Утеплювач Ізовер (Isover)

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів

Ізовер - це теплоізоляційний матеріал, який на сьогоднішній день користується величезною популярністю серед покупців. Товар виробляється у вигляді спеціальних мат і плит, часто використовуються робочими на більшості будмайданчиків. Такий утеплювач створюється за допомогою багатофункціонального скляного штапельного волокна. Якщо порівнювати його з іншими популярними видами теплоізоляційних матеріалів, основу яких складає полістирол, то даний товар в кілька разів перевершує їх по міцності і терміну служби. Купити Ізовер в Києві можна за доступними цінами.

Область застосування теплоізоляційного матеріалу і де купити Ізовер в Житомирі або в інших містах України

Даний товар, виконаний на основі особливої ​​мінеральної вати, створеної зі скловолокна або кам'яного волокна високої якості. Застосовується будівельниками для утеплення стін, покрівлі та фасадів будівель. Крім усього цього, будматеріал є незамінною річчю для якісної теплоізоляції підлог будівель. Наприклад, даним матеріалом можна прекрасно утеплити підлогу, під яким знаходиться підвальне приміщення. Щоб максимально убезпечити стіни будівлі від постійних протягів, що супроводжуються великими потоками холодного вітру - можна купити Ізовер в Харкові і назавжди забути про цю проблему.

Нагадаємо, що придбати Ізовер в Україні ви можете не тільки в Житомирі і Харкові, а й у всіх великих містах, а також на нашому сайті.

Що потрібно знати, перед тим, як купити Isover в Києві?

Спираючись на відгуки безлічі задоволених покупців, можна зробити висновок, що матеріал для утеплення будинку володіє такими незаперечними перевагами:

 • максимальним рівнем теплозахисту (забезпечується зниженим відсотком теплопровідності даного матеріалу);
 • відмінними акустичними властивостями (обумовлені використанням особливої структури волокна);
 • широкою сферою застосування (встановлюється в приміщеннях, як для заощадження тепла в приміщеннях, так і для шумоізоляції перегородок і всіляких внутрішніх обшивок);
 • будматеріал Isover можна купити в Києві за відносно низькими цінами;
 • довговічністю, перевіреної низкою професійних досліджень;
 • відповідністю до міжнародного стандарту ISO 9001;
 • абсолютна безпека для організму людини.

Нагадаємо, що такий теплоізоляційний матеріал, як Ізовер, можна знайти так само в Одесі.

Що варто знати перед придбанням матеріалу?

Перед тим, як купити Ізовер в місті Дніпропетровську, потрібно знати кілька досить важливих нюансів. Якщо дотримуватися всіх правил технічної безпеки, то при використанні скловолоконних будматеріалів, не потрібно забувати про використання захисних окулярів. Додатково до комплекту, обов'язково повинна входити одяг з довгим рукавом.

Тому, найкращим виходом із положення стане виклик бригади професіоналів, які зможуть виконати весь процес за мінімальні терміни і з відповідною якістю. Ви так само можете купити Ізовер в Миколаєві і, при цьому, залишитися задоволеними отриманим товаром.

Ціна утеплювача Ізовер

Процес теплоізоляції - один з найбільш ефективних способів енергозбереження. Завдяки використанню тільки якісних і перевірених часом товарів, господарі можуть знизити втрати тепла в їхньому будинку до 70%. Все це, дозволить помітно заощадити на опаленні будинку. Ціна на Isover може бути обумовлена ​​низкою позитивних його характеристик і переваг:

 • забезпечення більшого комфорту в будинку;
 • помітне зниження грошових витрат на кондиціонування і опалення кімнат будівель;
 • сильне зниження негативного впливу на навколишнє середовище;
 • високоефективний захист від шуму;
 • значне збільшення терміну експлуатації практично всіх будівельних конструкцій.

Нагадаємо, що ціна ІЗОВЕР в Україні безпосередньо залежить і від конкретних підприємств, які займаються поширенням такого виду товарів, в деяких регіонах ціна на утеплювач Термолайф буде вище, а в інших нижче щодо ізовера.

