Кам'яна вата купити

Знайдено: 1 - 45 серед 45 товарів

Для створення якісної та ефективної теплоізоляції будинку рекомендується використовувати кам'яну вату в рулонах. Вона підходить для використання як для зовнішнього утеплення стін, в тому числі фасаду, так і для внутрішнього використання для підлог, стель, горищних приміщень і покрівлі. Утеплювач з кам'яної вати володіє унікальною структурою, що складається з мільйонів дрібних пір, які активно утримують тепло, перешкоджаючи його витоку через щілини і діри. Гнучкість матеріалу дозволяє йому максимально щільно прилягати до утеплюваної поверхні, створюючи надійну теплоізоляцію приміщення. Крім того, додаткові переваги, які отримують власники будинку, зважившись купити утеплювач з кам'яної вати, полягають у прекрасній гідроізоляції і ефективному перешкоджанні проникненню всередину приміщення сторонніх звуків. Тобто, одночасно з утепленням створюється і шумоізоляція кам'яною ватою. При цьому мінеральна вата є «дихаючим» матеріалом, який відмінно вентилюється, не накопичує неприємних запахів і запобігає збільшенню вологості в кімнатах. Така особливість перешкоджає розмноженню небажаної мікрофлори, в тому числі цвілі і грибкових утворень.

Купити кам'яну вату

Купити кам'яну вату можна як в звичайних будівельних супермаркетах або спеціалізованих торгових точках, так на сайтах численних інтернет магазинів, що займаються продажем подібних товарів. Щоб вигідно купити утеплювач з кам'яної вати найкраще попередньо ознайомитися з вартістю цього матеріалу в різних магазинах. Ціна може змінюватись в залежності від виробника мінеральної вати, її щільності, товщини шару, теплопровідності та інших факторів, наприклад наявності фольги на одній зі сторін. Найдешевше утеплювачі коштують на віртуальних торгових ресурсах, адже багато інтернет магазинів, по суті, є офіційними дистриб'юторами компаній-виробників. До приємних сторін обслуговування, при замовленні товару на спеціалізованих сайтах є можливість оплатити товар карткою практично будь-якого банку і доставити його прямо до місця проведення утеплювальних робіт. Це дозволяє заощадити гроші, особистий час і сили, які були б витрачені на багатогодинні пошуки будматеріалів.

Ціна утеплювача кам'яна вата

Останнім часом складно уявити поточний ремонт або будівництво будь-якої будівлі без обов'язкового утеплення. Утеплювачем покривають практично всі поверхні будівлі - від стін до покрівлі і навіть побутові комунікації, розташовані в підвалі. Особливо поширеним видом матеріалів, що використовують для створення ефективної теплоізоляції, є кам'яна вата. Ціна утеплювача з базальтової вати, зробленого з розплавлених гірських порід трохи вище, ніж на інші аналогічні будівельні товари, але швидка окупність і довгий термін служби швидко компенсують фінансові вкладення в нього.

Ціна утеплювача з кам'яної вати в різних магазинах може істотно відрізнятися. Це зовсім не означає, що продавці завищують вартість будівельних матеріалів. Справа в тому, що ціна кам'яної вати часто залежить від декількох факторів - товщини шару утеплювача, наявність фольги на одній зі сторін, щільності матеріалу і його теплопровідність.

Ціна кам'яної вати за м2

Звичайна величина висоти утеплювача, використовуваного в житлових будинках, становить 50 або 100 міліметрів. Така різноманітність дозволяє його успішно застосовувати на всіх поверхнях як всередині будівлі, так і зовні. Ціна кам'яної вати в рулонах буде залежати, перш за все, саме від її товщини. Чим тонше шар утеплювача, тим, відповідно, менше опірність витоку тепла і менше вартість матеріалу. Плюсом товстого шару теплоізоляції є його здатність ефективно заглушати сторонні звуки, що надходять з вулиці.

Наявність тонкого шару фольги так само впливає на вартість товару. Так як металеве покриття грає роль відразливого екрану, то відповідно користі фольгований утеплювач приносить більше. Ціна м3 кам'яної вати з фольгою буде майже в два рази вище, ніж без використання металу. Однак, не варто на цьому економити - фольгована мінвата в рази краще зберігає тепло і тому користується великою популярністю. Адже не обов'язково купувати товстостінний утеплювач, який буде зменшувати внутрішній простір кімнат, можна його замінити тонким, але ефективним матеріалом з фольгою.

Утеплювач з кам'яної вати вартість

Ціна кам'яної вати для стін також залежить від щільності матеріалу - чим вона вища, тим краще буде теплоізоляція. Ціна кам'яної вати за м3 може в рази відрізнятися, так як щільність утеплювача буває різна.

Ну і останній показник ефективності мінеральної вати - її теплопровідність. Тут потрібно орієнтуватися на найнижчі показники. Висока стійкість до нагрівання є гарантією довгої служби теплоізоляційного шару.

Фольгована кам'яна вата застосовується для зовнішнього і внутрішнього утеплення приміщень. Її з однаковим успіхом можна використовувати для створення ефективної теплоізоляції будь-яких поверхонь - підлог, стін, покрівлі, а також мансард і інших кімнат. Кам'яна вата з фольгою прекрасно відображає тепло, повертаючи його назад в будівлю. Завдяки такому дзеркальному ефекту, гнучкості та особливій пористій структурі матеріалу можна максимально щільно підігнати полотно утеплювача до поверхонь, закрити всілякі щілини і діри на них.

Ціна кам'яної вати з фольгою трохи вище, ніж вартість інших утеплювачів. Однак соєю ефективністю, можливістю прослужити кілька десятків років і стійкістю до механічних пошкоджень вона цілком окупає всі витрати на її монтаж. Безперечною перевагою цього матеріалу також є незаймистість, поглинання шумів, водовідштовхувальні властивості і хороша вентиляція. Крім того, мінвата абсолютно безпечна для здоров'я і може використовуватися в медичних, дитячих та навчальних, як державних, так і приватних установах.

Фасадна кам'яна вата

Кам'яна вата для фасаду - це прекрасна можливість запобігти витоку тепла з будівлі в зимовий період і нагрівання зовнішніх поверхонь стін влітку. Таким чином, на опалення буде йти значно менше ресурсів, як власне, і витрачатися електроенергії на кондиціонування внутрішнього простору кімнат. Фасадна кам'яна вата, до того ж, має високі гідроізоляційними властивостями і здатна істотно знизити чутність, що відбувається в будинку, а так само зменшити надходження сторонніх шумів з вулиці.

Ціна кам'яної вати для фасаду трохи вище інших, популярних утеплювачів, наприклад пінопласту. Однак, її якість теплоізоляції, яку дає мінвата набагато вище. До того ж, завжди можна знайти магазини в яких ціна фасадної кам'яної вати нижче, за рахунок співпраці торговельної точки з заводом-виробником. Цей матеріал дарує можливість ексклюзивного оформлення будівлі. Адже поверх утеплювального шару завжди створюється армований шар, який можна декорувати виходячи з власних смаків та уподобань. Це може бути оригінальний стиль або ж зовнішній вигляд загалом в архітектурному стилі, притаманному вулиці на якій знаходиться будівля.