Утеплювач в Україні

Знайдено: 1 - 48 серед 51 товар

Сьогодні існує безліч різноманітних теплоізоляційних матеріалів. Одним з кращих, на думку фахівців в цій області, є, виготовлена ​​на основі гірських порід базальту, кам'яна вата. Вона застосовується у всіх сферах утеплення і підходить для ізоляції будь-яких технічних конструкцій будівель. У багатьох випадках купити базальтовий утеплювач в Україні - це єдино вірне і можливе рішення, там, де інші матеріали не зможуть виконувати необхідні функції ізоляції.

Купити утеплювач в Україні

Виготовляється кам'яна вата на основі розплавлених гірських порід базальту, рідше кобальту і доломіту. Існує також шлаковая вата, якщо купити цей утеплювач в Україні, ціна буде трохи нижче, але і гірша якість. Найчастіше її застосовують при теплоізоляції приміщень, не призначених для постійного перебування там людей або для тимчасових споруд. Для того ж, щоб домогтися максимального ефекту теплоізоляції краще купити базальтовий утеплювач в Україні, ціна на нього не набагато вище.

Виробництво кам'яної базальтової вати відбувається в кілька етапів:

Підготовлену сировину з гірських порід базальту доводять до температури у 2000 градусів за Цельсієм і продувають повітрям під високим тиском.

У спеціальних установках отриманий матеріал різко остуджують при низьких температурах.

Отриманий матеріал поділяють на частини необхідної форми і розміру.

З метою оптимізації теплоізоляційних властивостей покривають фольгою. Якісний фольгований утеплювач в Україні завжди є в наявності в магазині «Керамік Фест». У «Керамік Фест» ціна на фольгований утеплювач в Україні найнижча серед аналогічних компаній.

Базальтовий утеплювач купити в Україні

Крім своїх основних властивостей, мінеральна вата є і відмінним звукоизолятором. Тому, якщо купити в Україні цей утеплювач для стель, то можна назавжди позбавити себе від стороннього шуму. А наявність в її складі такої кількості повітряних прошарків, забезпечує не тільки збереження тепла в холодну пору року, але і захищає від проникнення спеки в літній період.

Крім того, завдяки своїй волокнистій конструкції, цей теплоізоляційний матеріал має високі показники паропроникності. Це означає, що волога не буде накопичуватися як у самому матеріалі, так і в приміщенні, а повністю вийде назовні через волокнисту структуру. Така здатність мінеральної вати позбавить стіни від цвілі і грибка навіть у вологих і сирих приміщеннях.

Базальтова мінеральна вата є абсолютно негорючим теплоізоляційним матеріалом. Вона здатна витримувати температуру до 1000 градусів за Цельсієм, без втрати своїх основних якостей. Навіть при нагріванні понад цієї температури або при безпосередньому контакті з вогнем, базальтова вата не горить, а плавиться, не пропускаючи загоряння в сусідні приміщення.

Чи не останній критерій при виборі покупки утеплювача з кам'яної вати - це його монтаж і низька ціна цього утеплювача в Україні. Його укладання не складний процес, впоратися з яким можна самостійно. Однак слід враховувати, що матеріал випускається як в плитах, так і в рулонах. Кожен з цих видів призначений для певної конструкції будівлі. Тому перед тим як купити базальтовий утеплювач в Україні слід проконсультуватися з фахівцями.

Докладні консультації щодо придбання та монтажу утеплювачів, безкоштовно надають співробітники компанії «Керамік Фест». Маючи багаторічний досвід роботи в сфері утеплення, фахівці компанії допоможуть купити якісний базальтовий утеплювач в Україні, ціна на який буде набагато нижчою за ринкову.