Особливості матеріалу, з якого створюється даний утеплювач. Ціна на Ізовер в Дніпропетровську

Основу даного товару становить якісна скловата. Цей негорючий матеріал створений з невеликих за розмірами волокон. На виробництві елементи виходять шляхом плавлення піску або скляного бою. Температура плавлення під час даного процесу повинна становити не менше 1300 градусів за Цельсієм (вище нуля).

Слід також знати, що абсолютно вся продукція від відомого світового бренду, виготовляється тільки з екологічно чистої сировини, сюди можна віднести і утеплювач Ізовер. У місті Дніпропетровськ ціна на нього, залежить від безлічі факторів, де велику роль відіграє абсолютна безпека для людини. Утеплювачі такої серії не містять елементів, які в майбутньому будуть схильні до гниття або корозії. Це зі 100% гарантією виключає ризик появи різних шкідників. При правильному використанням скловати, з плином часу, вона не втрачає своїх корисних якостей і не осідає.

Утеплення яких частин будівель зможе гарантувати відмінну теплоізоляцію будинку?

Ціна на Ізовер в Харкові може трохи відрізнятися в залежності від призначення таких матеріалів для надійної теплоізоляції. Наприклад, деякі види утеплювачів, широко застосовуються в будівництві під час проведення:

 1. ізоляції підлог будівель;
 2. облаштування зовнішніх стін з бетонних панелей, горищ і міжповерхових перекриттів;
 3. утеплення перегородок і внутрішніх стін будинків, металевих і дерев'яних будівель будь-якого виду.

Робочі часто використовують дані теплоізоляційні товари в промисловості. Ціна на Ізовер в Україні може відрізнятися в залежності від даного чинника і від розмірів конкретного утеплювача, який застосовується:

 1. під час проведення ізоляції труб різних розмірів в котельнях;
 2. під час облаштування бойлерних, теплотрас, нафтобаз і компресорних станцій;
 3. під час теплоізоляції різних сховищ газу і парових котлів.

Широкого застосування продукція від всесвітньо відомої компанії отримала і в здійсненні тепло - і звукоізоляції практичних всіх типів будівель.

Різноманітність моделей товару, ціна на Ізовер в Миколаєві

Природно, що величезний модельний ряд такої продукції, представлений матеріалами, відрізняються різними характеристиками і призначенням. Перша модель має назву "Каркас". Часто застосовується робітниками під час каркасного будівництва, ціна за м2 даного ІЗОВЕР практично не відрізняється.

Велику популярність набрав утеплювач "Класик" Isover. Ціна в Києві змінюється від сфери використання. Застосовується він як для утеплення підлог будівель, так і для облаштування складних будівельних об'єктів. Існує ще один досить відомий товар - Ізовер "Профі". Використовується будівельниками для утеплення скатних дахів, випускається у вигляді рулонів, що мають різну товщину і відповідну ціну.

Утеплювач Ізовер купити

Купити утеплювач Isover можна в будь-якому великому місті України. Даний матеріал для утеплення житлових будинків є сильно затребуваним для утеплення покрівлі та стін приміщень. Важливо знати, що використання даного товару призводить до значного теплозбереження. Продукція, що випускається такою відомою фірмою, створюється на основі тільки найякісніших і натуральних елементів. Нагадаємо, що ви можете здійснити покупку утеплювача Isover недорого по відношенню до інших матеріалів, наприклад торгової марки роквул. Невелика вартість обумовлена ​​постійним використанням вторинної сировини, яке сильно зменшує ціну, а так же відсоток викиду шкідливих речовин в навколишнє середовище.

Правильно обраний такий теплоізоляційний матеріал дозволяє господарям будинку:

 • відтворити в приміщенні більш здоровий внутрішній клімат;
 • не переживати за миттєве виникнення пожежі та подальше його поширення по кімнатах;
 • досягти відмінного акустичного комфорту;
 • помітно знизити витрати на процес опалення приміщення.

Будматеріали, які успішно виконують призначені для них функції, є кращими в сфері утеплення будинку, до них і відноситься утеплювач Isover. Купити товар можна в різних комплектаціях, формах і розмірах.

