Утеплювач для стін

Знайдено: 1 - 48 серед 51 товар

Необхідність купити утеплювач для дому це реалії сьогоднішнього часу, зростання цін на опалення і електроенергію висунула питання тепло- та енергозбереження на перші позиції. Як наслідок, спостерігаємо зростання інтересу до різноманітних теплоізоляційних матеріалів для будинку, які можна вільно купити навіть на ринках. Причини популярності недорогих матеріалів на основі керамічних спінених (вата) або волокнистих структур для численних застосувань (стін, дахів, фасадів) не зводяться лише до поняття "ціна". Щоб купити сучасні утеплювачі для зовнішніх, внутрішніх стін, стель і перекриттів замість одного параметра «ціна на утеплювач» рекомендуємо використовувати алгоритм вибору. Розглянемо його докладніше.

Низька ціна на утеплювач для стін

Першими за пріоритетом при виборі розглядаємо зовсім не ціну, а характеристики тепло- і звуко-проводности матеріалів! Високі ізоляційні властивості утеплювачів з базальтової, кам'яної, мінеральної і скловати обумовлені їх структурою. Всі ці матеріали - піни, в яких бульбашки повітря (фаза диспергирования) розділені між собою тендітної кам'яної плівкою (дисперсійна Середа)! Коефіцієнт теплопровідності у такої «кам'яної вати» не перевищує 0,04 Вт / м • К! Так у кам'яної вати знаходиться в межах 0,030 - 0,040 Вт / м ° С. Це краще, ніж у багатьох інших матеріалів - скловати (0,044), керамзиту (0,17), цегли (0,52) або бетону (1,5) що дозволяє укладати його тонким шаром.

Утеплювач для стін будинку

Невелика щільність матеріалів з спінених мінералів (від 100 до 170 кг за куб.м) - друга причина використання їх в будівництві. Переваги легкості такого матеріалу проявляються при його перевезенні, розвантаженні, кріпленні. Та й при установці не потрібно підсилювати несучі конструкції стін!

Чи не горючість, довговічність і екологічність утеплювача з мінеральної вати обумовлені неорганічної природою (згадаймо шкільну хімію) цих видів утеплювача для стін. Будова матеріалу для стін може бути аморфна (склоподібний) або кристалічна (базальт, камінь). Але він завжди складається з інертних молекул, які не реагують з киснем повітря або агресивними речовинами навіть при високих (> 1000oС) температурах. Також ці матеріали не розкладаються і не виділяють небезпечних для людини молекул або радіоактивних частинок, лідируючи за комплексним показником «безпека для здоров'я людини». Ось чому термін експлуатації мінвати перевищує 50 років. І хоча матеріал для стін з мінеральної вати трохи поступається пінополістиролу по теплопровідності і вазі, зате по вогнестійкості та безпеці - набагато перевершує. А механічні властивості (межа міцності на зрушення, стиснення і на розтягнення) у мінвати становить відповідно не менше 50, 100 і 150 кПа, що ставить її поза конкуренцією.

Технологічність. Чим зручніше працювати з утеплювачем для будинку, чим ширше можливості декоративного оздоблення (фарбування) стін - тим для споживача краще. Ціна роботи майстрів буде менше, як і браку в процесі монтажу. Але ж при довгому терміні служби матеріалу змінювати зовнішній вигляд стін (наприклад цегляного будинку) доведеться не один раз.

Важливий і такий показник як проникність пара матеріалу утеплювача - адже зайва волога в приміщенні знижує теплоізоляційні характеристики стін і створює середовище розмноження для цвілевих грибків на стіні. Якщо вихід вологи з житла назовні крізь утеплювач проблематичний, доведеться посилити вентиляцію житла. Установка вентиляції (або примусових припливно-витяжних систем) - це і додаткові витрати, і втрати тепла через вентилювання.

Утеплювач для стін будинку за низькою ціною

Ціна - цей показник залежить як від марки (і виробника) утеплювача, так і ринкової кон'юнктури і логістики продавця. Купити утеплювач для стін в Києві буде дешевше, ніж наприклад, в Одесі через вартість транспортування і «моржу продавця». Однак при інших рівних умовах, чим краще набір споживчих характеристик товару - тим такий утеплювач ( «недорогий») буде дорожче купити! І тут важливо пам'ятати, що цей матеріал ми купуємо в першу чергу не для стін, а для людей, які в них живуть! А значить потрібно купити так, щоб не довелося потім замінювати його на інший.

