Утеплювач для стелі купити

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари

З підвищенням вартості комунальних тарифів на надання тепла багато людей всерйоз задумалися про утеплення власного житла. Причому, раціонально підходячи до питання енергозбереження, українці утеплюють не тільки стіни і холодні підлоги, але і стелі, через які йде велика частина тепла. Особливо це стосується приватних будинків і квартир, що знаходяться на верхніх поверхах висотних будівель. Утеплювач для мансарди з базальтової вати не тільки перешкоджає втраті тепла, але і є відмінним гідроізоляційним матеріалом, а також активно перешкоджає проникненню шумів ззовні в приміщення.

Рулонні утеплювачі для стелі мають ряд істотних переваг:

  • вони легко транспортуються і монтуються на будь-якій поверхні;
  • забезпечують високу безпеку житла в разі пожежі, так як є негорючими матеріалами;
  • абсолютна нешкідливість мінеральної вати щодо навколишнього середовища і людського організму;
  • разом з утепленням відбувається додаткова гідроізоляція приміщення, яка перешкоджає підтікання при порушенні цілісності даху будівлі;
  • мінвата добре вентилюється, запобігаючи появі цвілі і розмноження шкідливих мікроорганізмів, в тому числі грибкових утворень;

Тобто, будь-який, навіть недорогий матеріал, це можливість убезпечити власне житло від несприятливих факторів і форс-мажорних ситуацій. А також утеплювач для стелі будинку дозволяє створити в приміщенні особливий комфорт - влітку, рятуючи від спеки, за рахунок запобігання нагрівання поверхні, а взимку, зберігаючи приємне тепло.

Купити утеплювач для стелі

Утеплювач на стелю будинку можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині або будівельному супермаркеті. Однак, вивчаючи асортимент цих торгових точок можна помітити, що ціна утеплювача стелі, одного і того ж виробника в магазинах може сильно відрізнятися. Подекуди вона може бути істотно завищена, а в деяких місцях продаватися досить дешево, але при цьому рулони мінеральної вати матимуть ознаки пошкодження або значно деформовані.

Хорошим конкурентом звичайним торговельним точкам виступають інтернет магазини, які продають даний товар за ціною, доступною кожному покупцеві. Низька ціна утеплювача на сайтах будівельних віртуальних магазинів пояснюється досить просто - велика частина інтернет майданчиків співпрацюють безпосередньо з виробниками. Це дозволяє їм пропонувати більш прийнятні ціни мінвати, ніж в звичайних магазинах. Адже їм не доводиться витрачатися на транспортування матеріалу, зміст торгової точки, оформлення документації в санітарних і пожежних інспекціях і платити заробітну плату обслуговуючому персоналу. А все це впливає прямим чином на формування кінцевої ціни товару.

Мінвата для стелі

Прямі дистриб'ютори, такі як наш інтернет-магазин будівельних матеріалів, просто організовують доставку до покупця зі складів виробника, де вони вже пройшли повну перевірку і мають відповідну документацію. Таким чином, купити утеплювач для горища за ціною, значно меншою, ніж в звичайних магазинах можна на нашому сайті. Вам потрібно просто переглянути наш каталог, вибрати утеплювач для стелі, ціна і якість якого Вам найбільш підходить, і оформити замовлення. Оплатити покупку Ви можете як готівкою при отриманні товару, так і розрахуватися карткою будь-якого банку.

Купити утеплювач для стелі на нашому сайті - це найкомфортніший спосіб, який збереже ваші сили, особистий час і, звичайно ж, фінанси! Адже ціна мінвати для стелі в нашому каталозі завжди істотно нижче, а доставка прямо до будинку - це зручний і приємний сервіс, який ми пропонуємо кожному, хто бажає купити якісні ізоляційні матеріали в нашому магазині.