Всі вище перераховані переваги досягаються завдяки деяким корисним його властивостям. Наприклад, даний будматеріал практично не горить і повністю відповідає міжнародному стандарту ГОСТ 30244 - 94. Наступна перевага, яке обов'язково потрібно згадати - це відмінні теплоізоляційні якості. До них можна віднести мінімальне значення коефіцієнта теплопровідності, яке становить всього 0,041 вата / метр Кельвін. Рекомендуємо вам купити Ізовер в Києві зі складу нашого інтернет - магазину.

Найпоширеніші моделі утеплювачів "Ізовер" в місті Харків

Залежно від призначення робіт, такі товари для утеплення поділяються на підтипи. Наприклад, популярною є модель STYROFOAM 300A, яка вимагає обов'язкового застосування кріплення. До складу такої моделі входить екструдований пінополістирол, який забезпечує утворення спеціальних ізольованих осередків. Даний утеплювач відчутно підвищує вологостійкість і рівень температурної стійкості. Великим попитом у покупців користувачів користуються так само моделі KL 34 і KT 37.

Мінеральна вата Ізовер

На сьогоднішній день, на величезному ринку будівельних матеріалів представлені товари для утеплення будинку, які розрізняються своїм призначенням. Кожен теплоізоляційний матеріал, може використовуватися для утеплення конкретних частин будівель, до них і ставитися утеплювач Ізовер. Ціна в Києві на такий товар не є достатньо високою.

Сума на майбутню покупку залежить і від деяких різновидів. У зв'язку зі стрімкими темпами розвитку всіх товарів для утеплення, існує безліч підтипів даних матеріалів. Наприклад, великою популярністю користується модель KL 37, яка випускається в туго спресованих упаковках. Використовується для ефективного утеплення перекриттів між поверхами будинків, а так само для теплоізоляції стін. Ціна утеплювача Ізовер за м2, залежить від деяких важливих характеристик самого матеріалу, з якого він виконаний.

Що потрібно добре вивчити перед здійсненням покупки матеріалу і від чого залежить ціна утеплювача Ізовер в місті Харків

Ціна утеплювача Isover може залежати від безлічі різних факторів, але в першу чергу зверніть увагу на розміри конкретного теплоізоляційного матеріалу. Крім розмірів, ви можете, як слід, вивчити характеристики конкретної серії товарів, і при покупці, спиратися тільки на них:

 1. якість конкретного будматеріалу;
 2. вага теплоізоляційного матеріалу (слід враховувати те, що його вага набагато менша, ніж більшості інших теплоізоляційних матеріалів);
 3. форма випуску товару (для максимальної зручності в транспортуванні, компанія - виробник випускає товар в різному вигляді);
 4. нешкідливість для організму людини, екологічність;
 5. рівень звукоізоляції (слід звертати увагу так само на рівень ізоляції шуму, не потрібно купувати будматеріал з поганим цим показником);
 6. теплопровідність;
 7. горючість (товар обов'язково повинен відповідати стандарту ГОСТ 30244 - 94).

Нагадаємо, що ви можете купити утеплювач Ізовер в Києві. Ціна на його покупку може залежати від конкретної фірми - постачальника. Наш інтернет - магазин займається продажем таких товарів по мінімальних розцінках.

Мінвата Isover в рулонах

Мінеральна вата Ізовер в рулонах - це найбільш ефективний теплоізоляційний матеріал високої якості, що застосовується для утеплення не схильних до особливої ​​навантаженні поверхонь:

 • Покрівля (кроквяна система);
 • Підлоги на лагах;
 • Горищні перекриття;
 • Міжповерхові перекриття.

Основний склад даного утеплювача - виготовлені на основі гірських порід базальту, найтонші волокна певної довжини і товщини. Високі показники теплоізоляції досягнуті завдяки наявності, що знаходяться між волокнами, повітряних пір - близько 95% від загальної маси.

Утеплювач рулонний Изовер відрізняється від інших видів не тільки високими показниками теплоізоляції і звукоізоляції, це ще і вогнетривкий і вологостійкий матеріал. Дана мінвата не тільки зберігає тепло в зимовий час, але і не пропускає в приміщення спеку в літні дні. Сьогодні це найпопулярніший теплоізоляційний будівельний матеріал, її рекомендують купити все професійні будівельні фірми, тим більше, що ціна на неї набагато нижче ніж на аналогічні товари.

