Мінеральна вата в Харкові

Знайдено: 0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Завжди самим ефективним утеплювачем був повітря, природно за умови, що воно сухе і статичне. До цього зводяться функції абсолютно всіх теплоізоляційних матеріалів - знерухомити повітря, але при цьому не допустити його зволоження. На думку фахівців, найвищими характеристиками в цьому плані має мінеральна вата, ціна в Харкові на неї цілком доступна.

Мінераловатний утеплювач складається з волокон, між якими і знаходяться прошарок повітря (не менше 95 відсотків від загального обсягу матеріалу).

Таким вмістом повітря не може похвалитися жоден теплоізоляційний матеріал. Саме з цієї причини, купити мінеральну вату можна не тільки для зниження тепловтрат приміщення, але і в якості ефективного звукоізолятора. Інтернет-магазин «Керамік Фест» пропонує за низькою ціною купити мінвату в Харкові.

Переваги даного утеплювача:

  • Не горить (температура нагріву без втрати якостей досягає 1000 градусів);
  • Має високу стійкість до динамічних і механічних навантажень;
  • Не піддається хімічній дії;
  • Володіє відмінною паропроникністю і звукоізоляційними властивостями;
  • Є екологічно чистим матеріалом;
  • У ньому не заводяться гризуни та комахи;
  • Не викликає корозію металу та інших поверхонь;
  • Ціна на мінвату в Харкові доступніше аналогів.

Ціни на мінвату в Харкові

Кам'яна вата. Волокна кам'яної вати виготовляються з гірських порід базальту (рідше габро або діабазу). Серед усіх видів у кам'яної вати найкращі характеристики по теплопровідності і вібростійкості. Вона має найвищу температуру нагріву (+1000), і є найпоширенішим і популярним утеплювачем. Тим більше, що в компанії «Керамік Фест» можна купити мінеральну вату в Харкові за ціною нижче ринкової.

Скловата. Утеплювач виготовляється на основі склобою і піску. Серед всіх трьох видів, ціна на скловату в Харкові найнижча, однак, у неї і інші характеристики. Купити скловату рекомендують в основному для утеплення виробничих приміщень або будинків, не призначених для постійного проживання.

Мінеральна вата купити в Харкові

Шлакова вата. При виробництві шлакової вати використовують відходи (шлаки) металургійної промисловості. У порівнянні з кам'яною, шлакова вата має меншу температуру нагрівання - до +300 градусів. Також вона володіє високою гігроскопічністю, тому підходить не для всіх поверхонь.

Так як всі три види мають різні характеристики, то і утеплюються ними різні конструкції і види будівель. Ціна на мінвату для фасаду в Харкові невелика, але перед придбанням необхідно проконсультуватися з фахівцями.