Мінеральна вата

Знайдено: 1 - 45 серед 45 товарів

Будівельна мінеральна вата - це незамінний помічник в обробці приміщень і їх ізоляції. Висока якість і прийнятна ціна, як матеріалу, з якого робиться даний ізоляційний продукт, так і самої вати, пояснює її популярність у фахівців. За допомогою цього матеріалу, проводиться утеплення стін, як всередині приміщення, так і зовні, а так само, даху. Варто зазначити, що для термо- і звукоізоляції мансарди, мінеральна вата використовується, як основний засіб.

Якщо говорити про час використання в якості утеплювача, мінеральна вата використовується досить давно. Всім відома, скловата (наприклад), застосовувалася при будівництві будинків, як теплоізоляційний матеріал, в підвальних приміщеннях, на горищах та інше. Але всередині будинку, як утеплювач стін, мінеральною ватою почали користуватися не так давно.

Купити мінеральну вату зараз можна в будь-якому будівельному супер- або гіпермаркеті, а так само в Нашому інтернет-магазині. Для того, щоб її придбати, Вам потрібно знати, який з підвидів Вам необхідний. До слова сказати, мінеральна вата має такі підвиди:

 • скловата;
 • Шлакова вата;
 • Кам'яна вата.
 • Так само, випускається даний матеріал з поправку на потрібну щільність і жорсткість. Залежно від того, наскільки щільний утеплювач Вам потрібен, необхідно знати розрахунок кількості кілограм ваги, на 1 мінеральної вати.

У Нашому інтернет-магазині, Ви можете купити мінеральну вату повністю довіряючи перевірці Наших фахівців. Адже, ще не так давно, мінеральну вату для будівництва купували виключно в спеціалізованих торгових центрах і магазинах, досить дорого, враховуючи поширення даного товару. Зараз все сильно змінилося ... Ви можете перебувати навіть в іншому місті, в затишному кріслі, за власним комп'ютером, і переглядати теплоізоляційну мінеральну вату, її ціну, характеристики і обсяги. Чому раніше були (і залишаються) в спеціалізованих магазинах високі ціни, а в нашому магазині, мінеральна вата недорога, без необхідності зберігання продукції і ряду посередників. Наша цінова політика досить гнучка, оскільки утеплювач з мінеральної вати Ми отримуємо безпосередньо з заводу - виробника. Поряд з цим, у Нас немає необхідності відкривати величезні склади для утримання великої кількість товару. Через те, що ми не допускаємо неякісну продукцію, а також, кожна партія - з максимальною швидкістю досягає клієнта, Ми не стягуємо зайві гроші за «залежаний товар».

Кожне приймання продукції проводять виключно професіонали, які перевіряють якість, необхідні обсяги, після чого, відправляють необхідне замовлення. Виходячи з цього, Ви можете бути спокійні за замовлення, адже він буде доставлений в терміни, в тому числі і тієї якості, який був позначений на сайті. Ціна, зазначена на сайті, по покупці вати мінеральної м2 є гарантом якості і підтвердженням наявності товару.

Основними характеристиками мінерального утеплювача є:

 1. Фізична протидія до грибкових уражень матеріалу і навалам різних гризунів;
 2. Матеріал не змінює своїх розмірів весь час експлуатації, що повністю захищає стіни від зайвих нестиковок і допомагає зберігати тепло;
 3. Не вбирає вологу, що дозволяє матеріалу зберігатися в цілості і не видозмінюватися, виконуючи свої функції протягом всього терміну експлуатації.
 4. Паропроникність ізоляційного матеріалу дозволяє відмінно видаляти з приміщення зайву вологість, залишаючи комфортний мікроклімат.
 5. Високий рівень звукоізоляційних властивостей, сприяє збереженню тиші і блокування зайвого шуму, що поширюється поза приміщенням.
 6. Низька ступінь теплопровідності здійснюється великою щільністю, і дозволяє зберігати прийнятну температуру будинку, як влітку, так і взимку.
 7. Вогнестійкість матеріалу.
 8. Екологічна чистота матеріалів, з яких робиться утеплювач.
 9. Швидкість і зручність монтажу.

Ціна мінеральної вати

Як Ви можете бачити, ціна, за яку можна купити утеплювач (мінеральну вату), це вартість не просто матеріалу, але і всіх тих якостей, які вказані в характеристиках. Думаю, Ви погодитеся, що цей матеріал коштує тієї ціни, яка вказана на нашому сайті.