Якість і ціна на Изовер в рулонах не єдина перевага вати, а й те, що роботи по монтажу кожен домовласник може виконати самостійно. Єдине, що якщо вирішили купити мінеральну вату Изовер в рулонах, для того щоб не ввести себе в розтрату і купити оригінальний матеріал, слід проконсультуватися з професіоналами.

Співробітники «Керамік Фест» мають величезний досвід роботи з даним видом утеплювача. І готові в будь-який час, грунтуючись на перевагах клієнта і на особливостях конструкції утеплюваної поверхні, надати компетентну допомогу у виборі матеріалу і запропонувати на вату Изовер в рулонах ціну нижче ринкової.

Утеплювач Ізовер в Дніпропетровську

Жоден процес зведення будівель не обходиться без необхідності купити теплоізоляційні матеріали, будь то житловий будинок, виробнича дільниця або офіс. Теплоізоляція не тільки економить енергоресурси в зимовий період, але і надійно утримує прохолоду всередині приміщення в спекотні дні.

Незважаючи на різноманітність утеплювачів, на думку професіоналів, найкращим є мінеральний утеплювач вата Ізовер, ціна на неї істотно нижче аналогів.

Будь-яку споруду можна умовно поділити на відсіки: дах, стіни, підлогу, плити перекриття, фасад. Всі вони природно мають різну поверхню і різний кут нахилу, а відповідно для кожної поверхні потрібен свій вид утеплювача. Саме тому купити вату Ізовер буде ідеальним рішенням даного питання. Випускається утеплювач:

 • В рулонах - покрівля, горищні перекриття, похилі і кутові поверхні;
 • У плитах - стіни, стелю, фасад;
 • У матах - підлоги, міжповерхові перегородки.

Будівельний ринок пропонує споживачеві декілька видів даного теплоізоляційного матеріалу:

 • Скловата - виготовлена ​​на основі склобою;
 • Шлаковата - при її виготовленні використовують доменні шлаки;
 • Кам'яна вата - в основі її волокон лежать гірські породи базальту.

Найякіснішим є останній вид, а саме, базальтова вата Isover. На відміну від двох інших вона має:

 • найвищі показники теплоізоляції і шумоізоляції;
 • є не пальним матеріалом;
 • без ризику для здоров'я з нею можна працювати, не застосовуючи засоби захисту;
 • це екологічно чистий будівельний матеріал;
 • ціна на кам'яну вату Ізовер є ідеальною за співвідношенням з високою якістю.

Залежно від того в чому випускається вата Isover (рулон, плита, мати) вона має свої показники за розмірами, стійкості до динамічних навантажень, товщині. При виборі слід враховувати всі технічні нюанси утеплюваної будівельної конструкції. Тому, якщо вирішили купити мінеральний утеплювач, щоб убезпечити себе від зайвих витрат, краще при виборі базальтової вати Ізовер звернутися до професіоналів.

Сьогодні одними з кращих є співробітники компанії «Керамік Фест». Працюючи в області теплоізолюючих матеріалів не один рік і досконально вивчивши цей сегмент будівельного напрямку, вони здатні надати професійну допомогу у виборі базальтового утеплювача Ізовер, причому ціна на нього буде найнижча на території України.

Волокна матеріалу виготовляються на основі силікатних розплавів гірських порід базальту, склобою або ж доменних шлаків, з використанням синтетичних сполучних матеріалів. За своїми властивостями вона нагадує азбест, проте на відміну від нього абсолютно нешкідлива для здоров'я людини. Завдяки цій властивості, при виборі утеплювача більшість віддають перевагу купити мінвату Ізовер в м.Рівне.

Максимальна температура нагріву мінеральної вати досягає 1000 градусів за Цельсієм, вона є не пальним матеріалом і навіть при безпосередньому контакті з вогнем відбувається процес споювання вати без спалаху. Завдяки цим властивостям мінвата Ізовер у Вінниці єдиний вид теплоізоляційного матеріалу, який можна використовувати при ізоляції: банних печей, димоходу, камінів, устаткування і агрегатів на виробництві.

