Вогнетривкий утеплювач

Знайдено: 1 - 2 серед 2 товари

Під час проведення ремонтно-будівельних робіт на дачах і в приватних заміських будинках часто виникає необхідність в тому, щоб купити жаростійкий утеплювач. Як відомо, вогнетривкий утеплювач є важливим елементом побудови: цей матеріал необхідний для утеплення димоходів, стін, підлог, стельових перекриттів.

Сучасна промисловість пропонує споживачу жаростійкий утеплювач самих різних параметрів. Відповідно, на фольгований утеплювач вогнетривкий ціна буває різною. Але при покупці варто орієнтуватися не тільки на вартість.

Вибираючи даний матеріал, потрібно звертати увагу на головну його характеристику - теплопровідність, яка не залежатиме від такого показника, як щільність матеріалу. Запам'ятайте, чим меншим є коефіцієнт теплопровідності, тим ефективніше і надійно обраний матеріал тримає тепло в приміщенні.

Вогнетривкий утеплювач

Відмінний утеплювач для фасадів для приміщень з підвищеним рівнем пожежонебезпеки (найчастіше такими є дерев'яні споруди) - базальтова вата вогнетривка, яка поставляється плитами або рулонами. Цей вогнетривкий матеріал негорючий: може почати плавиться тільки при температурі, що перевищує 1000 0С.

Крім того, використовуючи його, ви можете забезпечити всякій споруді хорошу звукоізоляцію і високу паропроникність, що забезпечує будівлі можливість «дихати» і, таким чином, запобігати появі в ньому грибка і цвілі.