Утеплювач для мансарди

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари

У приватному будинку, коли тепло на вулиці, найулюбленішим місцем всієї родини є мансарда. Щоб зробити її теплим і затишним куточком у холодну пору року, необхідно ще на етапі проектування і монтажу даху всього будинку купити утеплювач для мансарди. Він потрібен, щоб захистити приміщення від холодного вітру і низьких температур.

Дуже важливо перед початком монтажних робіт визначиться з тим, який вам потрібен утеплювач для горища. Адже на ринку представлена ​​велика кількість різних варіантів і за вартістю і за матеріалом:

  • виконаний з мінеральних волокон;
  • виконаний з полімерних речовин;
  • виконаний з натуральних волокон.

Утеплювач для мансардного даху

Всі вони відрізняються за матеріалами і призначенням, також вони мають різні характеристики. Переймаючись питанням, який краще з них придбати, потрібно покластися на думку експертів. Вони рекомендують вибирати матеріали на мінеральній основі, які є кращими теплоізоляторами. До мінеральних видів теплоізоляційного матеріалу відноситься шлаковата, скловата і кам'яна вата. Ціна утеплювача для мансарди залежить від виду матеріалу і від його загальних характеристик.

Саме утеплювач - базальтова вата (кам'яна вата) дуже часто використовується будівельниками завдяки великій кількості переваг. Так як мансарда схильна до шуму зовні, цей вид утеплювача є відмінним варіантом - він виконує функцію звукоізоляції. Базальтова вата - біостійка, її розміри не деформуються. Вона є відмінним негорючим матеріалом. У самому приміщенні часто утворюється пара, тому дуже важливою характеристикою, яку повинен мати утеплювач для мансардного даху - це паропроникність.

Купити утеплювач для мансарди

У нашому інтернет-магазині ціна на утеплювач для мансарди, якість товару і його довговічність порадують вас. Всі вироби з представленого асортименту, виконані з безпечних і нетоксичних для здоров'я людини матеріалів.

Зробити покупку дуже легко, наші фахівці допоможуть вам в цьому, порекомендують підходящий Вам утеплювач для покрівлі. Залишайте заявку або телефонуйте, ми відповімо на всі ваші запитання.