Мінвата купити

Знайдено: 1 - 45 серед 45 товарів

Будуючи або купуючи приватний будинок, хочеться зробити його максимально затишним, теплим і гостинним. Однак, крім цих критеріїв власне житло повинно бути економним, особливо зараз, коли комунальні тарифи стають все вище. Запобігти втраті тепла в холодну пору і, захистити стіни від нагрівання в літню спеку допоможе мінеральна вата.

Виступаючи в якості надійного утеплювача, мінвата допомагає уникнути тепловтрат за рахунок унікальної пористої структури матеріалу і ефективного закриття собою всіх щілин і дірок в стінах, стелі або підлозі. Створення на стінах мінватою зовнішньої теплоізоляції додатково допомагає захистити приміщення від проникнення шумів і сторонніх звуків з вулиці, а також зайвої вологи.

Крім того, монтаж мінеральної вати відбувається без обов'язкового проробляє отворів для дюбелів, що необхідно для утримання утеплювачів, що мають фіксовану форму, такі як листи пінопласту. Безліч дір порушують цілісність стін, стелі та інших поверхонь, зменшуючи термін їх служби. Мінвата ж утримується за допомогою спеціального клею, вимагаючи використання спеціальних кріплень тільки при зовнішньому кутовому утепленні.

Мінвата для покрівлі

Утеплювач покрівлі з мінеральної вати є найкращим матеріалом, так як відповідає всім європейським вимогам безпеки та технічними характеристиками. Завдяки своїй легкості і зручності користування, мінвата відмінно закриває все, навіть самі непомітні тріщини, через які може відбуватися витік тепла. Щільна пориста структура на дає теплому повітрю виходити з приміщення, затримуючи його всередині. В результаті створюється своєрідний тепловий екран, що допомагає значно заощадити на опаленні. Крім того, мінеральна вата це додаткова звуко- і гідроізоляція. Тому утеплення мінватою горища або покрівлі дозволяє створити атмосферу тиші і затишку. Стінова мінвата також прекрасно може використовуватися як мінвата для мансарди покриваючи кімнату не тільки на стінах, але і на стелі і підлозі. Цей матеріал відмінно підходить для зовнішньої обробки навіть господарських будівель, розташованих у дворі - літніх кухонь, майстерень, гаражів та іншого.

Низька ціна мінвати

Всілякі матеріали для утеплення, які виробляються в Україні або в інших країнах можна без зусиль знайти у численних будівельних магазинах. Вартість подібної продукції там може бути різна, залежно від різних чинників. Якщо магазин є офіційним дистриб'ютором компанії виробника, тоді ціни в ньому будуть максимально низькі. Однак, навіть при невисокій вартості і надання поширеної послуги безкоштовної доставки покупки в таких спеціалізованих магазинах не завжди зручні.

Адже для знаходження відповідного утеплювача або інших оздоблювальних, будівельних матеріалів або інструментів потрібно витратити досить багато часу і власних сил. Тому гарною альтернативою стаціонарних точок продажів стають віртуальні магазини, такі як наш спеціалізований сайт.

У каталозі товарів, який ми розмістили на сайті, є широкий вибір різних утеплювачів. Вони здатні ефектно і довго прослужити, захищаючи від втрати тепла внутрішні кімнати житлового будинку, квартири або ж горищні приміщення, мансарди, господарські окремо розташовані будинки.

Для великих покупців і постійних клієнтів ми пропонуємо особливу програму лояльності, яка робить наше співробітництво взаємовигідним. Для приватних осіб і організацій, які займаються наданням оздоблювальних і будівельних послуг, покупки в нашому інтернет магазині є особливо цікавим. Адже ми співпрацюємо з величезною кількістю виробників, які поставляють товар нашим клієнтам прямо зі своїх складів. Це дозволяє покупцям отримувати замовлений будматеріал швидко і за ціною, значно меншою, ніж в звичайних магазинах або навіть в мережі спеціалізованих супермаркетів.

