Базальтова вата в Запоріжжі

Знайдено: 0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Теплоізоляційний матеріал, виконаний з базальту, широко використовується для забезпечення надійної звуко- - і теплоізоляції приміщень громадського, житлового та промислового призначення. Такий якісний будматеріал застосовується робочими для ізоляції підлог, дахів, фундаментів, а так само трубопроводів і кімнат з підвищеним рівнем вологості.

Купити базальтову вату в Запоріжжі

Товар може трохи відрізнятися за матеріалом, який використовується під час процесу його створення, за деякими характеристиками міцності і форми. Можна купити кам'яну вату, виконану двома різними методами: способом витягування в тонкі волокна стандартного скла, або способом їх нагрівання. Крім вище перерахованих складових, виробники можуть додавати в такий товар і миш'як.

Ціна на кам'яну вату в Запоріжжі

Утеплювач виготовляється з 3 основних видів гірських порід: діабазу, доломіту і вапняку. Завдяки їх використанню, одержуваний будматеріал відрізняється досить низькою теплопровідністю, дуже високою температурою плавлення (1000 градусів за Цельсієм) і високим рівнем щільності. Кам'яну вату можна купити в місті Запоріжжі за доступними цінами.