Фольгований утеплювач Роквул

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар

Фольгована базальтова вата Rockwool

Даний вид теплоізоляційних матеріалів, славитися своєю багатофункціональністю і високою якістю. За допомогою такого товару, будівельникам вдалося домогтися відмінної теплоізоляції, яка стійка до деформацій і з одного боку кашована алюмінієвою фольгою. Фольгована мінвата Роквул проводиться з базальтової кам'яної породи, при цьому характеризується унікальними теплозахисними характеристиками, крім того, є екологічно чистою. Подібний ущільнювальний матеріал ідеально підійде для житлового будинку, громадського чи виробничого підприємства, забезпечивши йому безпечну захист без шкоди навколишньому світу.

Область застосування фольгированной базальтової вати Rockwool

Кожна з плит, яка буде використовуватися для ізоляції будівлі, широко застосовується для облаштування різних саун і лазень. Завдяки тому, що компанія - розробник застосовує при створенні матеріалу якісну алюмінієву фольгу, при здійсненні монтажу це дозволяє робочим обходитися без ще одного шару пароізоляції.

Де можна використовувати подібний матеріал?

 1. Житлове приміщення.
 2. Промисловий склад.
 3. Офіс.
 4. Громадську будівлю.
 5. Дачні будиночки.
 6. Зимові веранди, лазні, літні кухні.
 7. Багато іншого.

Представлений утеплювач є абсолютно універсальним ущільнюючим ресуросом.

Базальтова вата paroc Роквул

Шар фольгованого утеплювача Rockwool відрізняється так само ідеальними тепловідбивним властивостями. При створенні товару вийшла спеціальна відбиває поверхня - це і забезпечує ще більший рівень збереження теплих мас у приміщеннях.

Особлива структура і форма мінеральної вати Rockwool дозволяє забезпечити ще кращі ізоляційні властивості, а також робить його використання більш зручним у процесі будівництва.

Явні переваги утеплювача фольгованого Rockwool Fasrock:

 • максимальна пожежна безпека;
 • природне походження матеріалу, з якого складається товар;
 • вдале поєднання пароізоляції і теплоізоляції приміщення;
 • невелика вага;
 • легкість здійснення монтажу матеріалу.

Нагадаємо, що у нашому інтернет - магазині ви зможете придбати серію таких товарів, за доступними цінами і в різних розмірах.