Мінвата для фасаду ціна

Сучасний ремонт будь-якого приміщення передбачає мінімізацію втрати тепла, за рахунок покриття стін, підлоги і горищних приміщень і покрівлі теплоізоляційними матеріалами. Одним з найпоширеніших способів утеплити житло є використання утеплювача з мінеральної вати, ціна на який трохи вище, ніж на дешеві матеріали з пінополістиролу. Однак при виборі цього матеріалу потрібно попередньо ознайомитися з характеристиками різних видів мінеральної вати, ціною в різних магазинах, дізнатися, чому його вартість десь вище, а десь навпаки дуже низька.

Як відомо, мінеральна вата є не тільки ефективним утеплювачем, але і відмінно служить для приглушення звуків ззовні. Структура матеріалу, що складається з безлічі повітряних пір, забезпечує теплоізоляцію і значно знижує поширення звукових хвиль, які проникають в приміщення з вулиці. Таким чином, можна сказати що людина заощаджує, купуючи зовнішню минвату, ціна на яку значно менше, ніж якби він заплатив за утеплювач і шумоїзолірующий матеріал одночасно. Також до переваг мінеральної натуральної вати можна віднести її екологічність, повну безпеку, негорючість, легкість монтажу і транспортування.

Вибираючи мінеральну вату для утеплення житлових, робочих або виробничих приміщень варто враховувати безліч факторів і перш за все щільність. Тому як на формування ціни на мінвату впливає, в першу чергу саме ця характеристика. Від щільності залежить яке навантаження може витримати матеріал, який відсоток тепла він здатний утримувати, а також обсяг теплоізоляційного шару. Діапазон щільності мінеральної вати коливається від мінімальних 30 кг до 220 кілограм на кубічний метр. Для горизонтальних поверхонь горища, стель кімнат і іншого використовують утеплювач в рулонах щільністю приблизно 50 кг / кв.м. Саме така щільність визначає невисоку ціну мінвати для покрівлі. Приміром, ціна м2 утеплювача з мінеральної вати для технічних споруд і комунікацій буде істотно вище, так як його щільність складе 75-100 кг / кв.м. А ось листи утеплювача для зовнішнього утеплення даху мають щільність близько 200кг / кв.м. і відповідно ціна мінвати для даху буде значно вище ніж для внутрішньої теплоізоляції.

Друга характеристика мінеральної вати, яку варто враховувати, перш ніж її купити - це теплопровідність. Від цього фактора залежить - наскільки ефективною буде теплоізоляція. Звичайно чим теплопровідність нижче, тим вище буде рівень збереження тепла. Найкращі показники цього параметра у мінвати фольгованої, ціна на яку значно вище. Адже створюється своєрідний тепловий екран, який відображає енергію назад в приміщення, перешкоджаючи її втрати.

Важливо, перш ніж відправитися за покупкою мінеральної вати в магазин або замовити її на віртуальних торгових майданчиках в інтернеті, точно дізнатися розміри листів, рулонів або плит, а також їх товщину. Ціна мінеральної вати за м3 у кожного виробу своя, так як їх технічні характеристики можуть істотно відрізнятися. Товщина утеплювача з мінеральної вати впливає на стійкість матеріалу перед високою температурою, тобто на теплопровідність ізоляційного шару.

Мінвата шумоізаляційна

Сучасні утеплювачі випускаються різної форми для полегшення їх монтажу, експлуатації, транспортування. Відповідно ціна мінвати за м2 у кожного виробу різна. Мінеральна вата буває в рулонах, циліндрах і плитах та інших форм і у кожної форми своє призначення. Так, утеплювач у вигляді циліндра призначений для оптимального захисту труб від замерзання, невеликі плити прекрасно підходять для створення теплоізоляції на даху, а мати для застілка підлог. Вибираючи утеплювач для власного житла, комерційного або виробничого приміщення варто враховувати всі нюанси, щоб не витратити зайвих грошей і добитися максимального енергозбереження.