Утеплювач для дому всередині

Багато фахівців говорять, що використовувати утеплювач внутрішній для стін будинку, це безглузде заняття, але чи так це насправді? Як бути людям, чиї квартири промерзають лютими зимами, якщо стіни досить тонкі, а також, крім як купити утеплювач для внутрішніх стін і використовувати його за призначенням. Неможливість проводити утеплення зовні обумовлено, забороною видозмінювати фасади історичних будівель, безпосередня близькість стіни з сходовою кліткою або шахтою ліфта. У цій статті Ми розповімо, чи є можливість боротися з холодом, коли будь-які операції з фасадом будівлі зовні є марними, а також, чи варто користуватися утеплювачем для внутрішніх стін.

Для того, щоб досягти максимального результату, ціна на внутрішній утеплювач для стін, не повинна бути вирішальним фактором. Це означає, що якщо Ви бачите якісний матеріал, який допоможе Вам і Вашій родині, в перспективі, комфортно почувати себе вдома, як взимку, так і влітку, то не варто намагатися заощадити. Як кажуть - «скупий платить двічі». У нашому магазині, ціна на утеплювач для стін всередині будинку «не кусається». Ми повністю відповідаємо за товар, який представляємо.

Утеплювач для стін всередині

Згадайте, раніше було, що якість і вартість безпосередньо залежали один від одного, і якщо Ви бачите в інших магазинах, що утеплювач для дому всередині нічим не відрізняється від Нашого, але коштує дорожче, це не означає, що у Нас контрафакт. Зараз все кардинально змінилося. Ми отримуємо товари безпосередньо з заводу виробника, і не переплачуємо за посередників, а значить, і вартість нижче, що приємно для Вашого гаманця.

Тим більше, що Наші фахівці роблять для Вас ще одну роботу - повністю перевіряють якість отриманого товару. Тут Ми працюємо повністю на вашому боці, щоб не виявилося, що Ви купили утеплювач для стін будинку всередині, а він не якісний. Раніше, хто пам'ятає, потрібно було довго ходити і вибирати матеріал, відповідний за якістю і за вартістю, а зараз це можна зробити, не виходячи з дому. Можете бути спокійні, купуючи собі утеплювачі всередині будинку, Ви разом з якістю купуєте професійний полімер за мінімальною вартістю.

Для тих, хто не особливо розуміється в процесі, скажімо як є, що внутрішній утеплювач стін використовується менш часто зараз, ніж зовнішній, і є певні проблеми самих операцій зі стінами. Але якщо підійти до процесу з розумом, то Ви будете задоволені результатом.

Утеплювач для внутрішніх стін

Тепер, розглянемо кілька основних моментів, до яких Вам потрібно прислухатися, в разі покупки утеплювача для внутрішніх стін:

  • Необхідна пароізоляція, і в цьому Нам допоможе спеціальна плівка, яка є в одному з розділів Нашого магазину;
  • Паропроникність матеріалу має бути мінімальною;
  • При приклеюванні матеріалу, він повинен трохи відставати від стінки;
  • Приміщення повинно бути вентильованим;
  • Опрацювання стін особливим розчином, який не допускає цвіль і грибок.

Всі ці моменти потрібно врахувати ще до покупки утеплювача для внутрішніх перегородок будинку.

Купити утеплювач для стін всередині

Приміром, ціна внутрішнього утеплювача Техноніколь, варіюється в залежності від виду, масштабу покриття матеріалу і його обсягу. Якщо Ви переживаєте, що не знаєте, скільки і якого матеріалу Вам потрібно, одна з порад - зверніться до фахівця, який все для Вас розрахує і підкаже з кількістю та обсягами тієї чи іншої продукції. Якщо немає бажання або можливості звернутися до фахівця, Ви можете просто подзвонити Нашому фахівцеві, який максимально точно допоможе Вам у розрахунку того чи іншого обсягу роботи, які Вам потрібно виконати, допоможе зробити кошторис, визначитися з кількістю матеріалу і відповість на інші Ваші запитання.

