Мінвата в Україні

Знайдено: 1 - 47 серед 47 товарів

Мінераловатний утеплювач - це один з найбільш популярних і затребуваних видів застосовуваного в будівництві теплоізоляційного матеріалу в Україні. Серед інших видів будівельного утеплювача мінеральна вата володіє найвищими якостями теплоізоляції, звукоізоляції і паропроникності.

Мінвату застосовують при утепленні абсолютно всіх технічних конструкцій і вузлів будівлі. Як і інші будівельні матеріали, мінеральна вата розділяється на типи і види. Які відрізняються один від одного не тільки складом і технологією виробництва, але і міцністю щільністю, товщиною і вогнетривкістю і призначаються для різних конструкцій будівлі.

Мінеральна вата ціна в Україні

Сучасний будівельний ринок пропонує придбати за низькою ціною мінеральну вату в Україні у вигляді плит, матів (рулонів) і гранул. Найбільш затребуваними є вата в плитах і рулонах. Ці види застосовуються при теплоізоляції практично для всіх конструкцій споруди:

  • Внутрішні і зовнішні стіни
  • Кроквяна система покрівлі
  • Пол і стеля
  • Внутрішньоквартирні стіни
  • Стельові перекриття
  • При облаштуванні навісного фасаду

Мінеральна вата є екологічно чистим неорганічним матеріалом і абсолютно нешкідлива для здоров'я людини.

Розділяється даний утеплювач за видами використовуваного при виготовленні її волокон речовини:

  • Кам'яна вата - виготовлена ​​на основі гірських порід базальту
  • Скловата в Україні - проводиться з використанням в її складі битого скла і кварцового піску. Ціна утеплювача скловати в Україні одна з найнижчих в Європі.
  • Шлакова вата - виконана з металургійних шлаків доменного виробництва

У ролі сполучного матеріалу виступають фенолформальдегідні смоли. Присутні ці смоли в особливо малих кількостях і не несуть для здоров'я людини ніякої небезпеки, а також не займаються навіть при температурі 1000 градусів за Цельсієм. У разі ж нагріву мінеральної вати понад цю температури, волокна згуртовуються, але не горять.

Купити скловату в Україні

Крім низької ціни на мінвату, всі види мінеральної вати володіють високими показниками вогнетривкості. Через наявність між волокнами вати повітряних прошарків (майже 95 відсотків), вона здатна підтримувати в приміщенні потрібну температуру - взимку виконує функцію збереження тепла, влітку не пропускає спеку. Такими властивостями не може похвалитися жоден вид утеплювача.

Крім здатності знижувати тепловтрати приміщення, а також невисоку ціну на скловату в Україні, вона має високі показники паропроникності. Пар і волога вільно проходять через волокна матеріалу, не затримуючись у ньому. Тому утеплені мінеральною ватою стіни, ніколи не будуть покриватися цвіллю і грибком, навіть в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Володіючи найвищими серед всіх видів утеплювачів теплоізоляційними якостями, мінеральна вата є і відмінним шумопогинаючим матеріалом, і здатна ефективно захистити утеплене приміщення від сторонніх шумів на вулиці. Тому при виборі утеплювача оптимальним рішенням буде купити мінвату в Україні, ціна на неї нижче ніж на інші утеплювачі.

В силу неорганічності і особливостей застосовуваного при виробництві матеріалу, мінеральна вата не представляє ніякого інтересу для тварин і комах - не псується гризунами і термітами. На неї не несуть згубної дії і прямі сонячні промені, вата НЕ зсихається і не дає усадки, а ціна скловати в Україні робить її доступною кожному. Тому при її виборі краще купити скловату в Україні.

Скловата ціна в Україні

Під час виробництва мінерального утеплювача у вигляді плит, на спеціальному обладнанні через розплавлений матеріал пропускається пар, утворюючи при цьому своєрідні нитки. Потім вони просочуються сполучним складом і пресуються.

При виробництві ж мінвати в Україні у вигляді матів (вати в рулонах), волокна не пресуються, а переплітаються між собою. У більшості випадків мінеральна теплоізоляція в вигляді матів, випускається на основі з скловолокна.

Ще одна відмітна виграшна риса мінеральної вати в Україні - це її монтаж. У процедурі монтажу немає нічого складного, і виконати його зможе навіть людина без спеціальної підготовки і досвіду роботи в цій галузі, а в сукупності з ціною мінеральної вати в Україні, це істотно заощадить кошти, витрачені на утеплення. Однак для того щоб убезпечити себе від зайвих розтрат і вірно виконати утеплення приміщення, слід попередньо проконсультуватися з професіоналами, відносно не тільки монтажу, але і вибору типу матеріалу.

Повну консультацію в області теплоізоляції приміщень проводять фахівці компанії «Керамік Фест», а також пропонують купити мінвату в Україні. Вартість мінеральної вати в Україні в компанії «Керамік Фест» набагато нижче ринкової.