За рахунок наявності в складі волокон скловати великої кількості повітряних прошарків - близько 95 відсотків, цей матеріал володіє чудовими звукоізоляційними властивостями. Скловата Isover єдиний теплоізоляційний матеріал з такими здібностями звукоізоляції. Купити мінеральну вату Ізовер - це значить не просто зробити будинок тепліше, але і позбавити себе від стороннього шуму.

Також повітряні прошарки, виконуючи роль своєрідного термоса, не тільки мають високий рівень збереження тепла всередині утепленого приміщення, але і мають здатність не пропускати в приміщення спеку в літній період. Мінеральна вата Isover створює оптимальні для людини кліматичні умови. Тому при виборі утеплювача в Києві, купити мінвату Ізовер буде найвірнішим рішенням.

Основні плюси нанести утеплювача Ізовер:

 • Вогнетривкий матеріал, який не підтримує горіння;
 • Стійкість до динамічних і механічних навантажень;
 • Екологічно чистий матеріал;
 • Високі показники теплоізоляції і звукоізоляції.

Область використання мінеральної вати Ізовер

Область використання такого теплоізоляційного матеріалу як скловолокно Isover просто величезна, на сьогоднішній день вона є самим популярним і затребуваним утеплювачем. Нею утеплюють не тільки побутові і виробничі приміщення, але також використовують в автомобілебудівній і суднобудівної промисловості, в землеробстві і аграрному господарстві.

Купити мінеральну вату Ізовер в Києві і на території України можна в вигляді мінплит і в рулонах, в залежності від маркування вона має різну товщину і щільність. Залежно від особливостей технічної конструкції будівлі слід правильно підібрати той чи інший тип вати. Тому якщо ви вирішили купити мінвату Ізовер, слід звернутися до професіоналів.

Працівники інтернет-магазину «Керамік Фест» в будь-який час готові надати повну консультацію щодо вибору мінерального утеплювача і запропонувати купити минплиту Ізовер в Києві за найнижчими цінами.

Утеплювач мінвата Ізовер ціна за м2

Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує широкий асортимент теплоізоляційних матеріалів, беззаперечним лідером з яких ось уже багато років є мінеральна скловата і вата, виготовлена ​​на основі гірських порід базальту. Цей вид утеплювача має найвищі показники збереження тепла, звукоізолюючі властивості, паропроникність і при цьому низьку ціну. Ціна мінеральної вати Ізовер в Житомирі найдоступніша серед інших утеплювачів.

Базальтова вата

Даний вид утеплювача виготовляється із застосуванням гірських порід базальту і застосовується в основному при утепленні внутрішніх і зовнішніх стін, кроквяної системи покрівлі, стельових перекриттів багатоповерхових будинків і котеджів. Основні характеристики:

 • Високі показники вогнетривкості;
 • При нагріванні не виділяє токсичних засобів;
 • Стійкість до механічних і динамічним пошкоджень і навантажень, вібростійкість, вологостійкість;
 • Високий рівень тепло- і звукоізоляції;
 • Зручність монтажу і транспортування;
 • Низька вартість.

Висока якість і низька ціна мінеральної вати Isover роблять цей матеріал самим популярним і затребуваним видом утеплювача, на сьогоднішній день вартість мінеральної вати Ізовер не має аналогів в області теплоізоляційних матеріалів.

Скловата

Ціна цієї мінеральної вати Ізовер в Києві трохи нижче, ніж її базальтовий аналог. При виготовленні її волокон використовують склобій і синтетичні сполучні компоненти. Завдяки наявності в її складі 95 відсотків повітряних прошарків, вона має невелику вагу, компактна і займає мало місця при транспортуванні.

Завдяки хорошій еластичності і низькій ціні в Києві мінвата Ізовер застосовується при утепленні кутових і похилих технічних конструкцій будівлі.

Слід пам'ятати, що при контакті з незахищеною шкірою може викликати запалення, тому працювати з нею потрібно з застосуванням засобів захисту: рукавички, захисний костюм, респіратор. Невисока ціна скловати Ізовер окупить ці витрати.