Які матеріали себе проявляють краще, як утеплювачі внутрішні для будинку, складно розповісти в оглядових статтях, адже, це потрібно розповісти чому той краще, а інший гірше. Зараз, найпоширенішим, як по популярності, так і за ціною, утеплювач будинку всередині, є мінеральна вата. Але на скільки це якісніше, ніж, наприклад, укладання пінополістиролу, який менш проводить тепло, не вбирає вологу, а поряд з невеликою вагою, не боїться навантажень і має невелику паропроникність.

Варто відзначити, що абсолютно всі полімери відмінні в своїх проявах при монтажі на стіни. Кожен матеріал, будь то рідка кераміка або мінвата, мають свої відмінні здібності, характеристики, плюси і мінуси. Залежить вибір того чи іншого полімеру від того, на який бюджет Ви розраховуєте, який обсяг роботи і з чим, в більшості своїй, працював професійно Ваш фахівець (або Ви самі). Від себе Ми можемо гарантувати якість, швидкість доставки, допомогу у відповіді на ті чи інші питання і грамотні консультації. Швидкого Вам ремонту!

На жаль, такі випадки непоодинокі. Ціна, особливо по акції, зі знижкою, часто змушує нас зробити помилку і купити сумнівний товар замість дорожчого. Розглянемо для прикладу, добре зарекомендувала себе минвату Isover або Rockwool. Ці утеплювачі отримують шляхом плавлення відібраних гірських порід (або скляної маси у Isover), з витягуванням через штапельні фільєри в тонкі волокна і наступним просоченням сполучною. Так утворюється кам'яна вата з хаотично переплетеними тонкими і еластичними хімічно інертними волокнами. Така «пряжа» забезпечує стійкість утеплювача для стін до деформацій і усадки, а також технологічність! З неї формують міцні вологостійкі зручні в роботі плити утеплювача, з високим звукопоглинанням і міцністю до стиснення. Причому для кожної конструкції будинку - стель, підлог, перегородок, фасадів характеристики плит утеплювача (і ціна) різні.

Щоб правильно купити окремі функціональні конструкції будинку виробник вказує додаткові характеристики для вибору: паропроникність (0,3 мг / (м * год * Па), водопоглинання (1 л / куб м), модуль кислотності, опір точковому навантаженні або коефіцієнт звукопоглинання (60 дБ ). У різних елементів будинку і утеплювачів до них абсолютно різні умови роботи. Відповідно розрізняються вимоги.

Таким чином, щоб купити утеплювач для дому (його даху, фасаду) порівнювати необхідно конкретні конструкційні елементи з утеплювача - з однаковими сферами застосування і, бажано, способами застосування.

Наприклад, задаємо в пошуковик питання «купити утеплювач для стін, ціна недорого» і дивимося чотири - п'ять пропозицій пошукової видачі. Формуємо «шорт-лист» для обдзвону по телефону. У розмові конкретизуємо сферу застосування - «теплоізоляція стін, підлог, перекриттів, скатних покрівель. Скрізь де ізоляція не відчуває навантаження ». З'ясовуємо спосіб застосування, ціни на кріплення і роботу. Усі конкуренти - мінераловатні плити ISOVER KT КЛАСІК - ЕКО / MUL, FOAMGLAS WALL BOARD, ROCWOOL DOMROCK 100 і MASTER-ROK 60 призначені для шумо- і термоізоляції не навантажуємої конструкцій. Вони знижують рівень шуму від зовнішніх джерел на 20-25% і мають подібні параметри теплопровідності. Але навіть оптом купити мінвату можна за різними цінами (у різних дилерів і субдилерів) та й вага і розміри плит різні. Деякі - скловата FOAMGLAS WALL BOARD не можна використовувати з цементними сумішами, так як відбувається хімічна реакція між матеріалами піноскла, тому для наших стін воно не підходить. Зате ціни на три інших матеріала можна порівняти. І тут на перший план висувається ціна доставки і ціни роботи майстрів. Вони то і звужують вибір до одної пропозиції.