Rockwool утеплювач

Знайдено: 1 - 33 серед 33 товари

Наданий матеріал для надійної теплоізоляції будинків, володіє цілим рядом позитивних показників, які виставляють продукцію цієї відомої компанії на голову вище своїх конкурентів. Купити Rockwool можна спираючись на 3 основні його переваги: пожежобезпечність, звукоізоляційні властивості, вигідність. Розглянемо кожну з них детальніше.

 • Відмінна пожежна безпека

Кам'яні волокна, які складають основу базальтової вати Rockwool Україна, здатні витримати максимальну температуру до 1000 градусів за шкалою Цельсія. Тому така продукція здатна виступати в ролі надійного бар'єру для забезпечення захисту від швидкого розповсюдження вогню.

Утеплювачі такої серії, також здатні затримувати його подальше поширення по всіх кімнатах будинку. Така важлива технічна характеристика дає команді рятувальників додатковий час для порятунку людей. Якщо господарі утеплили будинок таким теплоізоляційним матеріалом, вони не тільки максимально убезпечили себе, але сильно знизили шкоди навколишньому середовищу. Рекомендуємо вам купити Роквул за низькими цінами. Наш інтернет-магазин також пропонує для вибору величезний асортимент таких теплоізоляційних коштів. Ви можете підібрати необхідний вам вид ущільнювача, який ідеально підійде під тип виконуваних будівельних робіт, а також стане оптимальним варіантом захисту вашої конструкції.

 • Акустичний комфорт

Компанія-виробник подбала і про те, щоб покупці змогли придбати Rockwool - продукцію виробництва відомої компанії з Данії, яка забезпечує відмінну звукоізоляцію будинку, а також мінімізує теплообмін стін. Завдяки використанню унікальної структури кам'яної вати, головною особливістю якої є відкриті повітряні порожнечі, спостерігається хороше звукопоглинання всередині кімната. Ні спека, ні холод, ні сторонні шуми не проникнуть в поостренное вами приміщення.

Скористайтеся послугами нашого магазину, якщо у вас є бажання купити Rockwool, у нас максимально доступні ціни на оригінальні вироби, які забезпечать якісне ізолювання всіх сторонніх ударних і повітряних звуків. Такі будматеріали для теплоізоляції зможуть відчутно підвищити рівень акустичного комфорту всередині будинку. Зверніть увагу на те, що тільки оригінальна продукція допоможе досягти заявленого бажаного результату. Нагадаємо, що при купівлі продукції Rockwool оптом, ви маєте можливість отримати великі знижки.

 • Сильне скорочення кількості витрат на оплату електропостачання приміщення

Енергозбереження відіграє важливу роль в наші дні. Адже близько 30 - 40 % всієї енергії вживається саме в житлових і промислових будівлях. Здійснення процесу утеплення будинку, є одним з найбільш ефективних способом вирішення даної проблеми. Використання для ущільнення стін будинків хорошого і якісного теплоізоляційного шару, дозволить споживати власникам будинку значно менше енергії. Утеплювач Rockwool, який виготовляється з якісного кам'яного волокна, допоможе забезпечити максимально комфортні умови у вашому домі. Досвідчений будівельник знає, що нехтування ізоляційним продуктом може спричинити за собою серйозні грошові витрати і зниження якості споруди.

Купити Rockwool в рулонах. Особливості такої покупки

Для більшої зручності у використанні і транспортуванні, цей ущільнювач конструкцій виготовляється у форматі рулону. Після придбання матеріалу для теплоізоляції виробленого компанією Rockwool, ви зможете використовувати його для різноманітних цілей. Наприклад, утеплювач з базальту стане відмінним ресурсом для звукоізоляції горищ, різноманітних дерев'яних перекриттів, підвісних стель будівель або внутрішніх перегородок. Купити Роквул ви зможете також для зменшення рівня шуму у вентильованих покриттях.

Головні переваги товарів у формі рулонів - їх відмінна компактність, невеликі розміри і вага. Це дозволяє значно прискорити процес кріплення ізоляційного листа. Наприклад, нова модель "Domrock" знаходиться в спеціальній упаковці, яка дозволяє зручно здійснювати транспортування товару. Компактний формат також доцільний для зручного зберігання продукту до і після будівництва. Продукцію компанії Rockwool можливо за доступними цінами в нашому інтернет магазині.

ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ROCKWOOL
Щільність, кг/м2 30-150
Сжигаемость % не більше 30
Паропроникність 0.3
Вологість по масі,%, не більше 0.5
Водопоглинання за обсягом, % не більше 2
Вміст органічних речовин, не більше % 2.5
Горючість, ступінь НГ

Ціна якісного утеплювача Rockwool

Кам'яна вата, яка становить основу даної серії продуктів для теплоізоляції, має природне походження. Вона виготовляється з натурального каменю, завдяки чому широко використовується для утеплення висотних будівель, так і для приміщень, що володіють самими строгими вимогами (шкіл, дитсадків, університетів, поліклінік або інших оздоровчих споруд).

