Утеплювач оптом

Знайдено: 1 - 48 серед 51 товар

Мінвата оптом

З огляду на той факт, що сучасний будівельний ринок кишить різноманітністю теплоізоляційних матеріалів, дуже складно зупинити на чомусь свій вибір, особливо коли потрібно купити утеплювач. Розглянемо докладніше основні характеристики самого популярного і затребуваного на сьогоднішній день теплоізоляційного матеріалу - мінеральної вати.

Купуючи минвату Isover оптом, буде важливим знати, що складається вона з волокон, між якими знаходяться прошарки повітря (не менше 95 відсотків від загального обсягу матеріалу). Виготовляються волокна шляхом розплавлення гірських порід базальту, шлаків доменного виробництва або битого скла, в залежності від виду виробу.

Причому два останніх мають більш низьку якість в порівнянні з базальтової ватою, і застосовуються в основному, тільки для утеплення приватних будинків або внутрішніх і зовнішніх стін в житлових багатоповерхових будинках. Базальтовий же аналог має більш високі вогнетривкі і теплоізоляційні показники, тому використовується і при ізоляції виробничих, цехових приміщень. Якщо потрібно купити мінвату оптом, то оптимальним варіантом стане базальтовий матеріал.

Основні плюси покупки утеплювача для стін оптом:

  • Він не схильний до горіння;
  • Не деформується (навіть після усадки будови);
  • Вологостійкість;
  • Високі показники теплоізоляції і шумоізоляції;
  • Зручність монтажу, транспортування та зберігання;
  • Довговічний, антикорозійний матеріал;
  • Варопроникність;
  • Відсутність «холодних» тріщин на утепленій поверхні;
  • При придбанні мінеральної вати у великій кількості ціна набагато нижче, ніж на інші види утеплювача.

Купити утеплювач оптом

Купівля мінеральної вати оптом вигідна тим, що на відміну від інших видів теплоізоляційних матеріалів вона є абсолютно не горючим матеріалом, і навіть при безпосередньому контакті з вогнем не підтримує горіння. Саме тому при утепленні приміщень, в яких передбачається зберігати легкозаймисті речовини, купується виключно скловата.

Вибір завжди зводиться на мінеральну вату, коли необхідно купити утеплювач оптом для ізоляції складів або виробничих приміщень в сільському господарстві. Тому що на відміну від пінопласту мінеральна вата не представляє інтересу для гризунів, вони не здатні пошкодити і квадратного сантиметра цього виробу.

Даний вид утеплювача є екологічно чистим матеріалом, і повністю нешкідливий для здоров'я людини. Він дуже стійкий до впливу біологічних і хімічних подразників. Має високу стійкість до механічних і динамічним пошкоджень, перепадів температур, впливу прямих сонячних променів. Відмінна паропроникність гарантує відсутність грибка і цвілі на утеплених мінеральною ватою стінах, навіть в сирих і вологих приміщеннях.

Утеплювач з мінеральної вати володіє відмінним термічним опором, а це означає, що незалежно від зовнішніх погодних умов і температури, всередині утепленого приміщення буде підтримуватися оптимальний для людини клімат - взимку зберігає в кімнаті тепло, влітку не пропускає спеку.

Мінеральна вата оптом

Зручність монтажу також не останній фактор на користь мінеральної вати. Придбавши базальтовий утеплювач Техноніколь оптом, виконати його монтаж може навіть не професіонал, а враховуючи, що ціна на утеплювач оптом набагато нижче ніж його аналоги, це дозволить істотно заощадити кошти.

Компанія «Керамік Фест» має багаторічний стаж роботи в галузі будівельних матеріалів і обладнання, і готова не тільки запропонувати купити утеплювачі за оптовими цінами, а й надасть професійну консультацію в його виборі та монтажу.