Мінеральний утеплювач ціна

Знайдено: 1 - 45 серед 45 товарів

У прагненні жити і працювати в теплі і комфорті, ми використовуємо всілякі обігрівальні системи, вибираючи з них найбільш ефективні і економічні. Однак для оптимізації збереження тепла і фінансових коштів, в першу чергу слід подбати про зниження тепловтрат приміщення.

Краще рішення цієї проблеми мінераловатний утеплювач. Адже ціна мінерального утеплювача в порівнянні з витратами на енергоносії абсолютно невелика і окупиться в перший же сезон.

На сьогоднішній день відповідно до Держстандарту, теплоізоляційними матеріалами, які належать до розряду мінераловатний утеплювач для стін, вважаються такі види: шлаковата (тепловолокно виготовляється з шлаків), скловолокно і базальтова мінвата.

Всі три види матеріалів відрізняються один від одного: стійкістю до навантажень, структурою і складом волокна, вогнетривкістю, теплопровідністю, вологостійкістю, відповідно відрізняється і ціна мінераловатних утеплювачів. Розглянемо докладніше всі три види і області їх застосування.

Ціна утеплювача за м3 невелика, проте, має ряд недоліків і відповідну якість. Довжина волокон скловати коливається від 15 до 50 міліметрів, а товщина 5-15 мікрон, в залежності від марки. За своєю структурою це досить міцний мінеральний утеплювач для фасаду.

При роботі зі скловатою необхідно дотримуватися запобіжних заходів і використовувати засоби індивідуального захисту: респіратор, щільні рукавички, захисні окуляри і костюм (купити цей мінеральний утеплювач, означає приректи себе на додаткові витрати). Інакше існує ризик, що дрібні скляні нитки, що входять до складу мінерального утеплювача фасаду можуть поранити шкіру або потрапити в очі. Вдихнувши дрібну скляну пил можна серйозно пошкодити легені. Незважаючи на вартість цей мінераловатний утеплювач для фасаду не найкращий варіант.

Деякі характеристики скловати:

  • Теплопровідність - 0,03-0,053 Вт на квадратний метр;
  • Максимальна температура охолодження - до - 50 градусів за Цельсієм;
  • Максимальна температура нагріву - до +450 градусів за Цельсієм;

Мінеральний утеплювач купити

Цей матеріал містить волокна довжиною до 16 міліметрів і товщиною від 5 до 12 мікрон. Виготовляється даний мінеральний фасадний утеплювач на основі доменних шлаків, які за своєю суттю мають високу залишкову кислотність. Це означає, що в приміщенні з підвищеною вологістю він буде негативно впливати на металеві поверхні. Крім того шлаковата сама по собі швидко просочується вологою. Якщо зібралися купити мінераловатний утеплювач для внутрішнього оздоблення, то шлакову брати не варто.

З цих причин даний матеріал для фасаду, металевих і пластикових труб системи водопостачання потрібно використовувати акуратно з дотриманням всіх правил експлуатації. Ще один недолік - цей вид мінеральної вати має тендітну структуру, і може пошкодити шкіру рук. Працювати з ним необхідно тільки в засобах захисту. Ціна мінерального утеплювача для стін також невисока, але і якість відповідна.

Технічні характеристики:

  • Теплопровідність в сухому стані - 0,45 - 0,48 Вт на квадратний метр;
  • Максимальна температура нагріву - не вище 300 градусів за Цельсієм. При більш високій температурі існує ризик перегріву волокон, матеріал спікається і не виконує функції утеплювача;
  • Відносно підвищена гігроскопічність;

Мінеральний утеплювач для стін

Даний вид матеріалу є найкращим, і співвідношення якість / ціна цього мінерального утеплювача для даху ідеальні. Розміри волокон мінеральних утеплювачів для покрівлі на основі каменю практично такі ж, як і у шлаковати. Значно кращими кам'яної вати на відміну від двох попередніх є:

  • відсутність колючості (тому працювати з нею можна без спеціальних засобів захисту);
  • коефіцієнт теплопровідності - 0,077-0,12 Вт;
  • максимальна температура нагрівання - 600 градусів за Цельсієм;

На сьогоднішній день якщо мова заходить про мінераловатної утеплювачі для покрівлі, то мається на увазі саме кам'яна вата, а точніше базальтова мінвата. Вартість базальтової мінеральної вати трохи вище, ніж у скловати, шлаковати або інших кам'яних, але вона має найкращі параметрами щодо всіх показників.

Істотною перевагою мінеральної вати на основі базальту - це відсутність додаткових сполучних домішок. Вона без втрати ефективності здатна витримувати температуру в +1000 градусів і -190 градусів за Цельсієм. Базальтова вата не горючий матеріал  і він часто використовується для вентильованих фасадів. Навіть в разі перегріву волокна матеріалу не займаються, а просто спікається.

Фольгований мінеральний утеплювач

Вартість фольгованого утеплювача залежить від щільності матеріалу. Чим вище щільність матеріалу, тим відповідно більше сировини витрачається на його виготовлення, і тим складніше його виготовляти. Простіше кажучи, чим вище щільність, тим більше число волокон. Його перевага полягає в тому, що тонкий шар металу створює дзеркальну поверхню, яка відображає тепло назад - всередину кімнати. В результаті істотно зростає енергозбереження приватного або комерційного приміщення, адже не потрібно витрачати багато ресурсів на підтримку комфортних умов в кімнатах. Влітку вони залишаються прохолодними, а взимку завжди теплими.

Варто пам'ятати, що якщо вартість мінеральної вати на основі скла і шлаків низька, то і якість у неї відповідна. У обох цих матеріалів дуже низькі показники звукоізоляції і теплоізоляції.

Вони дуже незручні при монтажі - при попаданні на шкіру або в очі викликають роздратування і запалення, потрапивши в дихальні шляхи, зашкодять легкі. При роботі з ними будуть потрібні додаткові витрати на засоби індивідуального захисту. Вартість на базальтовий утеплювач трохи вище, але при монтажі вона обов'язково окупиться.

Якщо ви зібралися придбати мінвату, то щоб не допустити помилок, а відповідно зайвих витрат, краще звернутися за консультацією до фахівців в цій області. Співробітники компанії «Керамік Фест» мають багаторічний досвід роботи з цим матеріалом, і в будь-який час нададуть професійну і компетентну рекомендацію по вибору матеріалу, а також запропонують якісну і недорогу минвату.