Компанія «Керамік Фест» надає компетентні консультації у виборі матеріалу і пропонує найдоступніші ціни на мінвату Ізовер в Україні.

Сьогодні процедура утеплення будівель це природний процес, який вирішено ще на стадії проектування. Але з огляду на різноманітність теплоізоляційних матеріалів багатьом важко остаточно визначитися, який утеплювач купити. Розглянемо докладніше основні аспекти такого матеріалу як скловата Ізовер класик.

Тепловтрати

Мінеральна вата Isover класик складається з волокон, між якими знаходяться прошарки повітря, близько 95%. Тому функції збереження тепла у неї, набагато вище, ніж у інших утеплювачів. За рахунок цього вона не тільки утримує тепло взимку, але і не пропускає влітку спеку, а ціна на неї нижче, ніж на аналогічні матеріали.

Вогнетривкість

Базальтовий утеплювач Isover класик здатний витримувати температуру нагрівання до 1000 градусів за Цельсієм, і навіть якщо температура буде вище, то матеріал просто спаюєтьтся, але не горить і не плавиться. Чого не скажеш про пінопласт, який не тільки плавиться, але і горить самостійно.

Зручність монтажу

Утеплювач Isover classic є м'яким і еластичним матеріалом, він щільно прилягає до нерівних і горбистих поверхонь. Його зручно укладати на підлогу між лагами, в кроквяну систему покрівлі, на похилі і кутові поверхні. При його монтажі не потрібно розводити сухі будівельні суміші. Він не вимагає подальшої обробки - шпаклівки, фарбування, що істотно знижує ціну теплоізоляційних робіт. Тому, для зменшення витрат на утеплення оптимальним варіантом буде купити Isover classic.

Вартість

Один з найважливіших показників - вартість матеріалу. Навіть якщо не брати до уваги перераховані вище критерії, а тільки функцію збереження тепла, ціна на Isover classic істотно нижче ніж на інші утеплювачі з такими ж теплоізоляційними властивостями.

Сьогодні серед вітчизняних фірм, що працюють в області продажу будівельних матеріалів, найбільш демократичними цінами відрізняється компанія «Керамік Фест», де можна купити утеплювач Isover класик за найнижчими цінами в Україні.

Мінеральна вата Ізовер профі

При виборі теплоізоляційного матеріалу для покрівлі в першу чергу слід враховувати не тільки його теплоізоляційні і звукоізоляційні властивості і ціну, але і практичність, зручності монтажу, якість і міцність волокон. На сьогоднішній день одним з найкращих утеплювачів, що володіють цими високими якостями, є мінвата Ізовер Профі.

Купити утеплювач Ізовер - це найправильніше рішення при виборі теплоізоляційного матеріалу. Фірма-виробник цього продукту на сьогоднішній день є лідером на ринку будівельних матеріалів з виготовлення утеплювачів. Продукція широко представлена ​​і на території України, є можливість купити Ізовер Профі в Києві по самим демократичними цінами.

Даний мінераловатний утеплювач вигідно відрізняється від своїх аналогів високим показником пружності та еластичності, що дозволяє монтувати його без додаткових кріплень навіть на нерівні, похилі, кутові поверхні. На повністю вертикальні каркаси. При цьому він не буде сповзати або випадати.

Купити Ізовер Профі в Дрогобичі - це не тільки вирішити проблему зниження тепловтрат приміщення, але і забезпечити прохолоду літню пору року. Наявність між волокнами матеріалу повітряних прошарків (не менше 95 відсотків від загального обсягу), надійно захищає від проникнення спеки і забезпечує оптимальний для людини клімат в кімнаті.

Утеплювач ідеально справляється зі своїм призначенням навіть в найхолодніших регіонах. Адже купити мінвату Ізовер Профі можна 150 і 100 міліметрів товщиною. Він володіє дуже низькими показниками теплопровідності - 0,037 ват на метр на Кельвін, ніж забезпечує мінімізацію тепловтрат приміщення і суттєво економить кошти на теплоенергію.

