Фольгований утеплювач

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар

Купити утеплювач в нинішній час не складе великих труднощів, але куди більше часу необхідно витратити що б підібрати правильний матеріал, що повністю відповідає Вашим потребам і надає в подальшому максимальну віддачу витрачених на нього коштів.

Вартість фольгованого утеплювача невелика, але даний матеріал відмінно справляється зі своїм першочерговим завданням - збереженням тепла, тому що наявний на ньому тонкий шар металу виконує роль відбивача тепла (або ж, навпаки, холоду) і не пропускає його. Найкраще використовувати фольгований утеплювач для стін всередині приміщення, що дозволить йому затримувати тепло і бути менш підданим атмосферним впливам. Так само цей матеріал вологостійкий, досить вогнетривкий і добре справляється з великими навантаженнями. Завдяки цим якостям він універсальний і чудово справляється зі стіновою теплоізоляцією, так само підійде для підлоги і покрівлі. Варто придбати фольгований утеплювач для фасадів так само через те, що він дуже легкий і має невелику товщину - це відмінно зберігає розміри жилої площі приміщення і не створює великого навантаження на саму будівлю.

Купити утеплювач фольгований

Різні варіанти теплоізоляційних матеріалів для будинку:

  1. Односторонній фольгований утеплювач - ціна за м2 найменша з усіх видів. Рекомендований для укладання теплої підлоги, так само підходить і для інших поверхонь з укладанням будь-якої складності. Обов'язково використовувати даний матеріал який відбивається в середину приміщення, в іншому випадку теплоізоляція не дасть результату.
  2. Двосторонній фольгований утеплювач - матеріал, що дозволяє відображати тепло і холод одночасно, що робить його більш ефективним.
  3. Клейка основа - даний вид фольгованого утеплювача купити найкраще для робіт, які виконуються самостійно. Наявність клейкою основи прискорить і полегшить роботу, але про додаткове кріпленні радять все-таки не забувати.
  4. Рельєфний - універсальний фольгований утеплювач. Ціна досить економічна, так як даний матеріал має невелику товщину і, відповідно, дуже легкий і зручний в роботі.

Розібравшись з основними різновидами слід зазначити, що даний вид теплоізоляції володіє двома видами форм:

  • Плитковий - міцний і щільний тепло ізолятор, легко впорається з великими навантаженнями, так само додатково вирівняє поверхню.
  • Утеплювач рулонний фольгований - ціна даного виду менше, ніж плиткового, але він не має високу міцність, легко деформується. Він дуже гнучкий, що рекомендовано для теплоізоляції складних конструкцій.

Так само цей матеріал існує в самостійній формі - спінений поліетилен з шаром фольги і в парі - мінвата з нанесеним шаром фольги. Останній варіант прийнятний для зовнішніх і внутрішніх робіт і значно економить час і зусилля, витрачені на проведення робіт.

Роботи з таким утеплювачем обійдуться за розумною ціною. Фольгований утеплювач на стелю краще вибирати найлегший і гнучкий, тоді як фольгований утеплювач для стін купити можна абсолютно будь-якого виду. При роботі з цим матеріалом слід розуміти, що для найкращого результату необхідно створити ефект термоса. Досягти цього можна лише при укладанні теплоізоляції і зовнішнього шару з повітряним прошарком мінімум два - три сантиметри. Зовнішній шар в обов'язковому порядку повинен бути абсолютно герметичним. Для гарної герметичності рекомендується закладати шви монтажною піною. Для самого матеріалу потрібно використовувати спеціальний скотч на основі тонкого металу - ретельно проклеювати їм шви і уникати накладення частин теплоізоляції один на одного. Так само будуть потрібні будівельний степлер і цвяхи з широкими капелюшками щоб не допустити пошкодження цілісності ізоляції. Варто відзначити, що фольгований утеплювач для стін, ціна якого досить демократична, вимагає точкового нанесення клею, якщо відсутня клейова основа. Даний утеплювач зручно використовувати так само для різних водопровідних і теплопровідних конструкцій, для Теплоізолювання дверей, вікон і різних важкодоступних місць, що робить його незамінним матеріалом для якісної теплоізоляції.

Ціна утеплювача з фольгою

Сьогодні є велика різноманітність будівельних пристосувань, так само безліч видів мають теплоізоляційні матеріали. Велику популярність набирають утеплювачі з фольгою. Ціна їх демократична і, завдяки тонкому прошарку металу в поєднанні з уже відомими теплоізоляторами, дуже економічне проведення будівельних робіт, а так само отримуємо властивості терморегуляції. Утеплювач з фольгою купити варто для максимального збереження тепла в приміщенні. Металевий шар, нанесений на мінвату, встановлюється стороною в середину приміщення і відображає вихідні з нього тепло назад, не дозволяючи йому покинути будівлю. Подібне збереження тепла допомагає підтримувати постійну температуру і створює власний мікроклімат, що ідеально для комфортної експлуатації будівлі.

Рулонний утеплювач з фольгою має не велику вагу і хорошу гнучкість, що зручно для його транспортування і дозволяє з легкістю виконати всі роботи самостійно. Так само можна купити утеплювач рулонний з фольгою в формі плит. Така форма має вже більшу вагу і призначена для великих навантажень на неї. Варто врахувати, що плиткове форма так само дає велике навантаження на фасад будівлі і важка для виконання будівельних робіт у важкодоступних місцях. Купити утеплювач з фольгою для стін з мінватою і невеликої товщини буде досить раціонально, якщо питання залишкової житлової площі актуальне, адже металізована основа значно підсилює теплоізоляційні функції мінеральної вати. Так само популярно використання даного матеріалу в якості підкладки під радіатори без зовнішньої обробки. При такому використанні ефект розсіювання тепла збільшується і дає більш продуктивні результати збереження тепла. Найкраще встановлювати матеріал з повітряним прошарком, яка буде ефективно зберігати внутрішнє тепло. Для теплоізоляції балконів, лоджій, будь-яких невеликих приміщень добре підійде поліетиленовий утеплювач стін з фольгою. Ціна його не велика, але не дивлячись на це він має достатню шумоізоляцією, водонепроникність і невелику товщину, що і дозволить заощадити займаний простір і добре захистить від тепловтрат Ваше приміщення. Даний матеріал можна назвати універсальним, його буде зручно використовувати в Теплоізолюванні абсолютно будь-яких поверхонь, що істотно полегшує роботу з ним і спектр його застосування в різних будівельних роботах.