Слід так само відзначити, що такий утеплювач офіційно отримав знак екологічної безпеки EcoMaterial Green. Даний знак повністю підтверджує абсолютну безпеку застосування такого теплоізоляційного товару в будь-яких типах будівель. Ціни на продукцію Rockwool обумовлені також тим, що виробник виготовляє їх за власною технологією на своєму заводі, без залучення сторонніх дослідників і підрядників. Продукція постійно вдосконалюється, завдяки чому такі товари можуть використовуватися навіть в дитячих кімнатах або спальнях. Ціна на Роквул - це тільки частина вигоди, адже 50% вигоди залежить від ще одного досить важливого показника - довговічності.

Особлива структура пласту відіграє величезну роль у терміні його служби. В горизонтальному і вертикальному напрямку розміщені тонкі волокна, які створюють основу утеплювача. Саме завдяки такому розташуванню волокон, забезпечується непогана міцність і стабільність форми утеплювача.

Від чого може залежати вартість Rockwool?

Безсумнівно, бюджет покупки безпосередньо пов'язаний з метою придбання: для якого типу конструкції, зовнішніх чинників, призначення приміщення. В залежності від типу проводяться робот підбирається і тип утеплювача, відповідно змінюється і вартість. Ціна на Rockwool безпосередньо залежить від 4 основних факторів: товщини, щільності, призначення і структури.

Показник щільності

Щільність - маса одного кубічного метра матеріалу. Якщо ж говорити науковою мовою, то можна дати визначення, що щільність являє собою відношення ваги конкретного матеріалу до його об'єму. Даний показник здатний сильно вплинути на ряд механічних характеристик матеріалів, що використовуються для утеплення будинків.

Слід знати, що на більшість будівельних матеріалів Rockwool, щільність впливає зовсім небагато. Чим більш щільний матеріал, тим він гірше зберігає тепло. Наприклад, якщо показники теплопровідності двох матеріалів сильно відрізняється (20 та 200 кг/кв. м), то це практично ніяк не позначиться на щільності. У деяких випадках, ціна може змінитися.

Утеплювач Rockwool в Україні

Моделі різної товщини можуть відрізнятися деякими особливостями. Наприклад, теплоізоляційний матеріал "Кавити Баттс" призначений для використання в якості утеплення зовнішніх стін з дрібноштучних матеріалів. Крім теплоізоляції зовнішніх стін, за допомогою такої моделі будівельники облаштовують міжкімнатні перегородки і перекриття.

Утеплювач "Флексі Баттс" є чудовим матеріалом для теплоізоляції покрівельних конструкцій громадських, житлових і виробничих споруд.

Товари Rockwool і їх ціна

Як було написано вище, ціна на Роквул може залежати і від форми випуску ущільнюючого пласта. Існує 3 основних типи конструкцій: плити, циліндри та рулони. До м'яких матеріалів експерти відносять рулони, до жорсткої продукції - плити і циліндри. Кожна з таких форм може застосовуватися для різних типів робіт з утеплення будинку.

Якщо проводити порівняння цих трьох форм, то рулони є найбільш компактними, їх дуже легко перевозити, а їх монтування практично ніколи не займає багато часу у професійних робітників. Ціна на продукцію Rockwool в Україні, змінюється в залежності від компанії, яка займається розповсюдженням даних товарів для утеплення.

Купити утеплювач Rockwool

Фасадний утеплювач Роквул - це популярний теплоізоляційний матеріал, який створено для створення найбільш комфортних умов в приміщенні. Головною перевагою цього матеріалу є те, що він відмінно зберігає тепло в холодні пори року і прохолоду в спекотні.

Його основу становить високоякісний волокнистий матеріал, який володіє високим рівнем стійкості до високих температурних показників. Крім всього цього, будматеріал не піддається впливу різноманітних хімічних речовин, а так само володіє неповторними тепло - і звукоізоляційними якостями. Даний будматеріал дозволяє господарям будинку помітно заощадити на оплаті електроенергії.

Такий товар для теплоізоляції, являє собою натуральний і екологічно чистий продукт, який не приносить шкоди людині та навколишньому його середовищі. А компанія - виробник, пропонує купити утеплювач, який вміщує в себе лише найкращі якості звукоізоляції і пожежозахисту.

Область застосування товару. Де краще купити изоматериал?

