Утеплювач базальтова вата

Знайдено: 1 - 45 серед 45 товарів

Утеплення будинків - один з найпоширеніших способів збереження тепла в зимовий період, запобігання зайвого нагрівання стін і повітря під час спеки, а також зменшення витрат на опалення та електроенергію. З безлічі утеплювачів, які є на ринку будівельних матеріалів, все більше людей вважають за краще купити утеплювач з базальтової вати. Така популярність теплоізоляції з мінеральної вати пояснюється її істотними перевагами в порівнянні з більш дешевими аналогами з штучних полімерів.

Купити базальтову вату, це означає:

  • придбати якісний сучасний матеріал, який відповідає всім вимогам безпеки всесвітньої організації здоров'я;
  • окупити витрати на ремонт протягом найближчих декількох років за рахунок істотної економії на споживанні і енергоресурсів;
  • разом з утепленням отримати додаткову ефективну звукоізоляцію, яка буде перешкоджати проникненню шумів ззовні і зменшить чутність розмов, що відбуваються всередині приміщення;
  • збільшити гідроізоляційні властивості стін, стель і перенести точку утворення конденсату назовні;
  • забезпечити нормальну вентиляцію приміщення і, як наслідок, уникнути накопичення неприємних запахів в перекриттях і освіту шкідливої мікрофлори, в тому числі грибків і плісняви;

Базальтова вата ціна

Багато жителів квартир, що знаходяться на верхніх поверхах багатоповерхових будинків крім утеплення стін, також покривають теплоізоляційним шаром стелю. Базальтова вата на стелі запобігає витоку тепла через холодні горищні перекриття, а також створює додаткову гідро- і шумоізоляцію.

Покрівельна базальтова вата широко використовується власниками приватних будинків. Вона допомагає поліпшити умови життя в приміщенні, зменшити витрату сировини, що йде на опалення будівлі і запобігти підтікання даху. Крім того, якщо в будинку використовується горищний простір як житлове приміщення, найчастіше відбувається утеплення базальтовою ватою мансарди. Таким чином, кімнати під дахом набувають власний неповторний затишок і стають придатними для відпочинку або ж активного проведення часу.

Ще однією перевагою цього виду утеплювача є доступна вартість базальтової вати. Тому багато хто використовує її для утеплення господарських будівель у дворі - літніх кухонь, флігелів, майстерень, лазень і навіть сараїв, забезпечуючи домашніх тварин теплом в холодну пору.

Купити базальтову вату

Для забезпечення комфортних умов роботи персоналу або приємного проведення часу клієнтів мінеральною ватою все частіше утеплюють виробничі і комерційні приміщення. Ресторани, клуби, невеликі цехові кімнати і офіси стають теплішими, в них утворюється привітна атмосфера. Власники цих будівель отримують можливість зменшити витрати на забезпечення теплом приміщень взимку, і на електроенергію, що живить системи кондиціонування влітку.

Ціна утеплювача з базальтової вати

Вартість базальтової вати за 1 м3 визначається якісними характеристиками матеріалу. Чим вище щільність, нижче теплопровідність - тим вона дешевше. Так само важливим фактором, що визначає ціну базальтової вати, є наявність додаткових шарів, що створюють відображення теплового екрану. Фольгована мінвата зазвичай продається в рулонах і її використовують для створення зовнішньої теплоізоляції стін. Ціна базальтової вати з фольгою товщиною 100 міліметрів на даний момент складає приблизно 180 гривень за квадратний метр. При цьому ціна базальтової вати за м2 товщиною в 50 міліметрів практично в два рази дешевше.

Фасадна базальтова вата

Утеплювачі з мінеральної вати без фольги коштують трохи дешевше. Наприклад, мінвата в рулонах товщиною в 100 міліметрів обійдеться максимум в п'ятдесят гривень за квадратний метр. Крім того вона має універсальне призначення, тобто може використовуватися для створення теплоізоляції не тільки стін, але і горищних приміщень, мансард, стель і підлог. Купити її можна без проблем в будь-якому будівельному магазині або у нас на сайті. Вибираючи якісний утеплювач, не забувайте звертати увагу на його технічні характеристики - щільність, теплопровідність і товщину. Так само важливо заздалегідь визначитися з формою теплоізоляційного матеріалу. Плитка відмінно підходить для покрівлі та зовнішнього утеплення стін, мати великого розміру для утеплення промислових об'єктів або великих площ, рулони для внутрішнього і зовнішнього утеплення квартир і приватних будинків.

