Кам'яна вата в Україні

Знайдено: 1 - 47 серед 47 товарів

Такий теплоізоляційний матеріал як кам'яна вата, в Україні на сьогоднішній день є найбільш затребуваним утеплювачем. Він активно застосовується у вигляді основного і єдиного теплоізоляційного матеріалу, як в побутовому, так і в промисловому будівництві, перевершуючи за своїми характеристиками всі аналогічні вироби.

Висока популярність стала можливою завдяки універсальності цього продукту. Купити базальтову вату в Україні - це, на відміну від інших видів утеплювачів, не тільки забезпечити зниження тепловтрат в приміщенні, але і створити відмінну звукоізоляцію. З огляду на невисоку ціну на кам'яну вату в Україні, багато хто купуює її виключно для цих цілей.

Ціна базальтової вати в Україні

Структура волокон матеріалу виготовлена таким чином, що вона має високу паропроникність і не затримує вологу і вогкість в приміщенні, а випускає її назовні. Незважаючи на таку багатофункціональність, ціна кам'яної вати нижче, ніж на інші види утеплювачів.

Такими унікальними характеристиками мінеральний утеплювач зобов'язаний особливому розташуванню волокон: при виготовленні матеріалу вони переплітаються таким чином, що між ними створюються спеціальні повітряні прошарки (приблизно 95 відсотків від загального обсягу виробу). Також завдяки цим прошаркам повітря, мінеральна вата не пропускає в приміщення спеку в літній період, зберігаючи в будинку ідеальні для людини кліматичні умови.

Базальтова і кам'яна вата в Україні

Основні відмінні якості базальтового утеплювача:

  • Здатність протистояти високим температурам. Базальтовий мінераловатний утеплювач витримує температуру нагрівання в 1000 градусів за Цельсієм без втрати працездатності, і є не пальним матеріалом.
  • Цей матеріал дуже стійкий до впливу динамічних і механічних навантажень.
  • Доступна ціна базальтової вати в Україні
  • Високі експлуатаційні показники. Довговічність.
  • Відмінні звукоізоляційні характеристики. Зниження проникнення стороннього шуму на 70 відсотків.
  • Зручність транспортування, зберігання і підйому матеріалу на висоту. У запакованому вигляді мінеральний утеплювач знаходиться в стислому стані (до 300 відсотків)

Легкість монтажу, також один з важливих чинників при прийнятому рішенні купити базальтову вату в Україні. Укладання її можливе на нерівні, кутові, похилі поверхні і не вимагає спеціального досвіду роботи, впоратися з монтажем може навіть непрофесіонал.