Утеплювач для горища

Знайдено: 1 - 38 серед 38 товарів

Готуючись до зимового періоду, жителі багатьох приватних домоволодінь і навіть багатоквартирних будинків намагаються утеплити горища, щоб уникнути втрати тепла і заощадити на оплаті комунальних послуг. Як правило, горищний утеплювач - це мінеральна вата, яка володіє більшою пластичністю, ніж пінопластові листи. Крім того, такий утеплювач для горища будинку здатний не тільки щільно застелити всю поверхню стелі над житловими кімнатами, а й захистити від замерзання труби та інші комунікації.

Перелік факторів на користь утеплення покрівлі:

  • забезпечити збереження тепла в холодну пору року і суттєво зменшити його втрати;
  • збільшити безпеку горищного приміщення, адже мінеральна вата не підтримує горіння і створює додаткову гідроізоляцію;
  • зменшити проникнення шумів ззовні, так як мінвата - прекрасно поглинає будь-які звуки;
  • збільшити комфорт перебування в приміщенні - влітку в захищеному приміщенні не жарко, так як стіни не нагріваються, а взимку - не холодно;

Купити утеплювач для горища

У пошуках магазину, де можна купити утеплювач, ціна якого буде по кишені, а якість відповідати очікуванням може піти багато часу і сил. При цьому немає жодної гарантії, що Ви зможете знайти саме те, що потрібно. Тому найкращим способом пошуку утеплювача для будинку, ціна якого Вас влаштує краще починати з огляду інтернет магазинів і сайтів офіційних представників виробників у Вашому місті.

Переваги інтернет магазинів і віртуальних торгових майданчиків полягає в тому, що ціна утеплювача для горища або будь-якого іншого товару може бути набагато меншою, ніж у звичайних магазинах або на ринках. Це пояснюється досить просто:

  • прямим співробітництвом з виробниками, що дає можливість відправляти великий або рідкісний товар на замовлення прямо з заводів;
  • економією на утриманні точок продажів і великих складів, що істотно впливає на формування вартості товару;
  • відсутністю зайвих найманих працівників - продавців, технічного персоналу, зарплата яких формується за рахунок продажів товарів із завищеною ціною;
  • НЕ потрібності оплати технічної документації - санітарної, пожежної та інших контролюючих державних органів;

Горищний утеплювач ціна

Всі вищевказані фактори, дають можливість придбати утеплювач горища за ціною, значно меншою, ніж на ринках і в звичайних магазинах.

На сайті нашого інтернет магазину є каталог, в якому представлена ​​продукція провідних виробників оздоблювальних і будівельних матеріалів, в тому числі утеплювачів. Тут Ви зможете знайти найбільш підходящу для Вашої кишені мінеральну вату, яка буде відповідати всім запитам.

Співпрацюючи з нами - Ви економите власні сили, фінанси і дорогоцінний час! Якщо Ви вирішили утеплити горище або стіни зовні будівлі будинку, то швидше  ознайомтеся з каталогом наших товарів - в ньому Ви зможете знайти всі необхідні матеріали та інструменти для якісного ремонту!