Будівництво або ремонт, це завжди великі витрати, і будь-який господар шукає можливості заощадити. Але, як кажуть фахівці, економити на якості матеріалів, це неправильно. Скільки було різних прикладів, коли господарі квартири пробували економити на товарах, типу «ціна-якість». Купити недорого мінеральну вату можна, головне, щоб не помилитися в виборі ціни перед вибором якості. При виборі більш дешевих товарів, всі основні проблеми «спливають», але по-різному. Одні товари, в результаті, є контрафактом, а інші, виявляють свої проблеми в процесі експлуатації, і не відомо, який із варіантів, краще. Виходячи з цього, при покупці мінеральної вати недорого, на нашому сайті, можете бути спокійні. Це буде пряма економія без ризику втратити в якості.

У Нашому інтернет-магазині Ви можете знайти мінеральну вату для даху, мансарди, стін, як всередині, так і зовні приміщень, за прийнятними цінами. Якщо з утепленням даху все ясно, то в утепленні будинку є деякі питання. Наприклад, багато фахівців вважають, що утеплення всередині квартири або будинку, є поганим вкладенням грошей з багатьох причин. Але, що робити, якщо будинок є історичною цінністю, і стіни ні в якому разі, не можна видозмінювати, а взимку холодно ... Якщо користуватися порадами професіоналів, мінеральна вата для стін всередині приміщення, допоможе вирішити питання холоду в будинку, якщо використовувати її з професійною точністю .

Для того, щоб купити мінеральну вату (утеплювач), в Нашому інтернет магазині, досить просто оформити своє замовлення, або зателефонувати Нашим фахівцям за вказаними телефонами. Вони розкажуть Вам всі основні питання, щодо продукції та дадуть відповіді на будь-які Ваші питання, щодо утеплення приміщень.

Купити мінеральну вату для фасадів

Будь-які будівельні роботи по обробці приміщень, немислимі без мінеральної вати, ціна на яку варіюється в залежності від обсягів і щільності матеріалу. На даний момент, попит на мінвату великий, оскільки, матеріал відрізняється якістю, досить легкий в монтажі, а так само, має низьку вартість. Даний полімер використовується для обробки, як всередині, так і зовні приміщення. Правда, ціна утеплювача для стін з мінеральної вати буде відрізнятися від матеріалу для покрівлі або стелі. Так буде відбуватися, бо обсяги робіт будуть відбуватися різні, а так само, потрібна буде вата різної щільності. Таким чином, ціна мінеральної вати за м3, буде відрізнятися в різних модифікаціях даного продукту.

У Нашому інтернет-магазині представлені ціни на утеплювач (мінеральна вата) за м2. Вам надана можливість, навіть не виходячи з дому, замовити собі найякісніший будівельний матеріал, та ще й за вигідними цінами. Сьогодні не потрібно купувати утеплювач з мінеральної вати, за цінами, вищими за ринкові, переконуватися в якості матеріалів і працівників спеціалізованих центрів. Ми працюємо безпосередньо з заводами - виробниками, які постачають Нам продукцію безпосередньо. Наші фахівці, під час приймання перевіряють якість всієї партії, перш ніж доставити її Вам. Таким чином, в ціну за мінеральну вату за 1 м3, входить не тільки якісний товар, але ще і перевірка продукції фахівцем, швидка доставка і Ваш комфорт, як в момент замовлення, так і під час прийому матеріалу.

У разі, якщо Ви точно не знаєте, який обсяг роботи по утепленню приміщення, а так само, не впевнені в плані вибору марки, щільності і виробника, рекомендуємо Вам звернутися до професіонала, який підкаже Вам все докладно, а від Вас необхідно тільки перейти на наш сайт, і, побачивши потрібний вид мінеральної вати і її ціну за куб, узгодити з нашим фахівцем дату доставки і спосіб оплати. Ціна утеплювача з мінеральної вати, найчастіше, в інших магазинах або спеціалізованих центрах (гіпер- і супермаркетах), варіюється через необхідність зберігання продукції, буває, і на протязі декількох місяців, або, орієнтації на «будівельні місяці». Ми ж, орієнтуємося на людей, які хочуть купити якісний товар, і не хочуть переплачувати. Саме з цього, ціна на мінеральну вату за м2, представлена ​​в нашому інтернет-магазині, є відмінним прикладом співвідношення «ціна-якість».