Базальтовий утеплювач Rockwool - один з найважливіших елементів будівництва. Тому, даний теплоізоляційний матеріал має кілька основних варіантів застосування:

 • під час утеплення покрівлі будівлі;
 • утеплення і звукоізоляції, теплоізоляції приміщень;
 • облаштування підлог під заливку;
 • використання в якості теплоізоляційного шару в конструкціях вентильованих покриттів;
 • утеплення різних мансардних приміщень;
 • процес утеплення каркасних стін будинків;
 • облаштування міжповерхових і горищних перекриттів, а так само підвісних стель.

Ви зможете купити утеплювач Rockwool в нашому інтернет - магазині в Україні. Так само величезний вибір таких товарів доступний практично в кожному великому місті країни.

Купити утеплювач Роквул оптом

Перед покупкою, кожен покупець повинен добре орієнтуватися в основних властивостях базальтового утеплювача Rockwool. Саме про них поговоримо більш детально. Розглянемо найважливіші моменти: позитивні якості, особливості продукту, обговоримо, для яких цілей краще використовувати певний тип продукту.

 1. Абсолютна пожежобезпечність. Даний матеріал для утеплення володіє відмінною пожежною безпекою. Завдяки такій властивості, дані будматеріали можуть використовуватися в конструкціях споруд практично будь-якого типу (починаючи від величезних висотних споруд, і закінчуючи невеликими котеджами).
 2. Максимальний рівень вологостійкості. Це пояснюється тим, що утеплювач Rockwool м2 ставитися до ряду гідрофобних матеріалів, який ніколи не вбирають зайву вологу. Навіть в екстремальних погодних умовах, ви можете бути спокійні, адже побудована конструкція надійно захищена від їх негативного впливу, включаючи проникнення вологи або холоду всередину. Тому, будівельники, які використовують для теплоізоляції продукцію Rockwool, можуть бути абсолютно впевненими в максимальних водовідштовхувальних властивостей різних виробів.
 3. Довговічність. Волокна цього изоматериала надійно переплетені в щільному стані. Така досить міцна конструкція надає базальтовим плитах максимальний рівень міцності. Завдяки цьому, товщина шару у всіх частинах будинку ніколи не змінюється.
 4. Натуральний матеріал. Після безлічі досліджень, які проводилися в спеціальних лабораторіях, матеріал визнаний абсолютно безпечним, крім того, він відповідає необхідним міжнародним стандартам. Радимо вам придбати у нас безпечний для організму продукт для утеплення недорого.

Крім перерахованих вище властивостей, утеплювач Роквул може допомогти господарям будинку відтворити унікальну енергозберігаючу конструкцію - будинок, який споживає мінімальну кількість енергоресурсів (необхідних для забезпечення потреб проживаючих всередині людей). Тобто, це можливість отримати не просто вигоду, а завчасно подбати про майбутню економії коштів.

Купити утеплювач Rockwool, про які характеристики базальтової вати потрібно знати до покупки?

Процес ізоляції за допомогою спеціальних волокон з базальту - відноситься до одних з найбільш ефективних для утеплення. Вироблятися такий продукт з міцних базальтових порід. Створюється за допомогою розплавлення необхідних гірських порід, оптимальний температурний показник для плавлення - 1000 градусів за Цельсієм.

Після того, як матеріал розплавиться, з отриманої сировини формується невеликий обсяг волокон, які в майбутньому стають основою для створення вже готового продукту. Високі екологічні характеристики отриманого матеріалу, роблять його практично ідеальним варіантом для використання не тільки в приватному будівництві, але також у промисловому. Рекомендуємо вам купити ізоляційні матеріали Rockwool. Ціна представленого артикулу безпосередньо залежить від компанії-постачальника будматеріалу. Купити його можна практично в будь-якій точці України.

Які явні відмінності даного теплоізоляційного матеріалу від інших мінеральних ват?

Перед тим, як купити утеплювач Роквул, рекомендується як слід вивчити його відмінності. Тому, перше, що треба згадати - це однорідність структури. Основу такого матеріалу створюють чисті волокна, в яких немає ніяких домішок шлаку. Волокна укладені з ідентичною щільністю, між ними немає великих прогалин. Це є головним показником, що підтверджує тривале використання матеріалу.

Компанія-виробник славиться також тим, що самостійно займається проведенням випробувань своєї продукції. Дослідження проводяться на предмет ефективності експлуатації. Їх результати були приголомшливими: продукт відрізняється незмінними параметрами навіть після довгих кліматичних впливів. Нагадаємо, що ви можете купити утеплювач Rockwool оптом, що значно зменшить загальну кількість витрат. Оптова покупка не тільки є більш вигідною, але також економить ваш час: не доведеться кілька разів замовляти невеликі партії, чекати доставки.

