мінвата Rockwool

Знайдено: 1 - 30 серед 30 товарів

Мінеральний утеплювач Роквул

Мінвата Rockwool - надійний сучасний матеріал для теплоізоляції будівель, який має широку область застосування. Варто звернути увагу на те, що тільки оригінальний продукт, виготовлений перевіреним і визнаним виробником, здатна значно знизити витрати на енергоресурси. Економія на таких ресурсах в результаті може обійтися в рази дорожче. За допомогою мінераловатного утеплювача Rockwool можна не тільки ефективно утеплювати внутрішні стіни будівель і підлоги, але і якісно ізолювати покрівлі і фасади. Захищене будівля є більш комфортним в якості житлового будинку, більш надійним в якості складу і безпечнішим в якості промислового приміщення. Перед тим, як купити мінвату Rockwool, необхідно ретельно ознайомитися з усіма її властивостями.

Крім основної функції, продукт виконує додаткову виступає в якості звукоізолюючого матеріалу. Його доцільно використовувати як для звукоізоляції стель, так і для звукоізоляції стін та підлоги. Багатофункціональність робить використання мінеральної вати Rockwool по справжньому вигідним. Адже замість купівлі двох (тепло - і звуко-ізолюючого ущільнювача) можна придбати всього один. Це заощадить не тільки гроші, але і час.

Характеристика мінераловатного утеплювача Rockwool

Структура волокнистого готового продукту залежить від того, який вид сировини використовувався для його виготовлення. На сьогоднішній день утеплювач мінвата Роквул доступний в чотирьох варіантах структури:

 1. гофрована;
 2. вертикально-шарувата;
 3. просторова;
 4. горизонтально-шарувата.

Завдяки різноманітності варіантів розміщення волокон, представлений будматеріал застосовується фахівцями у найрізноманітніших типах конструкцій. Досвідчений будівельник як ніхто інший розуміє, наскільки важливий аспект структури для спорудження конкретного типу і з певного матеріалу. Однак варіативність далеко не єдина перевага мінвати Rockwool.

Ключові переваги представленого утеплювача:

 • здатність мінеральної вати пропускати пару, яка забезпечує постійне і природне дихання стін будинку;
 • максимальний рівень стійкості до впливу відкритого вогню та високих температурних показників;
 • стабільний показник теплопровідності, який є одним з кращих серед показників усіх відомих матеріалів для теплоізоляції;
 • відмінні міцнісні якості і здатність витримувати велике статичне навантаження;
 • порівняно ефективні звукопоглинаючі властивості.

Ціна мінвати Rockwool

Всі ці переваги є чудовим доказом того, що купити мінвату Rockwool це найбільш вигідне рішення для будівництва, особливо якщо купувати за максимально доступною ціною від виробника. Будівельники, які вже встигли попрацювати з цим товаром, вже знають, що у разі його використання, на стінах кімнат ніколи не розвиваються різні грибки або корозійні процеси. Необхідно знати, що порівняно гідні міцнісні властивості відіграють велику роль у терміні експлуатації мінеральної вати Rockwool: чим менше утеплювальний шар піддається деформації, тим довший термін його служби.

Мінвата Rockwool утеплювач для розв'язання широкого спектра завдань

Область застосування такого товару дуже широка. Компанія виробник займається продажем мінвати Rockwool в двох форматах випуску: у вигляді рулонів і плит. Волокна, які складають основу такої вати, здатні витримувати максимальну температуру до 700 градусів за шкалою Цельсія. Під час процесу виготовлення товару, можуть додаватися фенолформальдегідні смоли, які мають температуру плавлення значно меншу (від 300 до 350 градусів за шкалою Цельсія). Якщо продукт витримує такі екстремальні температури, то, очевидно, що побутові температурні навантаження і зовсім залишаться непоміченими. Перш ніж купити мінеральну вату Rockwool, зверніть увагу на її розміри і ряд інших технічних характеристик. Вона є досить універсальним будівельним ресурсом, завдяки чому підвищує рівень простоти процесу та його загальну вигоду.

Вогнетривка мінвата Rockwool успішно застосовується в таких сферах:

 1. під час робіт по ізоляції вентильованих фасадів;
 2. при зовнішньому утепленні стін будинків з обов'язковим нанесенням штукатурки;
 3. для проведення якісного монтажу певного теплоізоляційного шару;
 4. самостійної теплоізоляції скатних і плоских покрівель;
 5. при ізоляції всіляких трубопровідних систем, резервуарів і ряду мереж для опалення;
 6. при створенні сендвіч-панелей;
 7. під час ізоляції тришарових кладок;
 8. під час зовнішньої теплоізоляції стін будинків.

Детально вивчивши всі перераховані вище пункти, можна зробити висновок, що утеплювач мінеральна вата Rockwool може бути успішно використаний для широкого спектру будівельних робіт. Крім цього, технологія її успішного застосування, передбачає монтаж волого - і пароізоляції, основне призначення яких, створення та подальше збереження певного рівня вологості всередині приміщення. Купити мінеральну вату нашого виробництва ви можете в будь-якій точці нашої країни.