Крім того, що на утеплювач Ізовер профі низька ціна, він дуже компактний і зручний при транспортуванні. Під час упаковки на заводі виробника, матеріал стискається до 300 відсотків, економлячи, таким чином, багато місця при його зберіганні і перевезенні. Також цей факт дуже допомагає під час підйому матеріалу на дах для утеплення кроквяної системи покрівлі.

Слід пам'ятати, що за низькою ціною купити Ізовер Профі в Києві можна тільки у постачальників, які працюють безпосередньо з заводом виробником. Одним з лідерів у цій галузі, сьогодні є компанія «Керамік Фест». Фахівці цієї організації можуть надати повну консультацію з придбання та експлуатації теплоізоляційних матеріалів, і запропонують за найнижчою ціною купити Ізовер профі в Харкові.

Ціна на Ізовер з фольгою

Якщо потрібно купити утеплювач «не простий, а вологостійкий», то знайте: мінвата фольгована Ізовер Сауна від концерну «Сен-Гобен» - вірний вибір, як за ціною, так і по тепло- і волого-ізоляційним властивостям. Ізовер фольгований це, по-суті, сендвіч «звичайного» Isover-а, що складається зі скловолокна, і металевої фольги (сплав алюмінію). Для збільшення міцності на розрив її додатково армують сітчастим шаром. Цей утеплювач «заточений» для ізоляції саун або приміщень, де вологість повітря підвищена або вологонепроникність критична.

Фольгування ізовера забезпечує його паро-непроникність і відображення теплового випромінювання назад. У разі використання його в сауні це допомагає прискорити нагрів і зберігати встановлену температуру. А це - чиста економія експлуатаційних витрат.

Купити цей різновид (ціна якої трохи вище) прийдеться і власникам житлових будинках, зведених в зонах підвищеної вологості, і опреатора металевих ангарів та складських будівель.

При укладанні матів необхідно металізований шар орієнтувати всередину теплої зони, залишаючи повітряний зазор в 2 см між внутрішньою обробкою і шаром, який відповідає за теплоізоляцію. Крім того, утеплювач фольгований (isover) встановлюють завжди враспір між напрямними обрешітки. Металізований шар кріпимо до обрешітки за допомогою степлера, стики і шви матів закриваємо липким алюмінізірованним скотчем.

Купити утеплювач ISOVER для звукоізоляції

Чи часто ми - покупці утеплювачів порівнюючи ціни, грамотно оцінюємо інші параметри матеріалів, наприклад - звукопоглинальні характеристики? Адже виробник розробив спеціальну модифікацію мінвати, «заточену» для установки в конструкціях міжкімнатних перегородок і доступну в роздробі по всій країні. Скажімо, набравши, послідовність в пошуковику «ізовер акустик ціна в Черкасах» ми знайдемо 8 пропозицій цього унікального утеплювача щільністю всього 10 кг / м3, з якого можна зібрати прийнятну звукопоглинаючу перегородку. Вимірювання акустики приміщень показали, що подальше збільшення щільності цього матеріалу в 4 рази - з 10 до 40 кг / м3 не збільшує звукопоглинання таких перегородок і індекс ізоляції повітряного шуму не зміняться - складаючи 49 децибел. Щоб покращити акустику в приміщенні, не потрібно збільшувати вартість конструкції і поспішати купити додаткові плити мінеральної вати.

Потрібно інше: продумана конструкція і правильний монтаж. Плити ставляться між профілями без додаткового кріплення. Потім перегородку криють гіпсокартоном, закладаючи шви між його листами спеціальної прокладки стрічкою. Без неї в стиках відбувається формування тріщин, і, як наслідок, падіння звукоізоляції в перегородці на 1-2 дБ. Крім того, шви потрібно ретельно зашпаклювати. Ми рекомендуємо шпаклювати фірмовим, пастоподібним складом "Weber.mur plate gips".

Запам'ятаємо, що покращувати звукозахист в приміщенні ми можемо наступними заходами:

 • збільшуючи товщину перегородки;
 • розділяючи каркас перегородки на дві незалежні частини;
 • використовуючи більш щільні матеріали в конструкції перегородок;
 • збільшуючи кількість листів гіпсокартону (перехід на двошарові конструкції).

