювальних робіт.
 • Технофас - призначений для зовнішнього утеплення. Дозволено тонкий, захисно-декоративний шар штукатурки.
 • Техноакустік - рекомендований в якості матеріалу з потужною шумоізоляцією каркасних, обшивних перегородок, а так само для підвісних стель.
 • Техноблок - застосовується для внутрішніх і зовнішніх каркасних стін і для різних шаруватих кладок. Підходить для двошарових систем утеплення. Допустимі всі види зовнішніх оздоблень.
 • Техновент - матеріал для вентильованих фасадних систем.

Вже безліч разів доведено, що фасадне утеплення більш ефективно і має ряд переваг перед внутрішнім. Перш за все таке утеплення захищає стіни будівлі від деформування через погодні умови, перепаду температур, зайвої вологи. Дозволяє створити охайний зовнішній вигляд і хороше утеплення будинку, за рахунок чого і значну економію на комунальні послуги. Всередині приміщення створюється свій мікроклімат, який не дозволяє дому швидко охолоджуватися взимку і навпаки - нагріватися влітку.

Найвдаліше буде купити фасадну минвату ТехноНіколь, так як базальтова вата володіє якостями водостійкості, вогнетривкості, щільності і довговічності. З незручностей цього матеріалу можна назвати необхідність ретельної та якісної роботи з утеплення фасаду. В іншому разі невеликий недогляд може зіпсувати весь фасад, що загрожує зайвими витратами.

Утеплювач фасадна вата ТехноНіколь

 • Скловата - в її склад входить пісок, вапняк, бура і сода, які під впливом високої температури розплавляються, далі очищаються, потім пропускаються в спеціальні центрифуги після яких і утворюється повітряно-волокнистий матеріал. Скловата ТехноНіколь володіє хорошою шумоізоляцією, морозостійкістю, низькою теплопровідністю, невеликою вагою, що запобігає сильному просіданню матеріалу. Завдяки своїй структурі мінімізує розміри швів. До недоліків можна віднести її підвищену "колючість", що ускладнює утеплювальні роботи і вимагає щільного спецодягу, її недостатню вогнетривкість, і не екологічність.
 • Базальтова (кам'яна) вата - головною складовою базальтової вати є гірські породи вулканічного походження і сполучна з фенолоформальдегідними смолами, яка надає мінвати ТехноНіколь кращу теплоізоляцію, водостійкість, правильність і точність її форм. Гірські породи розплавляються в плавильної печі при високій температурі, потім маса направляється в центрифуги, де розривається на волокна і обробляється сполучними матеріалами, яким після надають потрібну форму за допомогою дуже сильного потоку повітря. Базальтова мінеральна вата ТехноНіколь має високу термостійкість, водонепроникність, шумоізоляцію, хімічну нейтральність, довговічність, екологічність і хорошу щільність, що дозволяє розширити спектр утеплювачів робіт.