Утеплювач в Чернігові

Знайдено: 1 - 48 серед 51 товар

 При будівництві житлового комплексу або звичайної споруди важливим етапом їх благоустрою є забезпечення тепла і затишку, щоб навіть в період сильних морозів холод не завадив вашому комфорту. Для цього необхідно попередньо подбати про якісне утеплювання і купити утеплювач в Чернігові. Це питання є актуальним при утепленні фасадів, а також при реконструкції готових споруд. Проектне рішення кожен раз залежить від кліматичних умов місцевості і різновиди будівельного об'єкта.

Мінвата в Чернігові

Фасад - це обличчя будівлі, тому він повинен бути естетичним і виразним. Раніше для утеплення фасадів використовувався пінополістирол (тобто звичайний пінопласт), який при хороших теплоізоляційних властивостях має також ряд недоліків, таких як висока горючість і відносно невеликий термін експлуатації. На відміну від пінопласту ТехноНІКОЛЬ мінеральний відрізняється великим переліком достоїнств. Мінвата не займається, тому що її можна розплавити лише при температурі від 1000 градусів. У той же час добре утримує тепло. За рахунок пористої структури мінвата, ціна в Чернігові на яку цілком лояльна, має високий рівень звукоізоляції. Термін експлуатації цього матеріалу значно більше в порівнянні з іншими утеплювачами, а ще він має високу стійкість до різного роду механічних пошкоджень і деформацій. До того ж мінвата абсолютно не цікава для гризунів.

Купити утеплювач в Чернігові

Мінвата підрозділяється на кілька категорій: шлаковата - побічний продукт металургії сіро-коричневого кольору, при виготовленні теплоізоляційного матеріалу використовуються доменні шлаки; скловата - має волокнисту структуру жовтого кольору; базальтова вата - в основі матеріалу лежать базальтові гірські породи з додаванням карбонатних.

Мінвата - високоефективний утеплювач, в Чернігові завоював гідне місце на ринку будівельних матеріалів і прекрасно зарекомендував себе в будівельній практиці.