Утеплювач Rockwool в Києві

Знайдено: 1 - 33 серед 33 товари

Наш магазин пропонує вам вигідно придбати базальтову вату Rockwool в Києві. У нас найбільш широкий асортимент продукції відомої Датської компанії, яка поставляється прямо від виробника. Це не тільки гарантує якість матеріалу, але і позитивно впливає вартість покупки.

Базальтовий утеплювач широко застосовується для ізоляції приміщень будівельниками в усьому світі, оскільки має низку незаперечних переваг, таких як:

 1. екологічність;
 2. порівняно доступна ціна Rockwool;
 3. гарантія від виробника до 50 років;
 4. надійний захист від проникнення вологи, шуму і перепадів температур.

Подібний вид ущільнюючого матеріалу для стін є найбільш доцільним в умовах сучасного будівництва.

Купити утеплювач Rockwool в Києві

Наш магазин пропонує не тільки прийнятну вартість ізолюючої продукції, але і зручні умови доставки. За рахунок компактної упаковки пластів, ціна доставки значно знижується, що також не може не радувати. 

В нашому магазині мінвата Rockwool представлена в таких форматах:

 • рулони;
 • циліндри;
 • плити.

Ви можете підібрати для себе найбільш зручний формат, з урахуванням типу утеплюваної споруди. Також варто враховувати, де і як довго вам доведеться зберігати матеріал, щоб підібрати максимально компактний варіант упаковки, з метою економії місця.

Прийнятна ціна Rockwool в Києві – це далеко не єдина причина віддати перевагу саме цей ізоляційний матеріал. Найважливішою його перевагою є універсальність. Наприклад, за рахунок екологічності та абсолютної безпеки для здоров'я і навколишнього серед використання мінвати виробництва компанії Rockwool допускається таки громадських будівлях:

 1. школи;
 2. житлові будинки;
 3. багатоповерхові будинки;
 4. офіси;
 5. лікарні;
 6. школи;
 7. багато інших.

Вартість Rockwool в Києві

Більшість будівельних матеріалів в Києві є досить дорогими, це обумовлено націнками посередників. У нас ви знайдете чесні справедливі ціни на изоматериалы.

Безсумнівно, Rockwoolнельзя назвати найдешевшим варіантом утеплення приміщення, однак ціна продукту повністю виправдана.

Ціна Rockwool в Києві компенсується:

 • довговічністю;
 • універсальністю;
 • безпекою.

Мінвата виготовляється з волокон з базальтових порід, за рахунок чого є повністю безпечною в разі контакту з вогнем або високими температурами. Крім того, матеріал володіє і звукоізоляційними властивостями, що дозволяє заощадити на покупці звукозахисні матеріалів окремо.

Вигідніше і безпечніше продукцію Роквул купити на сайті нашого магазину. Так ви вбережете себе від переплат і підробок.

Зараз ми веземо доставку Харків, і тільки що замовили мінвату Вінницю.