Купити мінвату Роквул

Зверніть увагу на вартість описаного будівельного продукту. Порівняно доступна ціна одне з найважливіших його достоїнств. Це пов'язано з 2 основними факторами: дешевизною процесу створення мінерального утеплювача Rockwool і доступністю представленого товару. Упакована в спеціальну плівку, мінеральна базальтова вата Rockwool займає набагато менше місця, ніж стандартна базальтова.

Товар відрізняється малою вагою, що позитивно позначається на вартості перевезення до необхідного для встановлення місця. Крім всього цього, цей теплоізоляційний ущільнювач створює мінімальну (порівняно з аналогами) навантаження на готову конструкцію і відрізняється досить низьким рівнем щільності. Купити мінвату Rockwool в Україні ви можете також на нашому сайті за низькою ціною.

Фольгований утеплювач Rockwool не схильний до корозійних процесів, які в майбутньому можуть сильно позначитися на терміні експлуатації товару. Перед тим, як купити мінвату Роквул, зверніть увагу на характеристики її вогнетривкості. Вона не схильна до запалення, крім того, демонструє відмінну біологічну стійкість та високі показники хімічної пасивності.

Мінеральна вата Rockwool ціна

Серія матеріалів для теплоізоляції будинків, випущена відомою компанією з Данії, здатна забезпечити найбільш комфортні умови у вашому домі. Завдяки своїй унікальній конструкції, представлена теплоізоляційна фурнітура здатна надійно зберігати прохолоду влітку і тепло в зимову пору року. Подібний ефект був досягнутий за рахунок застосування інноваційних технологій в процесі виготовлення.

Хоч ціна мінвати Rockwool приємно радує, вона здатна якісно перешкоджати швидкому поширенню вогню та захищати всі конструкції, які складаються з легко займистих матеріалів.

Переваги мінеральної вати Rockwool, які сприяють вигоду покупця:

 • надійний водовідштовхувальний ефект;
 • відмінна паропроникність;
 • природний склад матеріалів, з яких складається даний будівельний продукт;
 • високий рівень заощадження витрат на електроенергію;
 • пожежна безпека;
 • максимальний акустичний комфорт;
 • тривалий термін служби;
 • широка сфера застосування;
 • екологічність;
 • присутність відмінних звукоізоляційних властивостей.

Технологія виробництва матеріалу один з факторів, що визначають ціну мінвати Rockwool

Такий будматеріал для утеплення будинків створюється шляхом плавлення різних гірських порід, а також подальшим витягуванням їх в тонкі нитки. Такі крихітні елементи в обов'язковому порядку обробляються спеціальним сполучною компонентом. Компанія-виробник продукції, використовує своєрідну технологію створення, яка в майбутньому дозволяє випускати тільки міцні, стійкі до впливу вологи плити.

Еластичні нитки дуже малої товщини скріплюються в єдине ціле, створюючи хаотичні переплетення, які не тільки забезпечують високу міцність товару, а також стійкість до усадки або різким деформацій.

Ціна за м2 на мінеральну вату Rockwool

Це властивість здатне гарантувати будівельникам, які використовували цей ущільнювач, надійний захист будівель від всіх зайвих шумів. Ефект був досягнутий шляхом створення між волокнами матеріалу невеликих прошарків повітря, здатних максимально утримувати всі звуки. На ступінь звукоізоляції так само сильно позначається особливості структури і щільність конкретного товару.

Крім вище перерахованих переваг, потрібно обов'язково згадати про те, що утеплювач помітно знижує ризик виникнення звукових хвиль, які можуть періодично виникати між поверхнями стін.

Мінвата Rockwool в рулонах. Ціна товару, особливості його використання

Цей тип будматеріалів для ізоляції будинків може використовуватися в різних сферах. Наприклад, товар відмінно підійде як для тепло-, так і для звукоізоляції під час проведення будівництва. За допомогою матеріалу у вигляді рулонів, робочі досить часто обробляють підлоги на лагах або міжповерхові перекриття будівель.

Продукція відноситься до м'якого виду утеплювачів, які дуже легко монтувати. Крім того, такі конструкції мають значно меншу вагу. Для того, щоб їх розмістити в приміщенні не знадобиться багато місця. Тобто, це зручно, і вигідно, якщо взяти до уваги ще й ціну мінвати Rockwool. Як правило, матеріали з такою структурою відрізняються високою еластичністю, яка в майбутньому здатна гарантувати щільне прилягання матеріалу до різноманітних поверхонь. Наші покупці підтверджують, що вата не розшаровується, заповнює всі отвори і не сідати під впливом часу. Нагадаємо, що ціни мінвати Rockwool в Україні, наприклад, Акустик Батс, можуть трохи відрізнятися залежно від конкретного постачальника, що займається поширенням товарів такої продукції.

Мінеральний утеплювач Rockwool ціна

Ціна мінеральної вати Rockwool в грн може трохи змінюватися від її моделі. Деякі моделі актуально використовувати тільки для певної сфери застосування. Вигідно купити товар можна в спеціалізованих інтернет-магазинах, заздалегідь визначивши необхідну для роботи кількість матеріалу.

Ціна якісної мінеральної вати Rockwool за м2отличается і в залежності від сфери застосування, так як вона використовується для ізоляції брускових і рублених будинків, а також для теплоізоляції комунікацій і прокладки трубопроводів. Для початку установки всієї системи, в першу чергу потрібно мати ножиці і будівельний степлер.