Скловата

Знайдено: 1 - 6 серед 6 товарів

Такий утеплювач стін, як скловата є одним з різновидів мінеральної вати. Тільки виробляється вона не з гірських мінералів, а з розплавленого скла і кварцового піску. Завдяки особливій технології мільйони стріляних волокон мікроскопічної товщини створюють пористий матеріал, який володіє прекрасними теплоізоляційними властивостями.

Утеплювач мінеральний з скловати має порівняно невелику вартість і тому доступний практично для кожної людини. Продається скловата в рулонах або у вигляді плит, в залежності від її призначення. Утеплювач в жорстких плитах використовується для покриття великих підлогових і стельових просторів, зазвичай на промислових об'єктах. Ціна скловати в рулонах трохи нижче і вона застосовується для створення теплоізоляції покрівлі, горищ, стін і інших поверхонь житлових і комерційних приміщень.

Зважившись придбати утеплювач зі скловати, варто пам'ятати про заходи безпеки. Дрібні скляні осколки легко ушкоджують шкірний покрив, слизову оболонку і легені. Тому під час роботи з цим матеріалом важливо дотримуватися заходів безпеки і ретельно прибрати в приміщенні після закінчення робіт і покриття теплоізоляційного шару захисним армирующим шаром. Для зменшення ймовірності нанесення шкоди власному здоров'ю і навколишньому середовищу важливо купити товар від виробників, які уникають залишку скляного пилу в матеріалі.

Скловата як утеплювач

Переваги використання скловати як утеплювача приміщень:

  • ефективна теплоізоляція, здатна значно знизити витрати на покупку енергоносіїв;
  • істотне зниження рівня шуму, проникаючого зовні і обмеження чутності сторонніми людьми розмов, музики та інших звуків, які супроводжують особисте життя всередині приватного житла;
  • абсолютна негорючість матеріалу, що важливо для збереження максимальної безпеки;
  • сучасні утеплювачі обробляються водовідштовхувальними препаратами, що збільшує гідроізоляційні властивості матеріалу;
  • зовнішнє утеплення стін цим утеплювачем переносить точку виникнення конденсату назовні, що не дає збільшуватися вологості в приміщенні;
  • високі вентиляційні властивості не дають розмножуватися грибкам, шкідливій ​​флорі і цвілі;
  • довговічність служби - якісний матеріал здатний прослужити майже такий же час, як і сама будівля;

Підрахувавши площу покриття утеплювачем поверхонь, визначившись з обраним матеріалом і виробником багато хто вирушає на пошуки потрібного базальтового утеплювача по магазинах. Однак, навіть найбільші мережі будівельних супермаркетів не завжди мають в наявність бажаний товар. У деяких торгових точках можуть бути представлені тільки утеплювачі в масивних пресованих плитах або навпаки тонкі в рулонах для утеплення стель. До того вартість будівельних матеріалів скрізь різна. На пошуки потрібного матеріалу часом іде кілька днів, безліч сил і звичайно ж грошових розтрат. Тому, щоб не «бити свої ноги» і зберегти сили на майбутній ремонт, краще ознайомитися з товаром, наявними в асортименті та його вартістю на офіційних сайтах великих магазинів або віртуальних торгових майданчиках.

Ціна скловати

Вартість даного утеплювача в різних торгових точках може варіюватися в залежності від виробника, величини магазину, умов доставки товарів та іншого. Ціна утеплювача зі скловати за м2 найбільш близька до цін виробника в інтернет магазинах. Різні спеціалізовані сайти, часто є офіційними дистриб'юторами або ж мають прямі договори, що дозволяє їм пропонувати доступні ціни на скловату.

Купити скловату за ціною виробника можна і на нашому, одному з найбільших спеціалізованих сайтів, що працює в Україні. Ціна утеплювача зі скловати, яка вказана в каталозі товарів, максимально близька до вартості виробника. Ми не накручуємо ціну на м2 скловати, намагаючись окупити його зберігання на складі і оплату найманих працівників. Всі замовлення доставляються нашим клієнтам прямо від виробника, який гарантує високу якість і своєчасну доставку товару.

Наші професійні консультанти завжди знаходяться на зв'язку і готові відповісти на всі виниклі у клієнта питання, порадити або підібрати йому потрібний товар. Крім того, кожен покупець може призначити час доставки, місце, куди бажано доставити покупку, а також оплатити її або будь-банківською картою, або готівкою після прийому товару.