Застосування мінеральної вати для шумоізоляції житлового приміщення є ефективним способом, який рекомендують і використовують професіонали. Завдяки особливій структурі, що складається з дрібних пір, і значного їх змістом навіть в невеликому шарі, шумоізоляційна мінвата запобігає проникненню ззовні будь-яких звуків.

Додатковими перевагами мінеральної вати є:

  • прекрасні вентиляційні характеристики матеріалу, що допомагають уникнути накопичення зайвої вологи і неприємних запахів;
  • безпеку, завдяки натуральному походженням вона абсолютно безпечна для використання в дитячих, житлових, медичних і навчальних закладах;
  • вона перешкоджає втраті і надходженню тепла, залишаючи приміщення прохолодним літом і теплим взимку;

Мінвата для шумоізоляції ціною майже відрізняється від інших звукоізолюючих матеріалів. Є, звичайно, варіанти дешевші і дорожчі, але мінеральна вата є оптимальним вибором, так як ідеально зберігає співвідношення параметрів «ціна» і «якість».

Мінвата для фасаду

Фасадний утеплювач з мінеральної вати здатний ефективно закрити всі можливі щілини в стінах і таким чином запобігти втратам тепла. Мінеральна вата, завдяки пористій структурі і гнучкості максимально щільно лягає на поверхню, створюючи цілісний теплоізоляційний шар. Для вентильованого фасаду мінвата є ідеальним матеріалом, так як вона вільно «дихає», але при цьому не пропускає вологу і перешкоджає її накопиченню. Це якість і фактичне перенесення «точки роси» назовні не дозволяє розвиватися небезпечній для здоров'я людей мікрофлорі, в тому числі цвілі і грибків. Ще однією перевагою утеплення фасаду будівель є додаткова ізоляція шумів з вулиці. Завдяки цьому всередині будинку утворюється затишна тиха атмосфера, в якій не тільки приємно жити, а й приймати гостей. Також зовнішнє утеплення фронтальної частини будинків мінеральною ватою дає можливість створити власний неповторний вигляд будинку, за рахунок індивідуального оформлення верхнього армуючого шару. Йому можна надати будь-яку бажану фактуру і пофарбувати в той відтінок, який найбільш імпонує власнику будівлі.

Купити мінвату для фасаду

Мінеральна вата, крім своїх технічних переваг відрізняється також доступною вартістю. Ціна фасадної мінвати трохи вище ніж, на дешеві утеплювачі з пінополістиролу або інших полімерів. Крім того, завдяки виготовленню з натуральних матеріалів, якісна мінеральна вата не викликає алергічних реакцій, абсолютно безпечна для людського здоров'я, а також не завдає шкоди навколишньому середовищу. Щоб знайти і купити фасадну минвату, яка підходить за технічними характеристиками для утеплення певного будинку досить зайти в будь-який будівельний магазин або заглянути на в каталоги спеціалізованих сайтів. Ціна мінеральної вати для фасаду в інтернет магазинах найчастіше нижча, завдяки специфіці роботи віртуальних майданчиків. Як правило, ці сайти є офіційними представниками компанії виробника , тому до клієнта замовлений товар відправляється прямо з її складів. Це істотно впливає на ціноутворення і дозволяє всім бажаючим минвату для фасаду купити за доступною вартістю. Крім того, можливість онлайн консультації та оплати безготівковим розрахунком, а також доставка прямо на об'єкт і контроль якості при передачі матеріалів утеплювачів роблять інтернет покупки максимально зручними як для замовників ремонту, так і для його виконавців.

