Кам'яна вата в Харкові

Знайдено: 0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Головні відмінні риси цього утеплювача, якщо порівнювати його з іншими теплоізоляційними матеріалами - це оптимальне зниження витрат тепла в приміщенні і паропроникність. Структура розташування волокон побудована таким чином, що він, зберігаючи задану температуру, вогкість, не випускає назовні тепло.

Базальтова вата ціна в Харкові

Мінеральний утеплювач - це абсолютно екологічно чистий матеріал. Він має велику популярність при утепленні приміщень в сільськогосподарській і аграрній сфері. На відміну від пінопласту його не можуть зіпсувати гризуни і комахи. Саме тому аграрії вважають за краще купити кам'яну вату, ціна на неї оптимально поєднується з функцією теплоізоляції.

Купити базальтову вату в Харкові

Чи не останній плюс в тому, щоб купити утеплювач з базальтової вати в Харкові це його вогнетривкість, ще велике значення має прийнятна ціна базальтової вати. Так як при формуванні волокон використовуються гірські породи базальту, цей теплоізоляційний матеріал без втрати своїх функцій витримує температуру до тисячі градусів. Навіть в разі перевищення цієї температури або прямого впливу відкритого полум'я волокна не запалюються, а згуртовуються. З огляду на всі ці характеристики купити базальтову вату - це найправильніше рішення при виборі утеплювача.