Базальтовий утеплювач

Знайдено: 1 - 45 серед 45 товарів

У зв'язку зі стрімким розвитком технологій, велику популярність в будівництві отримало проведення якісної теплоізоляції будівель. Це обумовлено тим, що з кожним днем ​​все більше і більше зростають обсяги капітального будівництва теплоенергосберегающіх об'єктів. Велику популярність серед всіх теплоізоляційних матеріалів отримав базальтовий утеплювач для даху. Він не тільки екологічно чистий і не приносить шкоди навколишньому середовищу, а й необмежений по тривалості експлуатації, крім того, не вимагає проведення передчасного ремонту.

Базальтові утеплювачі для мансарди виконують дуже важливу роль, тому до вибору даного будівельного товару потрібно підходити з особливою уважністю і певним багажем знань. Перед тим, як купити базальтовий утеплювач, необхідно добре ознайомитися з особливостями клімату навколишнього середовища в конкретному регіоні. Саме такі чинники в першу чергу визначають всі найважливіші характеристики товару: його товщину і щільність. Наприклад, що ізолює вата для покрівлі, яка відрізняється невеликою товщиною, може бути використана в районах, де часто спостерігається підвищена температура повітря. Вироби з набагато більшою товщиною, є більш актуальними для використання в більш прохолодних регіонах країни.

Переваги базальтового утеплювача з фольгою

Такий вид товарів для теплоізоляції будинків рекомендується використовувати для утеплення усіляких банних приміщень, які завжди відрізняються трохи підвищеним рівнем вологості і особливим температурним режимом. Перед тим, як купити базальтовий фольгований вогнетривкий утеплювач, потрібно добре вивчити всі його особливості і плюси, які виділяє даний тип будматеріалів від інших:

  • відсутність здатності поглинати воду;
  • максимальні показники теплоізоляції, пароізоляції і гідроізоляції;
  • високий показник стійкості до впливу різких перепадів температур (використовується в лазнях, де температура повітря може підніматися до 150 градусів за Цельсієм);
  • дуже проста і легка установка, яка не займе багато часу.

Базальтовий утеплювач ціна

Будівництво будь-якого спорудження вимагає багатьох ресурсів і матеріалів. Зокрема, без використання утеплювача підтримувати комфортну температуру в приміщенні було б вкрай складно, та й дорого. Найчастіше додатково утеплюють стіни та покрівлю. З цією метою купується базальтовий утеплювач, ціна якого повністю виправдана його оптимальними технічними характеристиками. Цей матеріал являє собою легкі негорючі плити з мінеральної вати, тепло- і звукоізоляційний.

На сьогоднішній день, ціна за куб даного матеріалу цілком влаштовує більшість будівельників - один з найбільш затребуваних в Європі матеріалів. Його вважають за краще завдяки тому, що ціна за м2 цілком доступна. Крім того, він негорючий (плавиться лише при температурі понад 1000 градусів), паропроникний, біостійкий (гризунам і різним мікроорганізмам він не припадає до смаку), відрізняється стабільними розмірами (може стискуватися і відновлюватися до початкових розмірів).

Найбільш часто покупці замовляють у нас базальтовий утеплювач для вентельованних фасадів, ціна його може дещо змінюватись в залежності від сезону і кількості поставок даного матеріалу на склади. Утеплювач для даху базальтовий, ціна якого практично дорівнює вартості матеріалів утеплювачів для стін, затребуваний через те, що він використовується при спорудженні практично всіх будівель. Також часто купується  базальтовий утеплювач для стін, ціна якого зростає з настанням холодів.

Останнім часом все більш затребуваним стає фольгований базальтовий утеплювач, ціна якого, як правило, теж обумовлюється різницею між попитом і пропозицією. Цей матеріал може бути використаний в якості вогнезахисту, а також як ефективний теплоізоляційний засіб.

Перед вами можуть стояти різні будівельні завдання і в кожному випадку купити базальтовий утеплювач, ціна за м3 якого здасться вам найбільш прийнятною, можна в нашому інтернет-магазині. Просто виберіть потрібний товар, уважно ознайомтеся з його технічними характеристиками, додайте в віртуальну корзину і чекайте зворотного дзвінка від менеджера-консультанта, який, уточнивши деякі нюанси покупки, організує доставку покупки за вказаною вами адресою. Так що можете не витрачати час на виснажливі походи по магазинах і не думати про те, де взяти транспортний засіб для доставки будматеріалів - ми надамо висококласний сервіс, який включає всі послуги, необхідні для комфортної покупки.

Зверніть увагу на те, що вартість будівельних матеріалів для утеплення може завищуватися на ринку через всіляких штучних цінових накруток з боку постачальників. Наш же інтернет-магазин пропонує високоякісну продукцію від виробників, не завищуючи її вартості.

Базальтовий утеплювач купити

При будівництві нового заміського будинку, облаштуванні дачі досить часто використовують базальтовий утеплювач фасадний. Цей матеріал можна назвати ідеальним засобом, що допомагає надати споруді не тільки гарний естетичний вигляд, але також створити комфортні умови для проживання в ньому. Тож не дивно, що базальтовий утеплювач для фасаду - досить затребуваний в сучасному будівництві матеріал.

Фасадний утеплювач базальтовий, будучи різновидом мінеральної вати, своїми характеристиками в значній мірі перевершує інші аналогічні матеріали. Якщо ви вирішите купити базальтовий утеплювач фасадний в нашому інтернет-магазині, то напевно звернете увагу, що додатковою перевагою є запитувана нами ціна на базальтовий утеплювач для фасаду. На відміну від інших торгових мереж ми продаємо будматеріали по закупівельній вартості.

Фасадний базальтовий утеплювач, ціна якого цілком доступна і виправдана хорошими технічними характеристиками, може бути використаний з комплексної метою: він утеплить стіни споруди, захистить приміщення від небажаних вуличних шумів, захистить стіни від негативного впливу атмосферних опадів, а також допоможе зовні прикрасити ваш будинок. Цьому матеріалу не страшна підвищена вологість: навіть коли на нього потрапляє вода, то не проникає всередину нього, тому його теплоізоляційні властивості залишаються як і раніше високими, а зовнішній вигляд не псується.

Висока опірність вогню - додаткова перевага фасадного базальтового матеріалу. А ще він досить щільний, міцний і цілком безпечний, тому що виконується з базальту, тобто натуральної сировини. Виходячи з цього, може бути використаний при будівництві та ремонті дитячих і медичних установ, що вимагають високої екологічної безпеки.

Хороші технічні характеристики даного матеріалу повністю виправдовують його досить високу вартість. Спробуйте використовувати його в своєму будівництві - і ви неодмінно залишитеся задоволені його технічними характеристиками і тривалим терміном служби.