Вартість утеплювача Rockwool

Як відомо, вартість будь-якого будівельного ресурсу безпосередньо залежить від його типу і прямого призначення. Насамперед, необхідно розглянути наступні:

 • особливості клімату в регіоні;
 • рівень перепадів температур;
 • тип/розмір конструкції;
 • призначення приміщення.

Виходячи з цих потреб, вже можна підбирати тип изоматериала. Ціна утеплювача Rockwool залежить від показника опору тепловіддачі. Чим вищий рівень такого показника матеріалу, тим вище спостерігаються показники заощадження енергії в будівлі. Максимальний рівень опору теплообміну важливий для конструкцій, які повинні забезпечувати захист портящимся продуктів серед суворих кліматичних умов. Важливу роль відіграє конкретна модель утеплювача Rockwool. У великих містах можна знайти товари в різних розмірах і відрізняються різними технічними характеристиками, які підходять для конкретного виду робіт з теплоізоляції будинку.

Утеплювач Rockwool, його ціна в Україні

Даний будматеріал вже довгі роки є лідером за якістю серед всіх товарів для теплоізоляції, які пропонуються на українському ринку.

Натуральна базальтова вата, яка є основою даного товару - це натуральний і екологічно чистий матеріал. Створюється з базальтових гірських порід, без додавання будь-яких металургійних шлаків. Завдяки використанню саме такої структури товару, компанія-виробник змогла добитися високої якості та міцності даного продукту для теплоізоляції. Ціна на базальтовий утеплювач Rockwool приємно порадує, а його популярність обумовлена роками постійного використання та безліччю позитивних відгуків від клієнтів. Адже найкраща гарантія якості – це тисячі задоволених покупців по всій Україні та світу.

Основні властивості мін вати, які повністю виправдовують ціну утеплювача Rockwool

 • Низький рівень теплопровідності. Завдяки низькому відсотку теплопровідності, ущільнювач володіє відмінними теплоізоляційними властивостями. Це призводить до максимального збереження тепла всередині приміщення взимку.
 • Максимальний термін служби. Будь-які інші стандартні матеріали для утеплення приміщень, сильно поступаються в міцності, тому ціна на утеплювач Rockwool – відповідна.
 • Відмінна звукоізоляція. Завдяки використанню унікальної будови, будматеріал володіє хорошими акустичними властивостями. Такі плити здатні сильно покращувати звукоізоляцію кімнат будь-якої будівлі.

Ціна на м3 утеплювача Rockwool

Кам'яна вата виробляється тільки з негорючого матеріалу. Виробники використовують габро або базальт. Щільно закріплені кам'яні волокна, здатні витримувати максимальну температуру вище 1000 градусів за шкалою Цельсія. Зв'язуючий елемент, який присутній в структурі матеріалу, що випаровується при температурі 250 градусів за Цельсієм вище нуля. Але, не дивлячись на все це, міцно пов'язані між собою волокна залишаються непошкодженими. Вони створюють надійний захист від поширення вогню і зберігають корисні якості, якими спочатку має базальтовий утеплити Роквул. Ціна на товари даного призначення залежить і від такої важливої характеристики.

Безпечне утеплення вашого будинку разом з утеплювачем Rockwool, і ціна товару

Практично кожен власник будинку знає, що мікроклімат кімнат грає величезну роль в житті людини. Мікроклімат здатний впливати на самопочуття людей, адже велика кількість часу вони проводять саме вдома. Але не дивлячись на стрімкий розвиток теплоізоляційних технологій, деякі люди й досі змушені проживати в умовах підвищеної вологості кімнат.

Ціна утеплювача Rockwool залежить від того, що така продукція, від відомої компанії - виробника, здатна раз і назавжди вирішити ряд таких проблем. Плити з кам'яної вати, завжди зберігають тепло взимку і прохолоду влітку, при цьому надійно підтримуючи весь мікроклімат будинку.

Представлені в нашому магазині матеріали для ізоляції наділені відмінною паропроникністю, до них, звичайно ж, ставитися базальтовий утеплювач Rockwool. Це перевірений мільйонами людей продукт, який гарантовано зробить приміщення більш комфортним для проживання, підвищивши рівень його безпеки. Однак ціна на покупку ущільнюючого засоби може істотно змінюватися в залежності від рівня пропускання пари.

Стійкість до деформації

Цей аспект вимагає особливої уваги, оскільки також впливає на вартість. Така властивість обумовлено використанням особливої структури, яка є стійкою до механічного впливу. Волокна, складові основу кам'яної вати, розташовані як горизонтально, так і вертикально. Завдяки такому розміщенню, загальна структура не наділена певним напрямком. Всі ці характеристики забезпечують підвищений рівень жорсткості rockwool. Ціни на товар, що володіє рядом таких яскравих переваг, можуть відрізнятися і від його товщини і призначення.