Професіонали радять - ніколи не жертвуйте якістю в ім'я економії коштів. Але Ми розуміємо, що будівництво, або ремонт, це процеси, в яких без витрат, будь то силових або грошових, не обійтися. Тому, всі хочуть заощадити хоч на чомусь – для того, аби пройти ремонт до кінця. Ви можете запитати, так чому ж люди купують, наприклад, мінеральну вату для покрівлі, ціна якої, нехай не така висока, але щодо якості можуть бути сумніви ... Тут відповідь очевидна - краще рівномірно, але по всьому периметру, ніж щось чогось не врахувати, адже холод або вода, знайдуть слабкі точки в Вашій будівлі. Саме з цього, не варто вдивлятися в ціну на мінеральну вату для стелі, адже ніколи не знаєш, вийшло чи ні, поки не зрозумієш, що вже пізно. Як то кажуть, скупий платить двічі. Адже не хочеться половину зими проводити в холоді, коли вся сім'я знає, що на будівництво і утеплення було витрачено досить багато коштів і сил.

У багатьох постачальників, ціни на утеплювач з мінеральної вати коливаються. Це відбувається, тому що, в зв'язку з великим вибором місць, кожен намагається виграти в ціновій політиці, Ми ж працюємо для Вас. Нам набагато приємніше, якщо Ви отримаєте те, що хочете, а саме, якісний товар і можливість заощадити. Таким чином, вартість багатьох матеріалів на нашому сайті, досить низька.

У разі, якщо Вам необхідна консультація по характеристикам мінеральної вати, ціною або обсягами, просимо Вас зв'язатися з Нами по телефону, який Ви можете знайти в розділі «контакти». Ми відповімо на будь-які Ваші запитання та допоможемо зробити правильний вибір на користь того чи іншого матеріалу.

Кожне будівництво і кожен ремонт не обходиться без будь-яких введень в конструкції стін приміщення, як всередині, так і зовні. Сьогодні, хотілося б звернути Вашу увагу, на матеріал, який відмінно себе зарекомендував на ринку утеплення житлових приміщень, завдяки своїй якості та вартості - мінеральна вата.

Вартість мінеральної вати за м2

У нашому магазині ви можете побачити вартість мінеральної вати за м2. Відразу можна сказати, що за цю ціну Ви купуєте не просто якісний продукт, який пройшов перевірку і був зроблений, згідно ДСТУ. Ви купуєте комфорт у Вашому будинку, і ви вже його відчуваєте. По-перше, Ви зараз не перебуваєте на околиці міста в спеціалізованому будівельному магазині, де фахівець намагається Вам довести, що той чи інший матеріал краще для Вас. Ви зараз знаходитесь вдома, за своїм комп'ютером або іншим пристроєм, переглянули інформацію і вартість утеплювача з мінеральної вати, і тепер Вам залишається лише зробити замовлення, або зателефонувати Нашому менеджеру, який відповість на всі Ваші запитання і допоможе зробити Вибір.

Найголовніше, що Ви повинні знати, всі матеріали відрізняються між собою, виходячи зі своєї щільності і об'єму, а значить, вартість куба мінеральної вати, ось головна відмінність тієї продукції від іншої. Тобто чим щільніше волокна, тим щільніше і сам матеріал, а, отже, і дорожче вартість утеплювача з мінеральної вати. Зараз Ми, лише в кількох словах розповіли те, що фахівець в магазині намагався б до Вас донести кілька десятків хвилин.

Кожна людина, що живе в багатоквартирному будинку, чув коли - або, як сваряться сусіди, або голосно слухають музику, дивляться телевізор тощо. У такі моменти хочеться дати пораду саме власнику такої квартири - провести звукоізоляцію свого житлового простору. «Дорого і не за чим!» - Скажете Ви ... Ми, в свою чергу на це можемо запропонувати Вам зробити шумоізоляцію мінеральною ватою. Це недорогий, простий в монтажі, досить щільний матеріал, який не просто позбавить Вас від необхідності вислуховування «сімейних сцен» сусідів, але і зробить Вашу квартиру надійніше і тепліше.

Використовується мінеральна вата для звукоізоляції для утеплення квартири, а так само, створення всередині неї приємних умов комфортного життя. Але особливо гарна мінеральна вата, саме, для шумоізоляції. Чим більше щільність волокон, тим менше звукопроходімимі будуть стіни, стелю. Крім усього цього, буде додатковий захист від цвілі і грибка будинку.

Фасадна мінеральна вата

Будь-які будівельні роботи або утеплення приміщень (фасадів), зараз не мислимі без утеплення. Одним з найпопулярніших матеріалів для такої обробки приміщень вважається рулонна мінеральна вата. Вона займає мало місця при транспортуванні, економічна при покупці і легко монтується при обробці фасаду або всередині приміщення.

