Утеплювач для стін купити в Україні

Знайдено: 1 - 48 серед 51 товар

За останні роки процес утеплення приміщень мінеральною ватою стає все більш популярним і затребуваним. І відбувається це не тому, що зими стали холоднішими, а тому, що так суттєво економляться кошти, витрачені на енергоносії. Процес утеплення досить простий, і легко виконується без спеціальної підготовки, тим більше що ціна на зовнішній утеплювач для стін в Україні сьогодні доступна кожному.

Проте, процедура утеплення - це дуже важливий процес, виконувати який потрібно з дотриманням правил технології. В іншому випадку невірно проведені роботи можуть провести до скупчення вогкості і до появи на стінах грибка.

Утеплювач для стін купити в Україні це:

Максимальне зниження тепловтрат приміщення, а так само і істотну економію коштів на опалення.

За рахунок наявності між волокнами мінвати повітряних прошарків (до 95 відсотків), утеплення забезпечить оптимальні кліматичні умови влітку, не пропустивши в приміщення спеку.

Завдяки спеціальному розташуванню волокон, матеріал володіє відмінною паропроникністю. Це означає, що в сирих приміщеннях волога не буде накопичуватися всередині, а буде виходити назовні.

Крім основних функцій збереження тепла, мінеральна вата - це ефективний шумопоглинальний матеріал. Найчастіше вона використовується саме для цих цілей. Особливо з огляду на той факт, що ціна на утеплювач для стін в Україні набагато нижче, ніж на інші звукоізолятори.

Мінеральна вата - це неорганічний, екологічно чистий матеріал, який не представляє небезпеки для здоров'я людей. Але в той же час вата байдужа для тварин, гризуни і комахи ніколи не заводяться в цьому матеріалі.

Утеплювач зовнішній для стін, ціна в Україні

Купити утеплювач для стін в Україні можна в вигляді плит і матах (в рулонах). Не дивлячись на однаковий склад матеріалу, обидва види мають різну щільність і товщину, і застосовуються в утепленні різних складових конструкцій споруди. Тому перед тим як купити утеплювач для стін в Україні, необхідно проконсультуватися з фахівцями.