Тому, вибравши в Інтернеті пропозиції (скажімо по фразі «ізовер звукозахист ціна») пам'ятайте, що вирішальним фактором все-таки буде вартість і якість послуг фахівця, який може реалізувати унікальні характеристики цієї мінеральної вати правильними конструктивними рішеннями.

Мінвата Isover для фасаду

«Де можна купити утеплювач Isover?» Запитують ті, хто чув про нього від знайомих, вже встановили його. Демократична ціна і хороша дистрибуція дозволили багатьом встигнути купити цей універсальний утеплювач і сформувати позитивну думку про нього, застосувавши його як в вентильованих двошарових системах зовнішнього утеплення, так і в якості звукоізоляції - у внутрішніх перегородках. Запит «isover штукатурний фасад ціна» серед лідерів у пошуковиків в своїй категорії. Оцініть самі: ізовер для фасаду встановлюють без зовнішнього облицювання. Його плити (розмірністю 60х120 см і товщиною від 5 до 20 см) не тільки легкі, але і не змінюються в розмірах при коливаннях температури і вологості, і досить жорсткі, щоб не деформуватися під своєю вагою. Структура волокнистої мінвати надає матеріалу спрямований капілярний ефект: волога мігрує тільки в одному напрямку - від внутрішніх шарів стіни до зовнішніх. Матеріал воістину «козирний» - він легкий, не горючий, має низьку звуко- і теплопровідність (коефіцієнт останньої 0,038 Вт / (м * К)), і простота в монтажі.

Важлива і простота застосування: утеплювач isover фасад клеють своїми руками, попередньо прогрунтовав плиту. Причому грунтують її тим же розчином, що і клеять. Важливо дотримуватися "know-how": при монтажі не менше 40 відсотків площі плити має зв'язуватися (через клей) зі стіною, а вертикальні шви між сусідніми плитами необхідно зрушувати щодо швів ряду плит в кожному нижньому ряду. У пропозиціях продавців «ізовер фасад ціна» фігурують упаковки мінеральної вати обсягом приблизно 0,216 м3, які включають від 2 до 6 плит, в залежності від товщини. Ціна матеріалу різна для плит верхніх шарів і нижніх - адже вони різняться за механічними властивостями, оскільки несуть різне навантаження.

Утеплювач ізовер для даху

Ціна на утеплювач ізовер для покрівлі (скатного даху) давно не є головним параметром при виборі. Миколаїв, Львів, Київ - в будь-якому місті можна знайти більш і менш вигідні пропозиції, для тих хто збирається його купити. Важливо не плутати модифікацію утеплювача (яких приблизно 20) і не скупитися - адже набравши в пошуковику «ізовер покрівельний ціна Миколаїв» виявите у всіх пропозиціях, що вона вище! Матеріал дорожче, тому що додатково обробляється недешевим гідрофобним складом, разюче знижує водопоглинання мінеральної вати. Утеплювач покрівельний ізовер поглинає 80 гр води на кв м мату, при замочуванні на добу, що в 4,2 рази менше ніж у звичайній різновиди. Однак паропроникність, горючість, звуко- і тепло-ізоляційні властивості (коеф. Теплопровідності, Вт / м * К -0,037) не змінюються. І при правильному монтажі цей утеплювач чудово працює в будь-яких кліматичних умовах - від Миколаєва до Мурманська.

Ми спеціально обговорюємо важливість монтажу та правильність складання «пирога» на похилому даху. Пам'ятайте: пароізоляція лягає не між шарами мінеральної вати, а відразу за гіпсокартоном. Є свої тонкощі в укладанні вітрозахисної плівки (мембрани) і пристрої вентиляції дахового простору. Пароізоляція повинна забезпечити 100% герметизацію, інакше пар буде проходити. Таке трапляється коли мінвату пробивають степлером або саморізами при монтажі. Тоді пара проходить через щілини неоднорідною ізоляції і утворюються містки холоду. Такий монтаж можна приймати - адже переваги матеріалу не реалізуються і фірмовий утеплювач покрівельний ізовер буде працювати як звичайна підробка!