Найчастіше, утеплювач (мінеральна вата) в рулонах, випускаються в разі не дуже великої щільності волокон. Це дозволяє компактно розподіляти матеріал, не зменшуючи його якості, цілісності. Так само, даний спосіб упаковки, допомагає в монтажі, оскільки саме так досягається цілісне транспортування та постачання на будь-яку висоту матеріалу, без різних незручностей.

Ціна на мінеральну вату в рулонах, встановлюється відповідно до розрахунками на 1 м2. Природно, чим більше матеріалу (м2), тим і ціна буде більше. Розрахунки за кошторисом, найкраще проводити з фахівцем, який підкаже з точністю до м2, скільки необхідно купувати полімерів.

Мінеральна вата в рулонах, це якісний матеріал, який має такі характеристики, як звукоізоляція, теплозбереження, паропровідність, екологічна чистота матеріалу, досить легкий спосіб монтажу, відсутність гігроскопічності, економія бюджету, виходячи зі своєї вартості.

Зараз, в умовах економності і переходу до більш екологічно чистих технологій, утеплення будівель стало дуже актуальним заняттям. По-перше, це приховує недоліки зовнішнього вигляду будівлі, оскільки закривається стіна фасаду мінеральною ватою. По-друге, вона економить тепло всередині приміщень, і не пропускає холодне повітря в морозний період часу. Поряд з цим, даний матеріал звукоїзолірує приміщення і є паропроникним, що в сукупності, створює відмінний мікроклімат будинку.

Купити мінвату на нашому сайті можна в співвідношенні до м2 випускаються плита, а в разі, коли продукція відпускається в рулонах, то вартість вказується за 1 м3. Купити фасадну мінеральну вату необхідно в залежності від обсягів роботи і її щільності і жорсткості. Чим щільніше сам утеплювач, тим менше його теплопровідність і звукопроникність. Природно, ціна на фасадну мінеральну вату збільшується, в залежності від щільності її волокон.

Купити мінеральну вату для фасаду Ви можете в нашому інтернет-магазині. Це відмінний вибір як в плані якості шуканого Вами товару, так і у вартості. Наші фахівці полегшують Вам вибір матеріалу до кількох «кліків мишкою». До нас потрапляє виключно якісна мінеральна вата для фасаду за ціною, близькою до фабричної, звідси і низька вартість матеріалу.

У разі, якщо у Вас є будь - які питання, що цікавлять, щодо якості матеріалу або його обсягів, Ви можете просто подзвонити на нашу гарячу лінію, де Наші фахівці допоможуть Вам з вибором.

Фольгована мінеральна вата

Мінеральна вата з фольгою - це матеріал, який виконаний з скловолокна, і розкритий спеціальним покриттям. Характеристиками такого матеріалу є підвищена вогнетривкість і вологостійкість, термостійкість і звукоізоляція. Найчастіше, використовується в обробці лазень, саун, та інших приміщень і площин, які мають на увазі підвищену вологість, і де коливається температура, але при цьому, і низький ступінь тиску на утеплювач.

З огляду на невелику щільність такого продукту, варто відзначити, що ціна на фольговану мінеральну вату трохи вище, ніж на звичайну рулонну. Головна відмінність тут полягає в облицюванні вати за допомогою тонкого металевого листа. Основними технічними характеристиками є товщина (близько 0.5 см), довжина (18 м), ширина (120 см), щільність (11 кг / м3).

Купити фольговану мінеральну вату Ви можете в нашому інтернет-магазині. Вартість даного матеріалу, спільно з спеціальним покриттям, може відрізнятися від товару в магазині, нехай це Вас не бентежить. Ми працюємо безпосередньо з заводом - виробником, який поставляє Нам свою продукцію безпосередньо. У нашому магазині ціна на мінеральну вату з фольгою безпосередньо не пов'язана з її якістю. Кожен хоче заощадити на своєму ремонті, і самим неправильним шляхом є економія на якості. Ви отримуєте подвійну вигоду, економите на вартості, отримуєте продукцію такої ж якості, що і в спеціалізованих центрах, та й ще, при цьому, не витрачаєте свій час на вибір. За Вас всю основну роботу робимо Ми, а Вам залишається лише зробити замовлення мінеральної вати з фольгою, і насолоджуватися результатами роботи.

У Вас залишилися питання? Просто зателефонуйте Нам і Ми допоможемо Вам відповісти на них і підкажемо вірне рішення.