Утеплювач для фасадів

Знайдено: 1 - 48 серед 51 товар

C приходом осені дуже актуальним стає питання утеплення різного роду будівель: будинків, квартир, офісів, гаражів і т.д. Утеплювач в рулонах на лицьову сторону будинку ближче до осені майже миттєво розмітають з магазинних полиць по завищеною ціною. Правда, потрібно визнати, що ця продукція затребувана завжди і не тільки з тієї причини, що з її допомогою можна зробити простір проживання більш теплим - фасадний утеплювач привносить ще й додаткові корективи в естетику зовнішнього вигляду вашого будинку або будь-який інший споруди.

Ціна фасадного утеплювача

Купити утеплювач для фасаду сьогодні не проблема, але не завжди просто правильно зорієнтуватися в його величезному асортименті, представленому на ринку будівельних матеріалів. Кожного, хто вирішив придбати телоізаляціонние матеріал фасадний, ціна даного матеріалу неодмінно цікавить. Так ось пам'ятаєте: вибираючи матеріал для ізоляції фасаду, ціна повинна вас цікавити далеко не в першу чергу. Головний орієнтир, щодо якого повинен вибиратися утеплювач для фасаду будинку - це його мінімальна теплопровідність, тобто властивість матеріалу, що дозволяє утримувати тепло всередині приміщення, ізолювати його від холодних повітряних мас.

Крім того, перед тим як купити фасадний утеплювач, варто звернути увагу на коефіцієнт його водопоглинання, що визначає реальний термін використання матеріалу. Доброю вважається та вата, яка вбирає невелика кількість вологи, тобто чинить опір її поглинання.

Як правило, фасадний утеплювач, ціна якого трохи вище середньої, відрізняється високою паропроникністю, що усуває необхідність організовувати в приміщенні систему примусової вентиляції з метою профілактики виникнення в ньому цвілі, грибка.

Вартість утеплювача часто визначається також вагою і щільністю даного матеріалу: чим нижче ці показники, тим вище вартість. Така цінова політика пояснюється тим, що фундамент не можна надмірно перевантажувати, тому більш якісними і затребуваними вважаються саме легкі матеріали. Особливо, коли мова йде про досить старих будівлях.

На вартості утеплювача фасаду позначається і його рівень горючості: матеріал повинен мати високий опір вогню, щоб в разі виникнення випадкового загоряння не сприяти пожежі. Напевно, не варто говорити про те, що облицювальний утеплювач фасаду повинен бути міцним, довговічним і екологічним. Матеріал, якому характерні всі перераховані якості, ви зможете отримати, якщо вирішите купувати наш товар зі складу, ціна його при оптовому замовленні цілком доступна навіть для приватних будівельних компаній, які мають порівняно невеликий бюджет.

Коли для виконання ремонтно-будівельних робіт потрібен утеплювач фасадний, ціна за м2 покупця зазвичай цікавить. Ми можемо впевнено говорити про те, що в нашому інтернет-магазині ці цифри - одні з найнижчих, якщо порівнювати з цінами на аналогічні товари, затребуваними іншими компаніями-постачальниками.

Купити фасадний утеплювач

Практика показує, що на сьогоднішній день одним з найбільш затребуваних будматеріалів є плити Rockwool, які відрізняються хорошими технічними характеристиками: вони негорючі, екологічні, довговічні, паропроникні і шумонепроникні. Можуть бути використані на висоті до 70 метрів.

Мінеральна вата - теж вартий уваги утеплювач для балкона або фасадів будинків, ціна якого, втім, трохи вище в порівнянні з вартістю інших аналогічних матеріалів. Незважаючи на досить високу вартість, мінвату часто вважають за краще багато покупців через те, що вона досить стійка до механічних пошкоджень, легка, легко вкладається в процесі монтажу.

Не менш затребуваними зараз вважаються пінополістирол (легкий, зручний у використанні), пінопласт (легкий, досить жорсткий, зручний в роботі) та ековата (ідеально використовувати під сайдинг).

Більшість будівельних робіт найчастіше пов'язані з необхідністю використовувати утеплювач для штукатурних фасадів, який представляє собою минвату в плитах, що кріпиться спеціальним клеєвим складом. На шар даного матеріалу наноситься штукатурка, яка надає особливого естетичного вигляду будівлі і ефективно захищає звукоізоляцію від руйнівних впливів зовнішнього середовища.

Вибір і покупка будівельних матеріалів - справа вельми серйозна і вимагає певних знань. Саме тому в разі виникнення потреби придбати утеплювальні матеріали для фасаду, звертайтеся в наш інтернет-магазин. Тут вам не тільки допоможуть зорієнтуватися в широкому асортименті товарів і їх вартості, але також дадуть слушні рекомендації, що стосуються сумісності матеріалу з технічними особливостями споруди, яку ви хочете утеплити. Оформити замовлення можна прямо на сайті інтернет-магазину, а ще - скористатися послугою доставки товару в максимально короткі терміни.