Кам'яна вата в Одесі

Знайдено: 0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Вата, виконана з природного каменю базальту, являє собою міцний матеріал, який складається з тонких волокон. Такі елементи одержують з допомогою розплавлення гірських порід. Завдяки присутності в утеплювачі унікальної волокнистої структури, в матеріалі за короткий проміжок часу може накопичуватися велика кількість повітря, яке практично не переміщається по всьому об'єму продукту. Крім усього цього, кам'яна вата в Одесі володіє невеликим діаметром волокон, який забезпечує товару максимальні характеристики теплоізоляції приміщень.

Кам'яна вата ціна в Одесі

На сьогоднішній день створено два основних типи волокон з природного каменю: штапельні і безперервні. При виготовленні, ці два типи формуються в трохи різні структури, кожна з яких має свої переваги. Наприклад, утеплювач, виконаний у вигляді рулону, є більш містким, а процес його установки у фахівця займе мінімум часу. Від цього фактора і може залежати ціна кам'яної вати в Одесі.

Крім вище перерахованої класифікації, базальтова вата в Одесі ділитися на фольгированную і не фольгированную. Матеріал дуже легко ріжеться ножем і не відрізняється великою вагою, що так само важливо.

Купити базальтову вату в Одесі

Важливо знати, що величезним попитом серед безлічі покупців користується саме фольгований утеплювач, який використовується в якості будматеріалу, придатного для величезної кількості будинків. Даний продукт допомагає сильно заощадити на витратах електроенергії, що сильно відчутно в холодну пору року. Завдяки використанню саме такого утеплювача, будівельникам вдається домогтися надійного подвійного рівня захисту, крім того, максимально якісно запобігати втраті тепла. Всі ці фактори помітно позначаються на загальній температурі будівель.

Перед тим, як купити кам'яну вату в Одесі, не забувайте вивчити її вартість в різних магазинах і придбати ту модель утеплювачів, яка буде відмінно підходити під ваш вид теплоізоляційних робіт.