Купити утеплювач в Харкові

Знайдено: 1 - 48 серед 51 товар

У сучасному будівельному утепленні, як житлових, так і виробничих, промислових приміщень, якщо необхідно купити утеплювач в Харкові, безсумнівним лідером виступить базальтова мінеральна вата. Це дуже міцний, стійкий до механічних і динамічних навантажень, довговічний матеріал. Ціна на цей утеплювач в Харкові цілком доступна кожному.

Вона не горить, не має хімічного впливу, і має найвищї показники збереження тепла і звукоізоляції в порівнянні з більшістю теплоізоляційних матеріалів. Саме тому, професіонали в цій галузі радять при утепленні приміщень купити базальтовий утеплювач кам'яну вату.

Базальтова мінеральна вата це унікальний будівельний матеріал, з безліччю функцій:

  • Зниження тепловтрат приміщення
  • Захист від проникнення спеки
  • ефективна шумоізоляція
  • Властивості паропроникності забезпечують відхід вологи і вогкості з утепленого приміщення
  • Ціна на базальтовий утеплювач нижче, ніж на аналогічні утеплювачі в Харкові за куб

Утеплювачі ціна в Харкові

Виготовлений даний теплоізоляційний матеріал з найтонших волокон розплавлених порід гірського базальту. Між осередків цих волокон знаходиться 95 відсотків повітряних прошарків, від загального обсягу продукту. Зміст такої кількості повітря в складі матеріалу і забезпечує високі показники теплоізоляції і шумоізоляції.

Кам'яні волокна володіють високими водовідштовхувальними здібностями, тому, пропускаючи з приміщення через себе вологу, залишаються абсолютно сухими. Завдяки відсутності в складі вати хімічних домішок, вона не піддає корозії утеплені нею металеві предмети. На функціональність самої вати також не впливають жодні кислотні, лужні або інші хімічні речовини.

Мінеральна вата - це неорганічний, екологічно чистий матеріал, який не представляє небезпеки для здоров'я людей. Але в той же час вата байдужа для тварин, гризуни і комахи ніколи не заводяться в цьому матеріалі.

При утепленні в Харкові фольгованим утеплювачем приміщень для зберігання легкозаймистих матеріалів використовується виключно базальтова мінеральна вата. Вона здатна витримувати температуру до +1000 градусів за Цельсієм, а при відкритому зіткненні з полум'ям відбувається процес спаювання волокон, без спалаху самої вати.

Ціна базальтових утеплювачів в Харкові

Мало того, що на базальтовий утеплювач в Харкові низька ціна, він на відміну від інших видів теплоізоляційних матеріалів досить простий в монтажі, виконувати такі роботи під силу кожному. Вони не вимагають додаткової обробки, такої як: грунтовка, шпаклівка, фарбування. Купити базальтовий утеплювач в Харкові - це значить економно і надійно утеплити свій будинок.

Інтернет-магазин «Керамік Фест» працює в області продажу теплоізоляційних матеріалів більше 10 років, і готовий у будь-який час запропонувати своїм клієнтам професійну і компетентну рекомендацію по вибору і монтажу будь-якого виду утеплювача.