Мінвата в рулонах є найзручнішим утеплювачем, який не тільки просто зберігати і транспортувати. Завдяки своїй формі його зручно використовувати під час монтажу теплоізоляційного покриття. Відрізаючи потрібну довжину від стрічки мінеральної скрученої в рулон вати, можна з максимальною економією використовувати утеплювач. А стандартний розмір дозволяє щільно застелити утеплювач, не пропускаючи ні міліметра поверхні.

Мінвата в рулонах

Рішення купити мінвату в рулонах, ціна якої не сильно відрізняється від вартості аналогічної скловати, є економічно вигідним. По-перше, - це сучасний матеріал забезпечує найбільшу теплоізоляцію. Це допомагає заощадити значну частину коштів, що йдуть на оплату комунальних послуг або сировини або ресурсів для автономного опалення. По-друге, мінеральна вата може використовуватися не тільки для утеплення стін, але і стель, балконів, горищних приміщень, а також літніх кухонь і гаражів. По-третє, ціна мінвати в рулонах, не сильно відрізняється від вартості утеплювачів з інших матеріалів а, отже, доступна практично всім.

Купити мінвату в рулонах можна практично в будь-якому спеціалізованому магазині. Однак, ціна рулонної мінвати значно дешевше в інтернет магазинах, які є прямими представниками компаній-виробників. Особливі умови доставки і можливість оплатити замовлення карткою будь-якого банку є основними перевагами віртуальних торгових майданчиків, які займаються продажем оздоблювальних і будівельних матеріалів.

Фольгована мінвата

Приступаючи до утеплення власного будинку, квартири, виробничої або офісної будівлі, а також комерційних закладів рекомендується використовувати фольговану рулонну мінвату. Вона на відміну від інших, більш дешевих матеріалів є гнучкою, яка дозволяє їй максимально щільно прилягати та утеплювати поверхню, тим самим ефективно закривати всілякі щілини. Мінвата з фольгою створює своєрідний тепловий екран, який відображає тепло назад, всередину будинку. Крім того, пориста структура, відмінно затримує дорогоцінне тепло, запобігаючи його витік.

Купити фольговану мінвату позначає створити надійну теплоізоляцію, яка:

  • прослужить кілька десятків років, не втрачаючи якісні характеристики;
  • дозволяє заощадити фінансові витрати на комунальних платежах;
  • захистить стіни від нагрівання влітку і зменшить витратт електрики, що йде на забезпечення системи кондиціонування;
  • зберігає тепло, даруючи комфорт і затишок гостям і мешканцям приміщення;
  • забезпечить додаткову шумову і гідроізоляцію;

Мінвата в фольгою купити

Купити мінвату з фольгою - це економічно виправданий хід. Адже, крім, того що її придбання окупається протягом декількох років, ціна фольгованої мінвати досить низька і доступна всім. Вона значно нижче ніж рекламованих дорогих утеплювачів, хоча має такі ж якісні характеристики. Мінеральна вата з фольгою здатна прослужити набагато довше, ніж дешеві утеплювачі з пінополістиролу або інших полімерів. Крім того, монтаж мінвати не вимагає обов'язкового перфорування стін, так як вона відмінно тримається за допомогою спеціального клею.

Ціна мінеральної вати з фольгою в рулонах може істотно відрізняться в залежності від торгової точки, тому перш ніж зважитися на покупку бажано провести моніторинг цін в інтернеті. Як, правило, спеціалізовані сайти, що займаються продажем будівельних, ремонтних і оздоблювальних матеріалів можуть запропонувати свій товар значно дешевше, ніж великі торгові точки. Ціна мінеральної вати з фольгою в інтернет магазинах найчастіше така ж, як у виробника. Адже практично всі віртуальні магазини є офіційними дистриб'юторами. Тому замовлення до клієнта привозять прямо зі складів компанії, що займається виготовленням певного товару. Крім того, швидка доставка на будівельний об'єкт, безготівковий розрахунок карткою будь-якого банку і контроль якості при відвантаженні складають істотні переваги покупок, зроблених на сайтах будівельних компаній.