Мінвата в Сумах

Знайдено: 1 - 48 серед 51 товар

Досвідчені майстри знають, що використання грамотно підібраного утеплювача дозволяє зменшити тепловтрати до 60%. Зараз найбільш актуальними є зовнішнє утеплення фасадів. Поряд з іншими способами благоустрою споруди базальтовий утеплювач Термолайф більш ефективний: він не скорочує внутрішнього обсягу приміщень, дозволяє стінам «дихати», зменшує товщину елементів огорожі. Можливий його всесезонний монтаж.

Застосування якісного утеплювального матеріалу забезпечує комфортний мікроклімат, хорошу звукоізоляцію, надійно захищає від погодних впливів і не дозволяє енергії, призначеної для обігріву, виходити назовні.

Мінеральна вата, купити в Сумах яку можна в нашому інтернет-магазині, є різновидом волокнистих утеплювачів. Якщо вам знадобилася мінеральна вата, ціна в Сумах на цей матеріал вас приємно порадує. Мінвата на основі скловолокна володіє високим рівнем вогнестійкості і пружності, її недоліком є ​​хіба тільки висока ламкість волокон і небезпека пошкодження дрібними шматочками скла в процесі використання.

Утеплювач базальтовий в Сумах ціна

Базальтовий утеплювач, ціна якого на перевезення вище через його об'ємність, має низькі значення теплопровідності. Базальтова вата - вібростійка, стійка до вогню і гідрофобна. Підрозділяється на кілька підкатегорій: м'яка, жорстка і напівжорстка.

М'який базальтовий теплоізоляційний матеріал призначений для систем вентильованих фасадних будівель та благоустрою тих місць, де теплоізоляція не має високих навантажень. Напівжорстка мінвата в Сумах використовується в основному в будинках, що не мають обмежень в швидкості повітряних потоків в вентиляції і висоти споруди. Жорстка мінвата, ціна в Сумах на неї вище, застосовується на фасадах, що піддаються впливу будь-яких навантажень.

Мінеральна вата в Сумах

Купити утеплювач мінеральну вату в Сумах можна в нашому інтернет-магазині. Він здатний ефективно підтримувати мікроклімат в приміщенні. Залежно від різновиду може мати покриття алюмінієвою фольгою, крафт-папером, стеклохолстом.

Базальтова і скловата (мінвата) при впливі води можуть втрачати свої технічні властивості: при намоканні всього на 3% ефективність теплоізоляції знижується до декількох разів. Щоб цього не відбувалося, використовують гідробарьер і паробар'єр для запобігання попадання вологи.