Базальтова вата з фольгою

Утеплювач фольгованої базальтової вати є найкращим способом ефективного заощадження тепла в житлових приміщеннях. Базальтова вата з фольгою створює своєрідний екран, який не тільки закриває всілякі щілини на поверхні, але і відображає назад тепло всередину кімнати. Цей матеріал зручно використовувати в якості теплоізоляції не тільки на стінах. Його з успіхом застосовують для створення комфортних умов в горищних приміщення, розміщених під дахами приватних будинків або багатоповерхівок. Мансарди і пентхауси стають більш затишними і теплими, коли їх стіни, підлоги і особливо стелі утеплені мінеральною ватою.

Фольгированную базальтову вату купити можна практично в будь-якому спеціалізованому магазині будівельних матеріалів. Залежно від виробника і технічних характеристик - щільності, теплопровідності і товщини матеріалу вартість утеплювача може кардинально відрізнятися. Найбільш адекватна і доступна ціна базальтової вати з фольгою представлена в інтернет магазинах. Здійснюючи доставку клієнтам до місця проведення ремонтних або будівельних робіт прямо зі складів виробника, віртуальні торгові майданчики можуть надати своїм покупцям найбільш прийнятну вартість товару. А контроль якості замовлення під час відвантаження запобігає безглузді ситуації, що тягнуть обмін або повернення покупки.

Базальтова вата в рулоні

Утеплювач для фасаду з базальтової вати здатний не тільки обмежити втрати тепла в опалювальний період, але додати зовнішньому вигляду будівлі новий оригінальний вигляд. Фасадна базальтова вата, після фіксації її на зовнішній поверхні стін, покривається захисним армируючим шаром, який можна декоративно оформити в залежності від уподобань власника будинку. Це може бути класичне рішення, витримане в загальному стилі з архітектурними особливостями конкретної міської вулиці або ж ексклюзивне, що допомагає виділитися оригінальним видом серед однакових будівель.

Крім того, базальтова вата на фасаді має ряд додаткових технічних характеристик, що дозволяють істотно поліпшити безпеку і комфорт проживання. Справа в тому, що органічна мінвата створює додаткову звукоізоляцію поверхонь, запобігаючи проникнення в будинок сторонніх шумів ззовні. А також цей матеріал перешкоджає підтікання стін, стель та покрівлі під час дощів. У будівельних супермаркетах і спеціалізованих інтернет магазинах фасадна базальтова вата ціною не набагато сильно відрізняється від інших утеплювачів. Однак її якісні характеристики та особливості значно перевершують всі інші матеріали, виготовлені з штучних полімерів, наприклад, пінополістиролу.

Базальтова вата в рулонах ціна

Базальтова вата в рулонах - це універсальний утеплювач, який можна використовувати для забезпечення теплоізоляції стін житлових кімнат, покрівлі горищних приміщень, мансард і стель квартир, що знаходяться на верхніх поверхах. Покращена модифікація - фольгована базальтова вата в рулонах є ще більш ефективним засобом запобігання витоку тепла взимку і нагрівання стін в жарку пору. Крім того, завдяки пористій структурі і гнучкості, мінвата прекрасно прилягає до будь-яких поверхонь. Фіксування утеплювача за допомогою спеціального клею дозволяє уникнути руйнівної перфорації, необхідної для кріплення жорстких форм інших матеріалів, що утеплюють, наприклад листів пінополістиролу. Базальтова вата в рулонах ціною не набагато вище аналогів, виготовлених з штучних полімерів. Однак вона гарантовано прослужить кілька десятків років без втрати якісних і технічних характеристик. Тому цей утеплювач користується популярністю і часто використовується для створення теплоізоляції не тільки житлових будинків, але і офісних, виробничих і комерційних приміщень.