Утеплювач для стін Харків

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

У зв'язку з нинішнім подорожчанням енергоносіїв для більшості жителів країни дуже гостро стоїть питання про теплоізоляцію житлових і виробничих будівель. А так як правильне утеплення знижує тепловтрати приміщення більш ніж на 30 відсотків, вибір ефективного теплоізоляційного матеріалу актуальне як ніколи. Кращим на сьогоднішній день утеплювачем для стін, на думку професіоналів у цій галузі, є мінеральна вата.

Існує дві технології утеплення - внутрішнє і зовнішнє. Фахівці рекомендують другий варіант. Він є найбільш оптимальним тому, що в цьому випадку повністю виключається скупчення конденсату в порах самого перекриття, який може утворитися через різницю температури навколишнього середовища і всередині будівлі. Мінус внутрішнього утеплення ще і в тому, що істотно знижується площа утепленого приміщення. Тому найкращим вибором в Харкові буде зовнішній утеплювач, ціна на нього доступніше, ніж на інші теплоізоляційні матеріали.

Ціна утеплювача для стін в Харкові

Купити такий утеплювач для стін в Харкові - це крім гарантованого зниження тепловтрат, ще й забезпечити повноцінне відведення вологи. Можливо це завдяки високому рівню паропроникності даного матеріалу. Структура волокон мінеральної вати розташована таким чином, що волога з приміщення не накопичується на стінах, а виходить назовні, не затримуючись в волокнах.

Купити утеплювач для стін в Харкові

Складається мінеральна вата з переплетених волокон, в осередках якої знаходиться близько 95 відсотків повітряних прошарків. Завдяки такій конструкції цей теплоізоляційний матеріал володіє і високими звукоізолюючими здібностями. У багатьох випадках радять купити в Харкові утеплювач для стін в рулонах виключно для цих цілей.

Як видно з наведених фактів, мінеральна вата є найоптимальнішим теплоізоляційним матеріалом. А враховуючи, що ціна на цей утеплювач для стін в Харкові істотно нижче, ніж на аналогічні вироби - це, без сумніву, найоптимальніший вибір при теплоізоляційних роботах.